reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam, przepraszam że nie całkiem w temacie, choć też siedzę w domu z małą, ale o tym później.Jestem tu od wczoraj i chciałam ustawić sobie suwaczek , ale nie mam pojęcia gdzie skopiować ten kod...pomożecie??:zawstydzona/y:
 
reklama
Agnes,o ciąży powiem jak tylko lekarz potwierdzi :tak:.
Olek mi padł a Jula znowu gorączka męczy teraz ma 39,4 a 10 minut temu Nurofen mu podałam i bredzi.Przełykać nie może:no: bo ma w gardle niecały centymetr do przełykania:-(.
 
medeuska a jka twój brzuszek rosnie?????;-)czy dalej taki malutki????:-)


Oliwcia lezy już w łóżeczku,sama chciała iść spać :szok::szok::szok::szok: aż nie chciało mi sie wierzyć :-D:-D:-D:-D:-D teraz sama gada ze sobą :-D:-D:-D:-D

dziś była grzeczna,zauwazyłam że jak zaczęłam jej więcej czasu poswięcać to jest o niebo lepiej,nie ma u niej złości,grzeczna jest,słucha się,wykonuje w wiekszości moje polecenia ,super jestem zadowolona :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ja juz sie wykapalam:tak:Mlodzi juz prawie gotowi do spania i niedlugo Ich poloze:-):tak:

Dzisiaj na polsacie sa moje seriale wiec znowu pozno pojde spac:tak:ale je uwielbiam:-):tak:
 
Zuzia właśnie zasnęła. Więc mam chwilkę;-)
a przynosza jakies rezultaty te rehabilitacje??????da sie to cofnąć te podwyzszone napięcie????/


a co do lekarzy i twojego taty to jestem w szoku :szok::szok::szok::szok::szok: ja bym ich pożadnie opierdzieliła :no::no::no::no:

Rehabilitacja na początku bardzo dużo dawała. A teraz musieliśmy zmienić metodę bo od dłuższego czasu nie było postępów -teraz zaczęliśmy basen i wkrótce hydromasaże. Jeszcze w planach jest hipoterapia, ale narazie finansowo nie dajemy rady:no::no::no:
A co do lekarzy to ciężko0 sie dogadać -najpierw łagodnie, potem już wulgarnie. :szok:

Witam, przepraszam że nie całkiem w temacie, choć też siedzę w domu z małą, ale o tym później.Jestem tu od wczoraj i chciałam ustawić sobie suwaczek , ale nie mam pojęcia gdzie skopiować ten kod...pomożecie??:zawstydzona/y:
Witam:-) Wejdź w Ustawienia potem Edytuj sygnature i tam w dużym oknie wklej kod i zapisz

widze ze tu pustki straszlliwe:-p
No naprawdę pustki:baffled:

no nic ja ide do wanny sie wykapac a potem bedziemy glądac jakis filmik z M:-)
Oglądajcie bo za parę tygodni mogą sie skończyć wieczory filmowe:-):-):-)
 
reklama
helo.moja trojca od kilkunastu minut spi:-)
n i zaczelo padac a caly dzien bylo ladnie i cieplo i prysznic wzielam na dworzu:-)
zebytroche lepiej,mysle ze antybiotyk pomogl i nadal jestem lekko przycpana po pyarlginie.ale u mamy zjadlam 4skrzydelka jakos:-) wiec z glodu calkiem nie umre

Agnes,o ciąży powiem jak tylko lekarz potwierdzi :tak:.
Olek mi padł a Jula znowu gorączka męczy teraz ma 39,4 a 10 minut temu Nurofen mu podałam i bredzi.Przełykać nie może:no: bo ma w gardle niecały centymetr do przełykania:-(.

powiedz im koniecznie o ciazy jak lekarz potwierdzi
a Julo ma angine>?



widze ze tu pustki straszlliwe:-p

oj strasznie
dziewczyny wy gdzie?

medeuska a jka twój brzuszek rosnie?????;-)czy dalej taki malutki????:-)


Oliwcia lezy już w łóżeczku,sama chciała iść spać :szok::szok::szok::szok: aż nie chciało mi sie wierzyć :-D:-D:-D:-D:-D teraz sama gada ze sobą :-D:-D:-D:-D

dziś była grzeczna,zauwazyłam że jak zaczęłam jej więcej czasu poswięcać to jest o niebo lepiej,nie ma u niej złości,grzeczna jest,słucha się,wykonuje w wiekszości moje polecenia ,super jestem zadowolona :tak::tak::tak::tak::tak:

dobra mamusia:-):-):-):-)
ja jestem mega wyrodna,jak moje sie ladnie same bawia to mam je w nosie:-)
dzis upila melej mlynek do piaskownicy lyb do wody to bedzie miala jutro zabawe:-)


Ja juz sie wykapalam:tak:Mlodzi juz prawie gotowi do spania i niedlugo Ich poloze:-):tak:

Dzisiaj na polsacie sa moje seriale wiec znowu pozno pojde spac:tak:ale je uwielbiam:-):tak:

jkie serilae?


Zuzia właśnie zasnęła. Więc mam chwilkę;-)


Rehabilitacja na początku bardzo dużo dawała. A teraz musieliśmy zmienić metodę bo od dłuższego czasu nie było postępów -teraz zaczęliśmy basen i wkrótce hydromasaże. Jeszcze w planach jest hipoterapia, ale narazie finansowo nie dajemy rady:no::no::no:

a bylas w PFRONie?zeby starac sie o jakis turnus rehabilitacyjny alebo wanne do masazu czy inny sprzet?
 
Do góry