reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Anabuba,wczoraj go dopadło:-(.
A i ku informacji Eurespalu już nie produkują :no: tylko PULNEO.

ale to chyba ten sam skladnik nie?


Ale spokuj. Ja mam teraz taki problem że Sebek upodobał sobie tylko jedną pierś i co ja mam zrobić?
zdrugiej sciagac zeby nie byla bardzo mniejsza


Hej!

a co to za program? podaj nazwę:-)
)

program do przerabiania filmow to Total video converter
mzona na rozne formaty przerabiac


rośnie rośnie z dnia na dzien ostatnio;-)

no prawie:-D:-D


dzisiaj oglądalismy ślubne wojny- znacy ja oglądałam bo M zasnał-nei wyspal sie biedaczek za bardzo dzisiaj..

a ten film mam na kompie od jakis 3 miech.ow chyba jak nie wiecej i nie miałam kiedy obejrzec:eek: a potem zaczelismy sciagac i oglądalismy to co ściągniete nowe:-D ma dzisiaj mialam ohcote na taki własnie filmik- poplakałam sie jak go oglądałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D

ogladalam
fajny foilm

ja wlasnie obejrzalam najnowszy odcinek czytej krwi:-)
o wampirach
 
reklama
Hej Dziewczynki. Na początku DZIĘKUJĘ KOCHANE za miłe powitanie po przerwie:tak::laugh2:.
Witam też serdecznie wszystkie nowe mamuśki na tym forum:-)

My jeszcze w trakcie remontów, wczoraj nam pękła rura w kuchni i zalało nam trochę domek więc wczoraj i dziś jestem pozbawiona wody :wściekła/y: A mamy jeszcze malowanie. Przeciągnęło nam się trochę z tymi remontami.:zawstydzona/y:

Dzidziulek kopie , na razie wg. lekarza jest wszystko o.k.:tak::-D
Anabubka no tak prawie w połowie, bo wg. lekarza jestem w 17 tc. obecnie:-) ZA 3 tyg, następne dokładne bad. USG. Z poprzedniego wyszło wszystko suuuper, nawet dzidziuś skakał jak szalony :-D

Maluchy rozrabiają, Adasia przygotowuję powoli do szkoły , ale nie mam bladego pojęcie co i jak ??? :eek::eek::eek:

KOCHANE strasznie się cieszę, że już jestem. Na razie muszę zmykać, obiecuję pisać znów jak szalona hehehe :-D:-D:-D
PApaapa:-)
 
musze sie wziac za to sprzatanie bo se potem nie wyrobie jak szwagierka przyjdzie.. tyle ze... jakos mi sie nie chce:confused2:
 
Hej Dziewczynki. Na początku DZIĘKUJĘ KOCHANE za miłe powitanie po przerwie:tak::laugh2:.
Witam też serdecznie wszystkie nowe mamuśki na tym forum:-)

My jeszcze w trakcie remontów, wczoraj nam pękła rura w kuchni i zalało nam trochę domek więc wczoraj i dziś jestem pozbawiona wody :wściekła/y: A mamy jeszcze malowanie. Przeciągnęło nam się trochę z tymi remontami.:zawstydzona/y:

Dzidziulek kopie , na razie wg. lekarza jest wszystko o.k.:tak::-D
Anabubka no tak prawie w połowie, bo wg. lekarza jestem w 17 tc. obecnie:-) ZA 3 tyg, następne dokładne bad. USG. Z poprzedniego wyszło wszystko suuuper, nawet dzidziuś skakał jak szalony :-D

Maluchy rozrabiają, Adasia przygotowuję powoli do szkoły , ale nie mam bladego pojęcie co i jak ??? :eek::eek::eek:

KOCHANE strasznie się cieszę, że już jestem. Na razie muszę zmykać, obiecuję pisać znów jak szalona hehehe :-D:-D:-D
PApaapa:-)
jednak nie bylam druga:-D:-D:-D:-D
 
Witam jak zwykle przy kawusi. Seweryn jeszcze śpi a Sebastian urzęduje. Ja sobie dziśaj wymyśliłam pieczeń robić a trochę mi się nie chce ale niema rady bo mięso wczoraj wyciągnęłam. cholerka nie kupiłam pieczarek:no:. A wczoraj przez sen Sebek śiągnoł z tej drugiej dobrze bybyło żeby normalnie jadł bo jak będe musiała ściągać mleko to się załamie chyba
 
reklama
Zuzia ur sie w 35/36tyg bo zagrażała zamartwica. Niestety mój gin za późno to stwierdził.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zuzia po porodzie miała wylew IV stopnia, zapal.opon móżg-rdz., sepse itd. Długo walczyliśmy z asymetrią ułożeniową i płaskim kregosłupem, teraz ma wzmożone napięcie mięśniowe, sama sie nie podnosi do siadu-ma mało siły w rączkach, nie raczkuje, chociaż drepta i stoi sztywno jak ja postawie.



Też jej mówię że sie samo unormuje. W nocy spała jej bez cyca tylko od 1,30 do 4,30:szok:



Witamy:-D:-D:-D



To zapraszam na kawę i przy okazji może okna:-D:-D:-D:-D



Ja też horrory lubie i najlepiej takie że potem boję się sama do łazienki pójsć Może masz jakiś dobry?



Musze poczytać o tym drenażu. Dziś wygląda lepiej z twarzy. Za to nogi tak puchną że porobiły się bąble, które pękają i woda cieknie strużkami! Wołam lekarza a on na to że organizm przewodniony i mam kupić klapkę na muchy:crazy: i je zabijać żeby nie obsiadły tacie nóg bo zakażenie dostanie:szok::szok::szok:
Pić mu nie każą ma tylko kroplówki bo nic nie je i nie pije. A jeszcze tydzien temu w pon byłam z nim u lekarza specjalisty na kontroli i powiedział że organizm jest odwodniony:baffled: Nie wiem już. Tak mnie wkur... Ci lekarze że bym tą łapką na muchy ich pozabijała:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
lekarzy takich to bym..............:wściekła/y:moja ciocia położna zresztą rodziła 17 lat temu wiedziała co i jak jako położna rodziła w szpitalu na swoim oddziale zaraz jak zeszła ze swojego dyżuru lekarz miał urodziny noc ona woła swoje koleżanki i lekarzy że rodzi żeby jej pomogli bo coś nie tak a tam impreza i dupa jak się po godzinie wydarła z bluzgiem to przyleciał lekarz położna jej cholernii koledzy z pracy poród odebrali raduś dostał 10 punktów i niby wszystko ok ale jak mały miał 7-8 m-cy zaczeła zauważać że coś jest nie tak ...no i zrobili wszystkie badania jeżdziła po specjalistach i co?okazało się ze miał niedotlenienie okołoporodowe za długo był w kanale rodnym powinni jej pomóc:wściekła/y:dziś radziu ma 17 lat a oni krzyż radek nie widzi nie chodzi nie mówi jest strasznie silny jeździ na wózku i wszystko trzeba koło niego robić nakarmić zmienić pampersa itp ...myślicie że chociażusłyszała przepraszam od któregoś kolegi lekarza albo koleżanki położnej:no::no::no:jak zaczeła dochodzić swoich praw to...dostała wypowiedzenie z pracy:wściekła/y::wściekła/y:no tacy bywają nasi lekarze nawet dla swoich kolegów z pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a ten tekst o muchach to piszę szczerze ja ze swoim charakterem to wziełabym jakąś gazetę i bym piuerdykneła zwiniętą lekarza w łep i bym powiedziała że jak narazie to on moim zdaniem najwięcej zarazków roznosi szkodnik jeden:wściekła/y:
Smoczka na szczesie nie chce szwagier kupił już 2 różne i nic. Musi być CYC:tak::tak:Ja tez mówie że jeszcze parę dni i wszystko sie unormuje. I jak zacznie z nią spacerowac to tez pewnie lepiej spać będzie:-)

A co do Taty -niby robili mu badania moczu to by chyba cos wykazało:baffled:
W tym szpitalu nic nie mówią-jak poszłam z mamą do ordynatora i pytam co mu jest i jakie rokowania są to mi powiedział tak- "to jest chory człowiek i juz teraz tak będzie" wszedł do gabinetu i się zamknął więc nawet nie miałam jak-na szczęście bo bym mu chyba w mordę strzeliła i podziekowała za udzielenie wyczerpujących informacji.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ale zaraz dzwonie do Mamy niech jeszcze zagada moze inny lekarz ma dyżur
normalnie szkoda komentować postawę tego lekarza :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jak moja babcia lerzała w szitralu potrzebny był jej materac antyodleżynowy mama moja poszła raz zapytała powiedzieli że nie mają na stanie i koniec że może kupić sama (koszt na tamte czasy 200zł a było to 15 lat temu:wściekła/y:ja pojechałąm do babci do szpita;la zaraz po szkloe oni przyzwyczajeni że nikt babci przed 17 nie odwiedza ja byłam o 14 wchodzę babcia brudna obsikana zimny obiad kołoniej stoi ona biedna patrzy a jeść nie oże (miała sparaliżowany prawy bok)weszłam nakarmiłam babcię i czuję jak mi wkurwioza wzbiera wyciągam z szafki czystą koszulę podnoszę kołdre a moja babcia leży na ytym nocniku odciśnięta cała babeczka leżąca obok mówi że jakoś 3 godziny temu dali babci basen ale zapomnieli wyciągnąć:wściekła/y:no to mnie poniosło wiełam ten basen poszłam na dyżurkę a tam siedzą piguły wpierniczają lody i hi hi hi z doktorem no to pierdzielnełam tym basenem z sikami wiązankę puściłam one wszoku lekarz goni za mną no to mu pokazałam jak babcia ma ranę od basenu jak obiad stał obok że niby jak ma go zjeść jak jest brudna w kupie itp:wściekła/y:znalazł się materac a piguły tańczyły koło babci:angry:więc czasami poprostu trzeba zrobić awanturę żeby coś do nich dotarło że ci chorzy to ludzie a nie świnie:-:)-(
Witam, przepraszam że nie całkiem w temacie, choć też siedzę w domu z małą, ale o tym później.Jestem tu od wczoraj i chciałam ustawić sobie suwaczek , ale nie mam pojęcia gdzie skopiować ten kod...pomożecie??:zawstydzona/y:
witaj:happy:
najedz na jakiś suwaczek pojawi ci się stronka z suwaczkami zrób sobie suwaczek skopiuj adres bb code wejź w edytuj sygnaturę wklej ten adres w to duże okienko zapisz zmiany i suwaczek będzie gotoiwy:tak:
medeuska a jka twój brzuszek rosnie?????;-)czy dalej taki malutki????:-)


Oliwcia lezy już w łóżeczku,sama chciała iść spać :szok::szok::szok::szok: aż nie chciało mi sie wierzyć :-D:-D:-D:-D:-D teraz sama gada ze sobą :-D:-D:-D:-D

dziś była grzeczna,zauwazyłam że jak zaczęłam jej więcej czasu poswięcać to jest o niebo lepiej,nie ma u niej złości,grzeczna jest,słucha się,wykonuje w wiekszości moje polecenia ,super jestem zadowolona :tak::tak::tak::tak::tak:
poprostu potrzebowała więcej poświęceni uwagi:-)super że jest taka poprwa:tak:
Hej Dziewczynki. Na początku DZIĘKUJĘ KOCHANE za miłe powitanie po przerwie:tak::laugh2:.
Witam też serdecznie wszystkie nowe mamuśki na tym forum:-)

My jeszcze w trakcie remontów, wczoraj nam pękła rura w kuchni i zalało nam trochę domek więc wczoraj i dziś jestem pozbawiona wody :wściekła/y: A mamy jeszcze malowanie. Przeciągnęło nam się trochę z tymi remontami.:zawstydzona/y:

Dzidziulek kopie , na razie wg. lekarza jest wszystko o.k.:tak::-D
Anabubka no tak prawie w połowie, bo wg. lekarza jestem w 17 tc. obecnie:-) ZA 3 tyg, następne dokładne bad. USG. Z poprzedniego wyszło wszystko suuuper, nawet dzidziuś skakał jak szalony :-D

Maluchy rozrabiają, Adasia przygotowuję powoli do szkoły , ale nie mam bladego pojęcie co i jak ??? :eek::eek::eek:

KOCHANE strasznie się cieszę, że już jestem. Na razie muszę zmykać, obiecuję pisać znów jak szalona hehehe :-D:-D:-D
PApaapa:-)
my też się cieszymy że jesteś z nami no i pisz pisz jak szalona:-):-)
 
Do góry