reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Luna albo idz do sexshopu jak masz koło siebie i kup jakąś erotyczną gre i masz prezent :-) albo coś innego Ci wpadnie w oko ;-);-):-D
 
Dobra lecę robić tą zupkę bo sama się niestety nie zrobi, a szkoda :-D miłego południa życzę i smacznego obiadku :-) może wieczorem uda mi się wpaść :tak:
 
Pomysly swietne, tylko ja dzis okres powinnam dostac, jutro juz bedzie i lipa. Ta kokarde na wszelki wypadek kupie, hihihi
 
wyprasowane wszystko- ide sie powoli szykowac ubierac, zeby potem Monika na mnie nie czekala jak pryjedzie:tak::tak: do pozniej:-)
 
jutro rocznica slubu, a ja kuzwa o prezencie zapomnialam, i kasy baaardzo malo,jakies pomysly dziewczyny?

Najlepiej siebie ubraną w bitą śmietanę i wisienki heheh :-D:-D:-D:-D na pewno będzie zadowolony ;-);-):-)

Albo owiń się kokardą:-):-)
Toś mnie Jadźka wyprzedziła;-):tak::-D albo kolację przy świecach typu długie spaghetti do wspólnego wciągania(jak na Zakochanym Kundlu:-p;-):tak:).
W następna środę idę do gina państwowo,bo nie będę za badania płacić a potem do prywatnego gabinetu.
 
reklama
Do góry