reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
a bylas w PFRONie?zeby starac sie o jakis turnus rehabilitacyjny alebo wanne do masazu czy inny sprzet?

Dzwoniłam do nich to mi powiedzieli że na ten rok juz środków nie mają:no:
Ale i tak pojadę tam osobiście tylko teraz jak mam chwile to jadę do taty do szpitala a do pfronu mam 20km. Z tego co wiem to dofinansowuja tylko ok. 900zł a turnus podobno 3tys:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Z Julem lepiej,dałam Nurofen i po 30 minutach histeria przeszła:huh:,zaczął jeść i ładnie się bawi :baffled:.
Dzięki za trzymanie kciuków;-).Pracę mam:tak::tak::tak:,w piątek lub sobotę idę pilnować Igorka przy rodzicach,dzisiaj byłam 2,5 godziny i chcieli zapłacić :szok:ale ja nie chciałam:no:,żeby nie pomyśleli,ze zachłanna jestem:sorry2:.Oboje są nauczycielami angielskiego a od 24-go sierpnia to na stałe będę:tak:.
Wrzucam fasolkę po bretońsku.
No to gratuluje

Smoczka na szczesie nie chce szwagier kupił już 2 różne i nic. Musi być CYC:tak::tak:Ja tez mówie że jeszcze parę dni i wszystko sie unormuje. I jak zacznie z nią spacerowac to tez pewnie lepiej spać będzie:-)

A co do Taty -niby robili mu badania moczu to by chyba cos wykazało:baffled:
W tym szpitalu nic nie mówią-jak poszłam z mamą do ordynatora i pytam co mu jest i jakie rokowania są to mi powiedział tak- "to jest chory człowiek i juz teraz tak będzie" wszedł do gabinetu i się zamknął więc nawet nie miałam jak-na szczęście bo bym mu chyba w mordę strzeliła i podziekowała za udzielenie wyczerpujących informacji.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ale zaraz dzwonie do Mamy niech jeszcze zagada moze inny lekarz ma dyżur
Odnośnie karmienia pięrsią to mój też na początku tak miał ale położna mi powiedziała że powinien ciągnąć ok 25 minut intensywnie i wtedy jest najedzony a póżniej to ma ochotę się poprzytulać i jak już wiedziałam że jest najedzony to tak często go nieprzystawiałam.
a odnośnie tych lekarzy to jak mojego m babcia była chora to do lekarzy chodziłam w sumie tylko ja, bo teściowa się bała i niedałam sobie. Raz tak było że pojechaliśmy po babcię żeby ją wziąści do domu a tu wchodzę do niej do sali i widzę że z babcią jest źle więc lece do lekarza się dowiedzieć co się dzieje a on mi na to tak "co pani wymyśla znowy babcia chce do domu a wy wymyślacię żeby jej niezabrać" myślałam że go rozszarpie:crazy:. Mówię mu żeby łaskawie do niej zobaczył a on z łaską poszedł i się okazało że jednak i zaraz afera u pielęgniarek że nic niezauważyły i tłumaczenie. DZIADY

Laski,jakby której trzeba było Pakiety Wesołej Szkoły to w Klubie dla Ciebie są w promocji cz.1 - 147,60zł a 2 i 3 po 158,40zł.
Patrzcie jakie dziecko chore z Jula:sorry:,jedli z Olkiem kółka na mleku i Jul wlał sobie kompotu z porzeczki do mleka i mleko się zważyło:tak::-D.
Ale z niego artysta:-D.

A ja zrobiłam jeszczę sałatkę z zupek chińskich ale nie dodałam wędliny może jutro dodam albo nie dodam zobacze
 
Hej!

Ja dziś mega zła bo majster wziął zaliczkę...i poszedł pić:crazy: dziś się już nie pojawił:no: Mam nadzieję że jutro będzie i do piątku skończy bo chciałam z dziećmi do M jechać bo pokój załatwił, a przez ten remont to jestem uwiązana nawet na spacer ciężko z dziećmi iść:angry::wściekła/y::crazy:

mam program do przerabiania z rmvb na avi:-)
film w avi zajmuje np.750mb a w rmvb tylko 350mb
mniej miejsca na dysku zajmuja

a co to za program? podaj nazwę:-)

ja mam konto narapidzie,tzn mialam bo nie przedluzalismy bo net sie konczy,wiec nie bylo sensu
niew iem czemu widac roznice skoro filmyrmvb i avi jezeli jakos dvdrip to to samo:eek:

na kompie jak się ogląda to nie widać różnicy ale na TV HD ogromnaaa

Hej Dziewczynki przyszłam się przywitać po prawie miesięcznej przerwie. W czasie przeprowadzki straciliśmy internet i dopiero dziś go odzyskaliśmy. Tęskniłam strasznie za Wami. Wieczorem postaram się coś więcej napisać.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Witam! My się nie znamy hej hej!

Na razie nie mówiłam o ciąży a co do wysiłku to będąc z Julem 6,5 m-ca w ciąży to taką dyskotekę przedszkolakom zrobiłam,że ledwo co maluchy chodziły :szok: i nie było widać,że w ciąży jestem:no:.Ustalone mam 5zł/godzinę,to ja na Chełm nie jest źle,bo licząc 25 godzin tygodniowo to mi 500 za m-c wychodzi a tylko jako niania :tak:a nie praczko-sprzątaczko-kucharka:wściekła/y::angry:.

no ja też tak myślę jak Agnes:sorry: gdyby mnie tak ktoś zrobił byłabym wkurzona:nerd:

Jula urodziłam z soboty na niedzielę o 1-ej w nocy a w piątek wieczorem wiśnie zrywałam i drylowałam:tak::-D.

Ja z Anią jak byłam w ciąży i potem z Krzysiem to do ostatniego dnia bylam w pracy...tylko z Maćkiem bylam na chorobowym właściwie od początku bo miałam nisko schodzące łożysko

A radze sobie calkiem niezle chociaz mam takei chwile ze ....

oj też to znam...normalnie sobie radzę, ale są takie chwile że wyję w poduszkę...choć mój co tydzień jest w domu


Pozdrawiam!!!:-):-):-)
 
Ale spokuj. Ja mam teraz taki problem że Sebek upodobał sobie tylko jedną pierś i co ja mam zrobić?

Ja też od ok. 4 m-ca karmiłam jedna piersią-tzn Zuzia tak zadecydowała:-D:-D:-D
Nic nie pomagało. Potem miałam pokarm juz tylko w lewej piersi-i teraz mam ją większą:baffled:

Hej!

Ja dziś mega zła bo majster wziął zaliczkę...i poszedł pić:crazy: dziś się już nie pojawił:no: Mam nadzieję że jutro będzie i do piątku skończy bo chciałam z dziećmi do M jechać bo pokój załatwił, a przez ten remont to jestem uwiązana nawet na spacer ciężko z dziećmi iść:angry::wściekła/y::crazy:
Skąd ja to znam -remont z tygodnia przedłużył się do miesiąca.Ale jak skończył to to dałam mu 100zł mniej niż miało być i powiedziałam że narazie nie mam i dostanie za miesiąc ale nie wiem czy wogóle dostanie! Bo jak wyliczyć piwka które potem już sama kupowałam żeby nie poszedł sobie to coś koło stówki by wyszło prawie:sorry:
 
Ja też od ok. 4 m-ca karmiłam jedna piersią-tzn Zuzia tak zadecydowała:-D:-D:-D
Nic nie pomagało. Potem miałam pokarm juz tylko w lewej piersi-i teraz mam ją większą:baffled:


Skąd ja to znam -remont z tygodnia przedłużył się do miesiąca.Ale jak skończył to to dałam mu 100zł mniej niż miało być i powiedziałam że narazie nie mam i dostanie za miesiąc ale nie wiem czy wogóle dostanie! Bo jak wyliczyć piwka które potem już sama kupowałam żeby nie poszedł sobie to coś koło stówki by wyszło prawie:sorry:
Ale mnie teraz nastraszyłaś :baffled:. Idę spać
 
reklama
medeuska a jka twój brzuszek rosnie?????;-)czy dalej taki malutki????:-)


Oliwcia lezy już w łóżeczku,sama chciała iść spać :szok::szok::szok::szok: aż nie chciało mi sie wierzyć :-D:-D:-D:-D:-D teraz sama gada ze sobą :-D:-D:-D:-D

dziś była grzeczna,zauwazyłam że jak zaczęłam jej więcej czasu poswięcać to jest o niebo lepiej,nie ma u niej złości,grzeczna jest,słucha się,wykonuje w wiekszości moje polecenia ,super jestem zadowolona :tak::tak::tak::tak::tak:
rośnie rośnie z dnia na dzien ostatnio;-)

kochana Wy to już nałogowcy jesteście,wiecznie tylko przed telewizorem siedzicie :-D:-D:-D:-D:-D:-D
no prawie:-D:-D


dzisiaj oglądalismy ślubne wojny- znacy ja oglądałam bo M zasnał-nei wyspal sie biedaczek za bardzo dzisiaj..

a ten film mam na kompie od jakis 3 miech.ow chyba jak nie wiecej i nie miałam kiedy obejrzec:eek: a potem zaczelismy sciagac i oglądalismy to co ściągniete nowe:-D ma dzisiaj mialam ohcote na taki własnie filmik- poplakałam sie jak go oglądałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D

Oglądajcie bo za parę tygodni mogą sie skończyć wieczory filmowe:-):-):-)
Eeee no chyba aż tak źle nie bedzie:-p:-p:-p





no nic ja ide spac:tak::tak::tak:
tzn najpierq sie troche do M poprzytulam a potem zejde na mój materac na wpól przysypiająca:-D:-D:-D

jutro raczej nie bede miala kiedy wpasc- rano muse posprzatac bo syf straszliwy - jak na losc jesce 2 dni temu spieprzyly nam sie odplywy z wanny i cieklo jak cholera i kolejny wydatek bo wczoraj kupil jakas tam czesc ale dalej cieklo i caly odplyw musielismy wymienic:wściekła/y: dzisiaj m musial zrobic i sie wszystko-caly syf z tych rur i spod wanny rozniosl po domu:no::wściekła/y::wściekła/y:

no ale zrobioone chociaz jest....:sorry:
i moge pranie robic i sie wykapac na luzie a nie ze szmatą pod wanną co chwile nową bo cale przemoczone:szok::no::-D

no a w sumie isalam o tym z jutro rczej nie bede miala chwili zeby wpasc bo musze sprzatnac a o 12 przyjezdza po mnnie szwagierka zeby mnie na kawe do siebie wyciagnac a wroce dopiero popoludniu z M jak przyjedzie do mamy:tak::tak:

tak wiec dobrej nocki:tak::-)
 
Do góry