reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No nie wiem czemu, ale mimo takiego szybkiego czytania wiedzialam, ze o to chodzi. Kochana gratuluje, oby zdrowo wszystko szlo!

My tez z torrenty ciagniemy, ale uczciwie:-D:-D:-D
My też uczciwie bo na pół sms-a daliśmy;-):tak: a kumpel teraz neta nie ma to szkoda,żeby się marnowało:-p.
Julu spazmów z gorączki dostał i pomocy woła,pa
 
reklama
a u mnie znowu zaczęło padać,nici z popołudniowego wyjścia buuuuuu :no::no::no::no:
U mnie to samo, ja pranie, a tu deszcz, mała nie chce zasnąć, woła dada, i co ja biedna?


Hej Dziewczynki przyszłam się przywitać po prawie miesięcznej przerwie. W czasie przeprowadzki straciliśmy internet i dopiero dziś go odzyskaliśmy. Tęskniłam strasznie za Wami. Wieczorem postaram się coś więcej napisać.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
No jesteś, ja też myśłałam, że już znikłaś na dobre;-)

Julu spazmów z gorączki dostał i pomocy woła,pa
Ojjj:-(
 
dziewczyny która z was umie robić fasolkę po bretońską?????/
poproszę o przepis :tak::tak::tak::tak::tak:



dowikla jak radzisz sobie bez M ?????
wiesz już kiedy do Was przyjeżdża?????
ale dzwonicie do siebie?macie jakiś codzienny kontakt?????
cięzko tak osobno?????
ale Ci zrobiłam 100 pytań do.... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Z Julem lepiej,dałam Nurofen i po 30 minutach histeria przeszła:huh:,zaczął jeść i ładnie się bawi :baffled:.
Dzięki za trzymanie kciuków;-).Pracę mam:tak::tak::tak:,w piątek lub sobotę idę pilnować Igorka przy rodzicach,dzisiaj byłam 2,5 godziny i chcieli zapłacić :szok:ale ja nie chciałam:no:,żeby nie pomyśleli,ze zachłanna jestem:sorry2:.Oboje są nauczycielami angielskiego a od 24-go sierpnia to na stałe będę:tak:.
Wrzucam fasolkę po bretońsku.
 
Z Julem lepiej,dałam Nurofen i po 30 minutach histeria przeszła:huh:,zaczął jeść i ładnie się bawi :baffled:.
Dzięki za trzymanie kciuków;-).Pracę mam:tak::tak::tak:,w piątek lub sobotę idę pilnować Igorka przy rodzicach,dzisiaj byłam 2,5 godziny i chcieli zapłacić :szok:ale ja nie chciałam:no:,żeby nie pomyśleli,ze zachłanna jestem:sorry2:.Oboje są nauczycielami angielskiego a od 24-go sierpnia to na stałe będę:tak:.
Wrzucam fasolkę po bretońsku.
ale super:-):-):-)
a mówiłaś im że jesteś w ciąży????
a jak potem jak brzuszek będzie większy??jak coraz ciężej ?no i jak maleństwo się urodzi??płacę masz na godzinę czy stawka miesięczna???
 
Z Julem lepiej,dałam Nurofen i po 30 minutach histeria przeszła:huh:,zaczął jeść i ładnie się bawi :baffled:.
Dzięki za trzymanie kciuków;-).Pracę mam:tak::tak::tak:,w piątek lub sobotę idę pilnować Igorka przy rodzicach,dzisiaj byłam 2,5 godziny i chcieli zapłacić :szok:ale ja nie chciałam:no:,żeby nie pomyśleli,ze zachłanna jestem:sorry2:.Oboje są nauczycielami angielskiego a od 24-go sierpnia to na stałe będę:tak:.
Wrzucam fasolkę po bretońsku.
to fajnie ze jesteś zadowolona i że Ci się udało :tak::tak::tak::tak:

ale tak jak pisze malinka jka później brzuszek ci urośnie to jak sobie poradzisz ,nie możesz dźwigac a to jeszzce małe dziecko będzie chciało na ręce i co dasz radę zebyś nie zaszkodziła swojemu maleństwu :tak::tak::tak::tak:
mówiłas im że jesteś w ciąży czy na razie zatrzymałas to w tajemnicy?????
dogadaliście się co do płacy????


dzięki za przepis z góry :tak::tak::tak::tak:
 
mamita a jesli mozna spytać co twojej córeczce jest że musisz jeżdzić z nią na rehabilitacje????? jesli możesz to powiedz a jesli nie chcesz to w porządku :tak::tak::tak::tak:

Zuzia ur sie w 35/36tyg bo zagrażała zamartwica. Niestety mój gin za późno to stwierdził.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zuzia po porodzie miała wylew IV stopnia, zapal.opon móżg-rdz., sepse itd. Długo walczyliśmy z asymetrią ułożeniową i płaskim kregosłupem, teraz ma wzmożone napięcie mięśniowe, sama sie nie podnosi do siadu-ma mało siły w rączkach, nie raczkuje, chociaż drepta i stoi sztywno jak ja postawie.

zdrówka dla taty to jeszcze młody mężczyzna musi z tego wyjść. A siostra jak zacznie teraz dokarmiać to karmić nie b,ędzie

Też jej mówię że sie samo unormuje. W nocy spała jej bez cyca tylko od 1,30 do 4,30:szok:

Cześć dziewczyny, wróciłam!!!

Było cudownie, mała w siódmym niebie, ja zrelaksowana i wypoczęta. Szkoda tylko , że tak krótko, ale tęskniłam do mężusia, a mężuś do nas.

Mam ogromną ilość zdjęć, ale zanim je wstawię muszę wykombinować jak je z poczty zrzucić na dysk, później obrobić, poukładać.

Mała dosypia więc choc troszke moze uda sie nadrobic

Witamy:-D:-D:-D

anabubka no co najmniej raz w tygodniu okna myje:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

To zapraszam na kawę i przy okazji może okna:-D:-D:-D:-D

U nas to ja ściągam wszystkie filmy hihi ja lubie horrory, thrillery i komedie najbardziej:tak: no i sensacje:tak:

Ja też horrory lubie i najlepiej takie że potem boję się sama do łazienki pójsć Może masz jakiś dobry?

przykro mi z powodu taty.
Na takie opuchnięte nogi dobrze robi drenaż limfatyczny.
Niestety musi zrobić to fizjoterapeuta.
Co do dokarmiania to pierwszy krok ,by przejść na butelkę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jeśłi się dokarmia to organizm mniej produkuje i robią się niedobory.
Sami wtedy wkręcamy się w zamknięte koło.
Ja Kubusia karmiłam średnio co 15-20 minut przez pierwszy tydzień i przeżyłam.:-):-) Naprawdę da się,trzeba tylko chcieć :-):-)

Musze poczytać o tym drenażu. Dziś wygląda lepiej z twarzy. Za to nogi tak puchną że porobiły się bąble, które pękają i woda cieknie strużkami! Wołam lekarza a on na to że organizm przewodniony i mam kupić klapkę na muchy:crazy: i je zabijać żeby nie obsiadły tacie nóg bo zakażenie dostanie:szok::szok::szok:
Pić mu nie każą ma tylko kroplówki bo nic nie je i nie pije. A jeszcze tydzien temu w pon byłam z nim u lekarza specjalisty na kontroli i powiedział że organizm jest odwodniony:baffled: Nie wiem już. Tak mnie wkur... Ci lekarze że bym tą łapką na muchy ich pozabijała:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Na razie nie mówiłam o ciąży a co do wysiłku to będąc z Julem 6,5 m-ca w ciąży to taką dyskotekę przedszkolakom zrobiłam,że ledwo co maluchy chodziły :szok: i nie było widać,że w ciąży jestem:no:.Ustalone mam 5zł/godzinę,to ja na Chełm nie jest źle,bo licząc 25 godzin tygodniowo to mi 500 za m-c wychodzi a tylko jako niania :tak:a nie praczko-sprzątaczko-kucharka:wściekła/y::angry:.
 
Do góry