reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ponieważ nic lepszejszego nie wymyśłiłam kupiłam wstęgę czeroną i już cos z nią kombiowałąm,wykombinowałabym cos fajniejszego, fikuśniejszego, ale o metr za mało kupiłąm... nic, bedzie co ma byc. Dzwonil, ze jutro wyjatkowo do 14 robi nie do 18, wiec trzymac kciuki, zeby choc raz nie na darmo spoznila sie @.

Teraz musze juz lciec do tesciowej, wroce dopiero wieczorkiem wiec juz nie dam rady zapewne wskoczyc pogadac. Za to na pewno wpadne z rana, jutro...
 
reklama
witam popoludniowo.mala spi wiec mam chwile.pogoda sie poprawila,wyszlo ladne sloneczko

lekarzy takich to bym..............:wściekła/y:moja ciocia położna zresztą rodziła 17 lat temu wiedziała co i jak jako położna rodziła w szpitalu na swoim oddziale zaraz jak zeszła ze swojego dyżuru lekarz miał urodziny noc ona woła swoje koleżanki i lekarzy że rodzi żeby jej pomogli bo coś nie tak a tam impreza i dupa jak się po godzinie wydarła z bluzgiem to przyleciał lekarz położna jej cholernii koledzy z pracy poród odebrali raduś dostał 10 punktów i niby wszystko ok ale jak mały miał 7-8 m-cy zaczeła zauważać że coś jest nie tak ...no i zrobili wszystkie badania jeżdziła po specjalistach i co?okazało się ze miał niedotlenienie okołoporodowe za długo był w kanale rodnym powinni jej pomóc:wściekła/y:dziś radziu ma 17 lat a oni krzyż radek nie widzi nie chodzi nie mówi jest strasznie silny jeździ na wózku i wszystko trzeba koło niego robić nakarmić zmienić pampersa itp ...myślicie że chociażusłyszała przepraszam od któregoś kolegi lekarza albo koleżanki położnej:no::no::no:jak zaczeła dochodzić swoich praw to...dostała wypowiedzenie z pracy:wściekła/y::wściekła/y:no tacy bywają nasi lekarze nawet dla swoich kolegów z pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a ten tekst o muchach to piszę szczerze ja ze swoim charakterem to wziełabym jakąś gazetę i bym piuerdykneła zwiniętą lekarza w łep i bym powiedziała że jak narazie to on moim zdaniem najwięcej zarazków roznosi szkodnik jeden:wściekła/y:

normalnie szkoda komentować postawę tego lekarza :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jak moja babcia lerzała w szitralu potrzebny był jej materac antyodleżynowy mama moja poszła raz zapytała powiedzieli że nie mają na stanie i koniec że może kupić sama (koszt na tamte czasy 200zł a było to 15 lat temu:wściekła/y:ja pojechałąm do babci do szpita;la zaraz po szkloe oni przyzwyczajeni że nikt babci przed 17 nie odwiedza ja byłam o 14 wchodzę babcia brudna obsikana zimny obiad kołoniej stoi ona biedna patrzy a jeść nie oże (miała sparaliżowany prawy bok)weszłam nakarmiłam babcię i czuję jak mi wkurwioza wzbiera wyciągam z szafki czystą koszulę podnoszę kołdre a moja babcia leży na ytym nocniku odciśnięta cała babeczka leżąca obok mówi że jakoś 3 godziny temu dali babci basen ale zapomnieli wyciągnąć:wściekła/y:no to mnie poniosło wiełam ten basen poszłam na dyżurkę a tam siedzą piguły wpierniczają lody i hi hi hi z doktorem no to pierdzielnełam tym basenem z sikami wiązankę puściłam one wszoku lekarz goni za mną no to mu pokazałam jak babcia ma ranę od basenu jak obiad stał obok że niby jak ma go zjeść jak jest brudna w kupie itp:wściekła/y:znalazł się materac a piguły tańczyły koło babci:angry:więc czasami poprostu trzeba zrobić awanturę żeby coś do nich dotarło że ci chorzy to ludzie a nie świnie:-:)-(

bez komentarza co sie dzieje w sluzbie zdrowia


witam :-) spałam jak nigdy do 9 :-D:-D a teraz oczywiście najpierw BB :-p:-D:-D:-D kawka i zaraz troche poczytam
Obiadek mam ,pogoda się zmieniłaochlodzilo sie , ale może nie bedzie padać :tak:mam trochę takich krawieckich zajec- dziurki pozaszywac bo się Gabi sweterek wczoraj na spacerze caly czas odpinal ,troche cerowania po wyprutych metkach - ale checi brak :zawstydzona/y:ale trzeba
Wczoraj byłam w biedronce jest już dużo szkolnych rzeczy my kupilismy dzieciom teczki na rysunki ,Zuzi piórnik ,papier kolorowy ,worki na kapcie no i oczywiście trochę spożywki A ja przemycilam ciastkadelicje :-D:-D:-D:-D ,moj mąz zorientiowal sie dopiero przy kasie :-D głupio było zostawiac ale powiedzialam ze nieraz wpadnie jakas kolezanka na kawke to nawet nie ma czym poczestowac :no:
Miłego dnia pewnie jeszcze zajrzę na BB:-D

Ty spryciulo!:-)


no to teraz gę się przywitać:happy:
coś mnie łamie boli mnie gardło mam katar:wściekła/y:
wczoraj w pracy też się wściekłam:wściekła/y:wchodzę za 15 18 do pracy babeczka siedzi już przebrana gotowa do odlotu no ok pytam cy wszystko zrobiła ona tak:tak:no ok ...przebrałam się wchodzę na sklep a tam andrzej też z ekipy sprzątającej mówi a gdzie gośka??ja no poszła do domu ja już przyszłam a on co??????????? przecież ona miała umyć wszystkie wanny na sklepie umywalki kabiny brodziki meble łazienkowe i kuchnie ja :szok::szok::szok:on no ***** mać to ty musisz to zrobić ...ja andrzej to nie wykonalne samych wanien jest 50 kabin i brodzików 40 a umywalki kuchnie łazienkowe meble a do tego łazienki kasy szatnia stołóka no kiedy kja mam to n iby zrobić?????:wściekła/y:andrzej no to się szefowa wkurzy bo kazała to zrobić:wściekła/y:wściekłam sie i myje te wanny umyłam wszystkie patrzę na zegarek jest 19.50 czyli została godzina i 10 minut a jezcze łazienki szatnia wściekłam się i zadzwoniłam do szefowej i mówię jej co i jak ta się wścikła mówi że mam to zostawić że mogłam wcale tego nie rusać że ona juto opierdzieli gośkę i wandę bo one miały to zrobić w tym tygodniu a nie mną się wysługiwać:wściekła/y:co nie zmienia faktu że jak dzisiaj pójdę do pracy to je opierdzielę na czym świat stoi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no to sie wyżaliłam:happy:
noc taka sobie tzn antoni budził się 2 razy ale mnie kaszel męczył i gardło i się budziłam:-:)-(
za oknem piękne słońce a mi się nnawe z domu tyłka nie chce ruszyć taka jestem nie do życia:-:)-(

co za ku....!!!!!!!!!!!
a gardlo prosze plukac roztworem wody i soli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pomoze na pewno!



hi hi dzwonił do mnie andrzej z pracy mówi że dziewczyny wściekłe myślały że ja pokornie wszystko zrobie a tu dupa blada nic nie zrobiłam poza wannami a szefowa zadzwoniła i je opierdzieliła że miały to zrobić i za kare dzisiaj siedza tak długo aż tego nie zrobią:-):-):-):-)podobno złe jak osy:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:i dobrze im:-p:-p:-p

i bardzo dobrze mendom!
Malina ale ja myslalam ze ty w sklepie to sprzatasz tylko w weekend:baffled:


No od razu lepiej się poczułam :tak:

Pogoda fajna, słoneczko świeci, ciepło ale dopiero chyba po południu wyjdę z Kubą na dwór bo za duszno teraz chociaż wiaterek jest.

Ale mnie coś w tym roku ciągnie nad morze, chociaż na jeden dzień bym pojechała tylko żeby się opalić i nic więcej :-D

zapraszam na koszenie trway bo jakos strasznie szybko rosnie:baffled::baffled::baffled::baffled:
na bank sie opalisz.

jak mala wstanie to biore sie za koszenie rzed ogrodzeniem bo ostatnio tego nie zrobilam.
a moze w piatek podworko



Hej mamusie,ja nie wyspana:wściekła/y::wściekła/y:,bo Jul całą noc się dusił,tak go ta angina męczy i o 5:30 inhalacje mu robiłam a później do naszej doktorki idziemy,bo leki nie skutkują.Z łóżka Olek mnie przed 9-tą zwlókł,bo ze spółdzielni wodę spisywali:baffled:.
Zmęczona na maxiora,2 tosty wepchnęłam w siebie żeby pod Folik na pusto nie być,bo zamuli.

wspolczuje mu tej anginy.ja tez kiedys mialam taka pasudna ze kalsalam ciagle i to tak ze mnie dusilo.
a moze daj mu syrop prawoslazowy to troche odruch kaszlu powstrzyma i bedzie mu sie lepiej spalo.
chyba ze dostal cos wykrztusnego to nie dawaj


Ci lekarze to szkoda słów na nich, sami sobie zawód wybierają i potem narzekają. Trzeba było iść k*** do pekomu a nie do szpitala! Dobrze że ja mam fajną panią ginekolog, zawsze uśmiechnięta i nie narzeka na nic :tak:
U mnie przy porodzie była siostra cały czas ze mną, więc jak coś to ona krzyczała bo ja nie miałam siły takie bóle miałam. Ale za to jak już leżałam w pokoju to pielęgniarka o godzinie 21.30 przyszła z pieluchami żeby mi dziecko przebrać a żeby było zabawnie to urodziłam o 11.30! Paranoja z tymi szpitalami w Polsce :wściekła/y:

mi Pauline przez pierwsze 2 dni to przebieraly piguly,potem pytaly czy przebrac czy sama chce.ale juz wolalam sama zeby potem w domu umiec,
a malmialam cc i mala lezala na obserwacji prze 24godz na noworodkach wiec one ja przebieraly,ale ze przez tarczyce miala spowolniona materie to malo kupek robila.i nie chciala im pic glukozy ani mleka szpitalnego ,ale za to jak mi sie potem do cycka dorwala...:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
do tej pory glodomor maly:-)
ale potem przebierac juz sama robilam,ale spytalay czy pomoc


No on śpi. O 9 położył Kubę spać i sam zasnął, teraz wstał. Wielce zmęczony, myślał by kto :wściekła/y: z miłą chęcią bym go spakowała i do teściowej wysłała niech tam siedzi i nic nie robi! Normalnie ale mam nerwa że z miłą chęcią bym coś rozwaliła!

Ostatnio mi się śni że w ciąży jestem, czyżby instynkt macierzyński mi się odezwał? ;-)

bierz sie za roboe!!!!!!!!!1:-):-):-):-)
 
Najlepiej siebie ubraną w bitą śmietanę i wisienki heheh :-D:-D:-D:-D na pewno będzie zadowolony ;-);-):-)

dobre;)

Pomysly swietne, tylko ja dzis okres powinnam dostac, jutro juz bedzie i lipa. Ta kokarde na wszelki wypadek kupie, hihihi

to nie mozesz mu dzis wieczorem zrobic prezentu?jak dotrwacie do polnocy to sie bedzie liczyc na jutro:laugh2::laugh2::laugh2::rofl2::rofl2::rofl2:


Witam,

kurcze widze jakaś imprezka mnie omija :-(

Ostatnio jestem nieprzytomna :baffled: Niewyspanie bierze górę i padam na pysk. O siedzeniu przed kompem nie mam mowy bo od razu mi sie oczy zamykają:baffled:

Buziaki kobitki :tak:

biedactwo.a gdzie Twoj men?


Malinka1:
Dziękuje, udało się:-)
Niestety zbyt wiele nie napisze bo padam, moje Zuza całą noc nie spała męczył ją katerek, zresztą teraz też.. Nie poszłyśmy na spacer bo boje się żeby to przeziębienie nie przerodziło się w coś poważniejszego, za tydzień planujemy urlop. Pierwszy nasz wspólny wyjazd we trójkę:-)mam nadzieję że wszystko się uda,
pozdrawiam

w taka pogode to jak najbardziej an dwor,jezeli nie ma goraczki.jezeli to tylko katar to szybciej przejdzie.smaruj pod noskiem mascia majerankowa,piskaj woda morska czy innym czyms:-)





Ponieważ nic lepszejszego nie wymyśłiłam kupiłam wstęgę czeroną i już cos z nią kombiowałąm,wykombinowałabym cos fajniejszego, fikuśniejszego, ale o metr za mało kupiłąm... nic, bedzie co ma byc. Dzwonil, ze jutro wyjatkowo do 14 robi nie do 18, wiec trzymac kciuki, zeby choc raz nie na darmo spoznila sie @.

Teraz musze juz lciec do tesciowej, wroce dopiero wieczorkiem wiec juz nie dam rady zapewne wskoczyc pogadac. Za to na pewno wpadne z rana, jutro...

dobre i to;)
to wez bita smieane tu i tam zakryj i reszte obwiaz wstazka:-)
 
Witam o nietypowej dla mnie porze ale musiałam coś na necie sprawdzić więc mus i na bb skoczyć:-D Mojego fachowca nie ma ale dziś pujdę do żony ona jest z tych co go biegusiem pogoni i będzie tu grzecznie robił:crazy::confused2::tak:

witam przedpołudniowo.
Właśnie ściągnęłam nogę z łóżka.:-D:-D:-D:-D

też bym chciała tak dłuuugo pospać:tak:

ufff ale mi goraco- mam ładnei wszystko wysprzatane- nczynia wszystkie umyte- podlogi umyte- kibelek też i balkon- pościągałam pranei i czego na prasowanie.. ale chwile musze sobie odpoczać i potem sie za to wezme:sorry:

no no ale Cię wirus sprzątania dopadł;-)

Kuba wali kangurkiem w pozytywkę hałas na czym świat stoi i radek śpi! No myślałam że mnie szlag trafi :wściekła/y: jak się można nie obudzić jak dziecko tak hałasuje! Ja w kuchni słyszałam doskonale co Kubek robi, a ten nic! No nienormalne dla mnie

ale faceci tak mają, mój się skarży że na hotelu spać nie może bo kumple chrapią a w domu Maciej się mu koło ucha o kaszę drze to się jeszcze nigdy nie obudził:szok::eek:

jutro rocznica slubu, a ja kuzwa o prezencie zapomnialam, i kasy baaardzo malo,jakies pomysly dziewczyny?

a która to rocznica??? ja kupiłam na lumpeksie z triumfa przeżroczystą haleczkę, pas do pończoch za całe 10 zł:szok: a mojemu bardzo się podobało bo on taki klimacik lubi:-pja też

Najlepiej siebie ubraną w bitą śmietanę i wisienki heheh :-D:-D:-D:-D na pewno będzie zadowolony ;-);-):-)

piękna propozycja...tylko ja mam łaskotki:-D

Pomysly swietne, tylko ja dzis okres powinnam dostac, jutro juz bedzie i lipa. Ta kokarde na wszelki wypadek kupie, hihihi

no ja dostałam 3 dni wcześniej niż zwykle...ale bawiliśmy się w indianina:-p;-)

Zuzu weż małą na spacer bo to pomoże jej lepiej oddychać, jak tylko0 nie ma gorączki to spaceruj

Pozdrawiam i znikam!

Pojawię się wieczorem:tak::tak::tak:
 
Malina łatwo powiedzieć jedz, trzeba mieć hajs żeby gdzieś jechać a ja niestety nie mam :-:)-:)-:)-( ale jak się wkurzę to pojadę a co :-D

Anabuba tak do roboty, z 2 dzieci u rodziców fajnie hehe :-D jak na razie to mąż musi do wojska pójść a tam cisza i spokój, zero odzewu :-(
 
Beatko tak patrzę na Twój avatar, mój mąż był w wojsku właśnie w Żarach całe 15 miesięcy ale to dawno było:-D...11 lat temu. I podobno teraz już ta jednostka nie istnieje
 
No w żarach już nie ma, już od kilku dobrych lat, w żaganiu jeszcze się trzyma :tak:
Mój był w wędrzynie za międzyrzeczem, w kwietniu wyszedł. Złożył papiery do świętoszowa na nadterminowego czy szeregowego już nie pamiętam, bo tylko tam przyjmują. W maju złożył i do tej pory cisza! Podobno we wrześniu mają przyjmować. Ale teraz to do d** zrobili bo najpierw przyjmują tych którzy mają jakieś studia potem tych co mają zasadniczą służbę i potem cała reszta. Ja nie wiem po co im ludzie ze studiami :no:
 
piotrek do mnie dzonił że te pindy nic nie sprzątałay na sklepie azeby było iekawiej to chodziły i jak panie z sanepidu paluszkami sprawdzały jak wanny umyłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:oj czuję że dzisiaj będzie ostro na wstępie:wściekła/y::wściekła/y:oj jak się w***** jak pojade po nich to będzie pół castoramy słyszało:wściekła/y::wściekła/y:
a nie zrobiły trudno ja też nie mam zamiaru tego ruszać i dzisiaj wchodze do roboty o 18 a nie jak zawze 17.30 17.45 a one już zawsze przebrane i gotowe do odlotu a ja jak wchodzę na sklep to nie wiem za co się zabrać śmieci z kas nie zabiorą w łazienkach nie ma papieru ręczników syf na stołówce to samo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a one jak mi chłopaki mówią z ochrony czy z sanitarki siedą od 12 w kńciapie i czekaja na fajrant:wściekła/y::wściekła/y:
nosz kurna praca to praca :baffled:a one potrafia do mnie z tekstem że wykształcona jestem a sprzątać przyszłam...no kurna jak bym miała kogoś do opieki nad dziećmi to bym nie szła do sprzątania tyko do casto jako pracownik bo bym te 1700 na wstępie na łapkę miała:tak::tak::tak:
a zresztą może to przykre ale dziewczyny z kas to nie chcą zeby one śmieci zabierały bo...śmierdzą :szok::szok:no jak sie tydzień czasu chodzi w tym samym w pracy i po pracy to efekty są:laugh2:ja bym się pod ziemię zapadła gdyby mi ktoś powiedział że mam sie nie nachylać bo śmierdze:szok::szok::szok::szok::szok:
no się wyżaliłam:tak:
anabubka a w jakich proporcjach ta woda z solą bo babcia mi tak kiedyś robiła ale nie pamiętam:baffled::baffled:no i sól muszę kupić bo nie używam więc nie posiadam w domu:-D:-Dzresztą cukru też nie;-)
 
reklama
Do góry