reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
jeste.zakupy zrobione,w gminie prawie zalatwione-babka od zasilow na urlopie ale wzielam druki

cześć, wpadłam się przywitać bo muszę trochę poudawać, że coś robię w tej pracy i że jestem tu niezbędna:-D:-D:-D:-D

zdążyłam przeczytać,że mamy kolejną mamusię przy nadziei:tak:Marta moje gratulacje:tak::tak::tak:trzymam kciuki żeby chłopcy mieli siostrzyczkę;-);-);-)

wiecie co, jak tak jeżdżę do pracy ok. 10 to nie widzę na ulicach nikogo poza mamusiami z wózkami a jak wracam to same kobiety w ciąży chodzą , ja zaczynam mieć chyba jakąś obsesję:szok::szok::szok: mój zegar biologiczny się odezwał i strasznie głośno tyka:szok::szok:

miłego dnia, może jeszcze wpadnę na chwilkę z pracy jak dam radę

oj agunia to jak Malina mowi-umowa na dluzej i bierz sie do roboty,zobaczysz ze nowy dom i szybko nowe dziecko:-)


Cześć kobitki :tak:

Ale jestem zmęczona :baffled: Wczoraj wróciłyśmy z parku koło 18 i padłam :sorry:
Dzisiaj już jesteśmy po spacerku i tez nie mam siły :zawstydzona/y: A obiecam Helence, że po południu też pójdziemy :-p

Ide leżeć :sorry:

hej,polzezec.ja moge pomarzyc:-)


Hej Dziewczynki przyszłam się przywitać po prawie miesięcznej przerwie. W czasie przeprowadzki straciliśmy internet i dopiero dziś go odzyskaliśmy. Tęskniłam strasznie za Wami. Wieczorem postaram się coś więcej napisać.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

a ostatnio o Tobie myslalam:-)
witaj,czy ja dobrze widze ze to juz polowa ciazy?????????




Z Julem lepiej,dałam Nurofen i po 30 minutach histeria przeszła:huh:,zaczął jeść i ładnie się bawi :baffled:.
Dzięki za trzymanie kciuków;-).Pracę mam:tak::tak::tak:,w piątek lub sobotę idę pilnować Igorka przy rodzicach,dzisiaj byłam 2,5 godziny i chcieli zapłacić :szok:ale ja nie chciałam:no:,żeby nie pomyśleli,ze zachłanna jestem:sorry2:.Oboje są nauczycielami angielskiego a od 24-go sierpnia to na stałe będę:tak:.
Wrzucam fasolkę po bretońsku.

gratuluje pracy,ale bedziesz im musiala powiedziec o ciazy bo jak masz termin na wiosen to oni pewnie kolo lutego zostana bez niani i bede musieli jogos szukac.


Też jej mówię że sie samo unormuje. W nocy spała jej bez cyca tylko od 1,30 do 4,30:szok:
Musze poczytać o tym drenażu. Dziś wygląda lepiej z twarzy. Za to nogi tak puchną że porobiły się bąble, które pękają i woda cieknie strużkami! Wołam lekarza a on na to że organizm przewodniony i mam kupić klapkę na muchy:crazy: i je zabijać żeby nie obsiadły tacie nóg bo zakażenie dostanie:szok::szok::szok:
Pić mu nie każą ma tylko kroplówki bo nic nie je i nie pije. A jeszcze tydzien temu w pon byłam z nim u lekarza specjalisty na kontroli i powiedział że organizm jest odwodniony:baffled: Nie wiem już. Tak mnie wkur... Ci lekarze że bym tą łapką na muchy ich pozabijała:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


co do cyca-moja tez byla taka ciagle glodna ze w dzien jadla co 1-2godziny a w nocy co 3!i jakos sie ustawialo wszytsko.musi duuuuuuuuuzo pic!!!!!!!!!!!!!!mleko niekoniecznie.duzo wody,herbatki mlekopedne.a jezeli dziecko ma silna potrzebe ssania to niech da jej swoj maly palec do possania albo w ostatecznosci smoczka.ale mysle ze to tylko kwestia czasu.jak wytrzyma 1-2tyg bezdokarmianai to jakos poleci.

a co do taty-czy nie ma oby problemu z nerkami????????????????????


niedostalam w aptce ketonalu,tak jak myslalam ale wzielam pyralgine i jestem troche przycpana:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
tak samo sie czuje po2 polopirynach:-)
pewnie dlatego ze nadal jesc nie moge
 
co do cyca-moja tez byla taka ciagle glodna ze w dzien jadla co 1-2godziny a w nocy co 3!i jakos sie ustawialo wszytsko.musi duuuuuuuuuzo pic!!!!!!!!!!!!!!mleko niekoniecznie.duzo wody,herbatki mlekopedne.a jezeli dziecko ma silna potrzebe ssania to niech da jej swoj maly palec do possania albo w ostatecznosci smoczka.ale mysle ze to tylko kwestia czasu.jak wytrzyma 1-2tyg bezdokarmianai to jakos poleci.

a co do taty-czy nie ma oby problemu z nerkami????????????????????

Smoczka na szczesie nie chce szwagier kupił już 2 różne i nic. Musi być CYC:tak::tak:Ja tez mówie że jeszcze parę dni i wszystko sie unormuje. I jak zacznie z nią spacerowac to tez pewnie lepiej spać będzie:-)

A co do Taty -niby robili mu badania moczu to by chyba cos wykazało:baffled:
W tym szpitalu nic nie mówią-jak poszłam z mamą do ordynatora i pytam co mu jest i jakie rokowania są to mi powiedział tak- "to jest chory człowiek i juz teraz tak będzie" wszedł do gabinetu i się zamknął więc nawet nie miałam jak-na szczęście bo bym mu chyba w mordę strzeliła i podziekowała za udzielenie wyczerpujących informacji.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ale zaraz dzwonie do Mamy niech jeszcze zagada moze inny lekarz ma dyżur
 
dziewczyny która z was umie robić fasolkę po bretońską?????/
poproszę o przepis :tak::tak::tak::tak::tak:



dowikla jak radzisz sobie bez M ?????
wiesz już kiedy do Was przyjeżdża?????
ale dzwonicie do siebie?macie jakiś codzienny kontakt?????
cięzko tak osobno?????
ale Ci zrobiłam 100 pytań do.... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A radze sobie calkiem niezle chociaz mam takei chwile ze ....
Na piewrszy rlop przyleci w polowie wrzesnia:tak:Mamy kontakt bo dzwoni a do tego mozemy rozmawiac przez skype:-)Na razie nie ma u siebie internetu ale moze chodzi do brata:tak:
Nie jest tak zle jak myslalam bo wszystko mam po swojemu-ciekawe jak to bedzie jak przyjedzie:-D:-D:-D
Cos jeszcze chcesz wiedziec Kochana:-D:-D:-D:-D:-DTo wal;-)
Hej Dziewczynki przyszłam się przywitać po prawie miesięcznej przerwie. W czasie przeprowadzki straciliśmy internet i dopiero dziś go odzyskaliśmy. Tęskniłam strasznie za Wami. Wieczorem postaram się coś więcej napisać.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Ale fajnie ze wkoncu dotarłas:tak::tak::tak:A jak tam po przeprowadzce???

MARTA
Dopiero teraz zobaczyłam Twoj suwaczek i doczytałam ze jestes w ciazy:tak::tak::tak:
GRATULUJE
I zycze spokojnych 9 mesiecy:tak::-)
 
Znajoma niedawno poszla wiec zaraz dam mlodym obiadek:tak::tak::tak:
Troszke sie zasiedziala ale bylo fajnie:-)Umowilysmy sie juz wstepnie na jutro po poludniu:-):tak:
 
Laski,jakby której trzeba było Pakiety Wesołej Szkoły to w Klubie dla Ciebie są w promocji cz.1 - 147,60zł a 2 i 3 po 158,40zł.
Patrzcie jakie dziecko chore z Jula:sorry:,jedli z Olkiem kółka na mleku i Jul wlał sobie kompotu z porzeczki do mleka i mleko się zważyło:tak::-D.
 
Laski,jakby której trzeba było Pakiety Wesołej Szkoły to w Klubie dla Ciebie są w promocji cz.1 - 147,60zł a 2 i 3 po 158,40zł.
Patrzcie jakie dziecko chore z Jula:sorry:,jedli z Olkiem kółka na mleku i Jul wlał sobie kompotu z porzeczki do mleka i mleko się zważyło:tak::-D.

a tu na dropsie wesola szkola
Wesoła szkoła Box Komplet klasa 1 2 3 Już w szkole Box Komplet dla klasy I II III Przygoda z klasa i przyjaciele zestaw dla klasy Podręczniki
i ja jak mialam zamowienie powyzej 200zl i platnosc na konto to przesylka kurierem gratis:-)
i tak bylo
 
reklama
Zuzia ur sie w 35/36tyg bo zagrażała zamartwica. Niestety mój gin za późno to stwierdził.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zuzia po porodzie miała wylew IV stopnia, zapal.opon móżg-rdz., sepse itd. Długo walczyliśmy z asymetrią ułożeniową i płaskim kregosłupem, teraz ma wzmożone napięcie mięśniowe, sama sie nie podnosi do siadu-ma mało siły w rączkach, nie raczkuje, chociaż drepta i stoi sztywno jak ja postawie.



Też jej mówię że sie samo unormuje. W nocy spała jej bez cyca tylko od 1,30 do 4,30:szok:



Witamy:-D:-D:-D



To zapraszam na kawę i przy okazji może okna:-D:-D:-D:-D



Ja też horrory lubie i najlepiej takie że potem boję się sama do łazienki pójsć Może masz jakiś dobry?



Musze poczytać o tym drenażu. Dziś wygląda lepiej z twarzy. Za to nogi tak puchną że porobiły się bąble, które pękają i woda cieknie strużkami! Wołam lekarza a on na to że organizm przewodniony i mam kupić klapkę na muchy:crazy: i je zabijać żeby nie obsiadły tacie nóg bo zakażenie dostanie:szok::szok::szok:
Pić mu nie każą ma tylko kroplówki bo nic nie je i nie pije. A jeszcze tydzien temu w pon byłam z nim u lekarza specjalisty na kontroli i powiedział że organizm jest odwodniony:baffled: Nie wiem już. Tak mnie wkur... Ci lekarze że bym tą łapką na muchy ich pozabijała:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


a przynosza jakies rezultaty te rehabilitacje??????da sie to cofnąć te podwyzszone napięcie????/


a co do lekarzy i twojego taty to jestem w szoku :szok::szok::szok::szok::szok: ja bym ich pożadnie opierdzieliła :no::no::no::no:

Na razie nie mówiłam o ciąży a co do wysiłku to będąc z Julem 6,5 m-ca w ciąży to taką dyskotekę przedszkolakom zrobiłam,że ledwo co maluchy chodziły :szok: i nie było widać,że w ciąży jestem:no:.Ustalone mam 5zł/godzinę,to ja na Chełm nie jest źle,bo licząc 25 godzin tygodniowo to mi 500 za m-c wychodzi a tylko jako niania :tak:a nie praczko-sprzątaczko-kucharka:wściekła/y::angry:.

no tak ale wiadomo każda ciąża jest inna to że czułaś się w poprzedniej super nie znaczy ze teraz tez tak bedzie ,oczywiście życze Ci tego aby tak było :tak::tak::tak::tak: a po drugie nie zrozum mnie xle ale nie mówić nic i podejmując się tej pracy troszke xle zrobiłaś bo za jakiś czas ich opuścisz bo urodzisz swoje dziecko i zostana bez niani a dziecko przyzwyczai się do ciebie a takie zmienianie co chwila niań nie wpływa dobrze na dzieci,tylko stres.zrobiłaś dla siebie dobrze bo będziesz mieć kaske ale ja na ich miescu bym się troszke wkurzyła o tym zatajeniu bo wiadomo szukaja na pewno niani na dłużej niż na 8-9 mies :tak::tak::tak::tak: a póxniej mogą mieć problem z jej znalezieniem :sorry:

A radze sobie calkiem niezle chociaz mam takei chwile ze ....
Na piewrszy rlop przyleci w polowie wrzesnia:tak:Mamy kontakt bo dzwoni a do tego mozemy rozmawiac przez skype:-)Na razie nie ma u siebie internetu ale moze chodzi do brata:tak:
Nie jest tak zle jak myslalam bo wszystko mam po swojemu-ciekawe jak to bedzie jak przyjedzie:-D:-D:-D
Cos jeszcze chcesz wiedziec Kochana:-D:-D:-D:-D:-DTo wal;-)

już mi wystarczy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Laski,jakby której trzeba było Pakiety Wesołej Szkoły to w Klubie dla Ciebie są w promocji cz.1 - 147,60zł a 2 i 3 po 158,40zł.
Patrzcie jakie dziecko chore z Jula:sorry:,jedli z Olkiem kółka na mleku i Jul wlał sobie kompotu z porzeczki do mleka i mleko się zważyło:tak::-D.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D zdolniacha :-D:-D:-D:-D
 
Do góry