reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ooo nie jestem sama :-D:-D no torta to jeszcze takiego nie widziałam :tak::tak: a znalazłam zdjęcia ze ślubu jakie mam w księdze ;-) zaraz wkleję :-D:-D:-D
 
Spróbuję je wrzucić ale nie wiem czy dam radę bo one są w jakimś dziwnym formacie i tego jest aż 13 stron :baffled: więc jak wkleję to trochę miejsca zajmie uprzedzam :tak: no ale w końcu trzeba bo tyle razy już obiecałam a to już prawie 3 miesiące minęły hehe :-D:-D:-D
 
No i się wkleiło na szczęście :tak::tak: to są zdjęcia jakie mam w księdze bo tak to nie dawałam do wywołania. To są te najlepsze oczywiście :-D:-D:-D miłego oglądania, krytykę przyjmę z powagą ;-);-) idę bo Kubek się obudził i muszę na zakupy pojechać :tak::tak::tak: później zajrzę oczywiście jak dam radę :tak::tak: papa :-)
 
Pati a pluczesz czyms gardlo?jakis syropem bierzesz?moze zrob syrop z cebuli
biore stodal....
I jestem z powrotem. Kubek sobie śpi jak wstanie to z samochodem na przegląd muszę jechać bo coś ostatnio nam pierdzi :no:
Patrysiu to Ty tylko o rok starsza ode mnie jesteś :tak:
Zaraz wam zrobię sesję i wkleję kilka zdjęć z wczoraj i ze ślubu w końcu! :tak:

super zdjecia slicznie wygladalas

agnes, dowikla - kiedys ja tak bede mowic :-p:-p:-p:-p:-p

ja zmykam bo zaraz trza ruszac na zastrzyk....
a bede msila isc na pieszo bo wszysy sa na pogrzebie ale coz
przejde sie na chwile do mamy :tak:
 
beata zdęcia super pięknie wyglądaliście jak dla mnie szkoda że nie większe bo ja ślepak jestem:zawstydzona/y::cool2::cool2::cool2:
patrysiu no to trzymam kciuki co by ci dzidzia zrobiła prezent urodzinwy i okazała się wyśnioną dziewuszką:tak::tak::tak:
tyram tyram tyram zaraz pauza na kawulca wsio poprasowałam pranie się kręci ziemniaczki obrane zaraz remament w Antosiowej szafce mnie czeka:shocked2:
 
BEATA
Zdjecia super:tak::tak::tak:
Zarowno te z urodzinek jak i te ze slubu:-):tak:

My wlasnei wrocilismy z zakupkow i z placu:-):tak:
Zaraz polzoe mlode spac i wyskocze sobie troszke na sloneczko:-);-)
 
reklama
Do góry