reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
dzięki anabubka jak będe szła do pracy kupie sól a halsept i tantum werde w domu mam więc nic innego nie kupuję bo kasy nie mam:no::no::no:
myślałam że szefowa zapłaci na początku miesiąca a tu mi chłopaki powiedzieli że ona płaci zawsze koło 15 a że 15 to świeto i sobota to pewnikiem dopiero 14 załaci ale to jeszcze szmat czasu:szok::szok:no 10 mam alimenty ale to też daleko cholera z tymi pieniedzmi jak nic będe musiała zakupy zrobić na kartę realowską a potem spłacić bo 30 zł mam a to musi mi na chleb starczyć:sorry:antoni ma jeszcze mleko i zapas kaszek to mu starczy a my jakoś przepękamy na karcie:sorry:
 
:-(
ja właśnie dzięki taki radom położnej adama karmiłam tylko 5 tygodni:no::no::no:
julkę też nie długo a antoniego bardzo króciutko ale to inna inszość bo antoni po 2 tygodniach mojego mleka spadł z wagi ponad kilogram a był non top przy cycu byliśmy w poradni laktacyjnej bo myślałam że może źle go przystawiam i w końcu wzieli mój okarm do badania próbkę z nocy i z dnia i hmmmmm był mało wartościowy a poza tym jak mi w poradni dali laktator to babka myślała ze nie umiem odciągać no sama zczeła i przez 10 minut odciągneła 7 ml:szok:no i w efekcie antoni jest butelkowy:-(a tak straszniechciałam go karmić ale widocznie nie należe do mlecznych mam:sorry:a szkoda:-(a zresztą mój toni mleczny nie jest pije mleko rano i wiecorem i to tylko po 150-170 ml więcej mu nie wcinę ale nadrabia kaszką deserkami mlecznymi i coś czuję że jak do roku nbędzie pił z butli to max:tak:nie lubi mleka i już ale pediatra mi powieziała ostatnio że jak je inne rzeczy mleczne to nie ma się czym martwić że za długo podawać mleko to też nie dobrze a podobno zdarzają się mamy których 4-5 latki piją przed snem mleko z butli:sorry:


Toni:-)
jak Toni z rodziny soprano:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
moja Paulina do 4 lat pila na noc butle:-)


Enterol Anabuba:tak:,ale to są elektolity a z receptowych to Nifuroksazd i Smecta jeszcze.

smecta bez recepty.orsalit na recepte.
ale to nie dla mnie


Z "nawadniaczy "to dobry jest FLORIDRAL tylko jak dla dziecka to trzeba dosłodzić, bo niby banan ale słone i Julu nie chciał pić:no:.A kogo przeczyszcza?

Smecta tez jest paskudna;)
znajmoej dzieciak
 
moja julka smektą to pluła dalej jak widziała:-D:-D:-D
anabubka mój brat mleko z butli pił do 8 lat:szok::szok::szok:aż go mój tato złapał bo matka mu po kryjomu dawała i wypierniczył butle i smoki do kosza:-D:-Dza to ja dla odmiany piłam tylko do 6 m-cy:rofl2:
 
reklama
Do góry