reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Meduska śliczny ten wózio no i mój ukochany 3 kołowiec:tak::tak::tak:cena rewelka widać że zadbany nie zniszczony:tak:tapicerka sliczna ja też chciałam jakiś w koła albo inne mazaje ale pietruszka się nie zgadzał bo jemu się tylko gładkie podobały no ale po tym jak namówiłam go na 3 kołowca i zielony kolor to już darowałam sobie wzorki a niech mu będzie że też miał co powiedzieć w temacie wózka;-);-);-)śliczny jest a nie jest on tak bardziej pod dziewuszkę???:-)
 
Meduska śliczny ten wózio no i mój ukochany 3 kołowiec:tak::tak::tak:cena rewelka widać że zadbany nie zniszczony:tak:tapicerka sliczna ja też chciałam jakiś w koła albo inne mazaje ale pietruszka się nie zgadzał bo jemu się tylko gładkie podobały no ale po tym jak namówiłam go na 3 kołowca i zielony kolor to już darowałam sobie wzorki a niech mu będzie że też miał co powiedzieć w temacie wózka;-);-);-)śliczny jest a nie jest on tak bardziej pod dziewuszkę???:-)
a czy ja wiem czarno biały to raczej nautralny- a co tam ze kwiatuszki:-p

poza tym zobaczysz ze bedie Zuzia:-p:-p:-p:-p:-p:-p
 
A mi przyszły te kozaczki i wiecie co -- jestem bardzo rozczarowana,wcale nie sa takie jak na zdjęciu a i za duze - dobrze ze sie z facetem dogadalam ze moge wymienic na inny rozmiar.
a no czasem tak bywa ze fotki są zrobione tak super mega a potem sie okazuje ze jedak nie zawsze to jest to o czym myslelismy- ja tak malam ostatno z bluzkami- całkiem inny materialniz ie wydawało na zdjęciu- no ale Photoshop i te sprawy- wiadomo- jak najladniejsze zdjęcie musi byc hehhe

przynajmniej na takich aukcjach jak ten wózek np raczej nie ma co sie zawiezc bo to zdjecia porosto z aparatu i wtedy jest w miare najbardziej odzwirciedlone:-):-)
 
oja jak kupowałam wózek z allegro to na zdjęciach gorzej wyglądał jak w realu:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
a spodni bym np przez neta nie kupiła dla siebie bo mam tylsko niewymiarowa i muszę mierzyć niestety:cool::cool::cool:
 
reklama
Do góry