reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Cześć kobitki :tak:

Ale jestem zmęczona :baffled: Wczoraj wróciłyśmy z parku koło 18 i padłam :sorry:
Dzisiaj już jesteśmy po spacerku i tez nie mam siły :zawstydzona/y: A obiecam Helence, że po południu też pójdziemy :-p

Ide leżeć :sorry:
 
reklama
O matko kochana, 20 duzych stron, wlasnie skonczylam nadrabiac.

Wyprawiam ślubnego na tydzień do stolicy do pracy:tak:.Tak,że więcej mnie będzie na BB:-p:cool::tak:.
O ty niedobra, hihihi

własnie dopatrzyłam się u antoniego 4 zęba:tak::tak::tak::tak:tak więc mamy komplet jedynek:-D
No gratuluje, zajączek

no ja tez musze dziś mojego M pochwalić bo ajk Oliwka wstała o 4.30 to o 6.00 mnie zmienił,zajął sie nia a ja się zdrzemnęłam.a że w domu nie było już chleba więc wziął Oliwke i poszli razem o 730 do sklepu kupić mamusi na sniadanko świerze chrupiące bułeczki :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-):-)
No jest za co, dobry mężuś, dobry, aja aja


dokładnie tak planowałam 5-10-15:tak::tak::tak::tak::tak:
zawsze tak chciałam:tak:
Super ze się udalo, no i fajnie. Slyszałam, że różnica od 3 do 5 lat jest idealna

Dobrze, że mnie nie bylo:-D

Wpadłam, żeby się wam pochwalić, że mam termin na początek sierpnia dla Aniki do przychodni rehabilitacyjnej :tak: i to na NFZ. Na początku jak usłyszałam koniec listopada to się załamałam :baffled:
W prawdzie muszę przejechać cała Warszawę ale co tam :rofl2:
Super


wszystkiego najlepszego dla laury córeczki ani w dniu jej urodzin samych szczęśliwych i pogonych dni i beztroskiego dzieciństwa
prezenciaki.gif
Jestem spóżniona, ale szczerze sie dołączam.

no to jak Antos lubi spać w wózlu to ja bym jednak wzięła ten,jest bardzo solidny,nic go nie rowali.zaków napakujesz całą gurę.
mojej znajomej córka tak jak ci pisałm ma 2,5 roku i spi w nim bez problemu,wozi zawsze pełno zakupów ,wózek dla lalki i mase zabawek do piasku i z wózkiem nic się nie dzieje pod takim obciazeniu.ma dość duże koła masywne

CHICCO SPACERÓWKA CT04+ŚPIWOREK SUPER CENA!!! (690341206) - Aukcje internetowe Allegro
Ja u żywam tego i jestem bardzo zadowolona, tona zakupów pod i w zakamarkach a on naet nie jecz, mala w nim spi i sie wysypia, latwo wniesc po schodach, zima dawal rade!
Wózek BABY DESIGN WALKER +FOLIA+OKRYCIE+KURIER (686795295) - Aukcje internetowe Allegro

Nie pale już od tygodnia
No kochana, moje gratulacje

Hej kochane! Sorry że tak rzadko się odzywam:sorry::sorry::sorry: ale u mnie remontów ciąg dalszy a że męża nie ma to i robotników pilnuję i obiad gotuję, no i są jeszcze maliny, wiśnie a nie długo ogórki:confused2::confused2::confused2:

Poczytałam Was trochę ale siły i weny brak na odpisywanie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: wybaczcie!
No to masz pelne rece roboty, wspólczuje, bo piekna pogoda a Ty nawet nie mozesz poleniuchowac


a mnie nadal szczea boli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
jak przycisne to juz mniej.sama nie wiej pd czego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
To do dentysty!

u mnie nic ciekawego poza tym, że wczoraj licytowałam bluzke i dwie konczyly sie w jednym czasie- takie same tylko inne kolory i bylam pewna ze mnie przelicytuja na ktorejs i na wszelki wypadek licytowalam na dwóch i jak na zlosc wygrałam obie aukcje:wściekła/y:

najgorsze ze teraz kasy nie mam... musze czekac do ostatniego, napissalam sprzedawcy, mam nadzieję że nie będzie robił problemów... poza tym jestem wściekła że bede miala 2 takie same bluzki tymbardziej ze to nie na teraaz tylko na "po" ciąży:wściekła/y:

jak wsze aukcje przegrywam tak te wygrałam:eek::baffled::baffled::baffled::baffled:

Ale bluzeczki fajne:-)
SEXY tunika CZERN NIEBIESKI GIRLY FASHION 36/38 (690110857) - Aukcje internetowe Allegro
SEXY tunika biel różowy GIRLY FASHION 36/38 (690110868) - Aukcje internetowe Allegro
No peszek, gdyby nie takie szerokie dekolty to bym wziala jedna

najlepsze życzenia imieninowe dla madziulinataszy i urodzinowe dla myszuni męża krzysia i córki as klaudi samych dobroci miłości i spełnienia marzeń
1568.gif
Znów spóżniona, najlepszego kochani

Prosssssssssssz
lody.jpg
Pyszności, ale by sie zjadlo

Sto lat dla wiktorii12! spełnienia marzeń, dużo spokoju, mało tęsknoty za mężem i niepalenia;):rofl2::rofl2::-)
I tu sie dołącze, wiem ze nie palisz, ale to tak na podtrzymanie sie przyda
 
słuchajcie w realu super wyprzedże ubranek gdyby któraś była zainteresowana to świetne letnie bluzeczki super gatunkowo są po 3.99 spodenki długie krótkie 3/4 są po 3-5 zł naprawdę super okazja jak któraś ma kasę i chce coś nawet na przyszłe lato kupić to się opłaca:tak:
a i w tesco akcja szkoła duży wybór fajnych rzeczy w świetnej cenie:tak:mam nadzieję że doczeka nna moją kasę biurko bo jest fajne tańsze o połowe z 69 zł z szufladą no świetne pasowało by mi dla julki:tak:
meduska w 5-10-15 są śliczne kocyki za 14 zł a są piękne kocham mamusię kocham tatusia i takie milusie dość duże bo 120/60
superbodziaki też w 5-10-15 po 6 zł i półśpiochy po 3.99 a i 3 paki skarpeteczek takie słodkie po 7.99
a od 1 sierpnia h&m rusza z wyprzedażą a tam są ubrania które ja kocham i mam nadzieję że upoluję dzieciakom coś fajnego a najbardiej anton iemu bo on najbiedniejszy w ubranka:tak:
a i koleżanka w wójciku mówiła mi że w sierpniu będą mieli wyprzedaż zimowych kurtek i kombinezonów z ubiegłego sezonu i będą sprzedawane za -70%:tak:
no to info zakupowe wam przekazałam:-D:-D
No można na Ciebie liczyc!!!

Morze któraś ma do oddania lub odsprzedania za nie wielką kasę łóżeczko turystyczne? najlepiej by było dwu poziomowe
No akurat ja tak szybko jak kupilam tak szybko odsprzedalam. Bylo rewelacyjne, az mi bylo zal, ale kilka dni przed przyjsciem paczki mala naumiala sie chodzic i za chiny tam siedziec nie chciala.

Witam dziewczyny po moich wakacjach u rodzicow....
mam nadzieje ze o mnie nie zapomnialyscie ;-)
nie wiemy co sie stalo ze nie bylo tam internetu :eek:
no ale coz jakos trzebabylo wytrzymac
teraz juz jestem...
jednak dzis nie nadrobie zaleglosci - ups wogole ich nie nadrobie bo nie mam jak :laugh2:
dzis tylko pisze na chwilke - melduje sie ze zyje...

ostatnio wogole nie bylo z "nami" dobrze :no:
zaczelam krwawic :-(
pojechalismy do gina - mam jakas wolna przestrzen i mowil ze mozliwe ze krwawie dlatego ze jajniki moga byc jeszcze nie dojrzale w pelni... :sorry:
jednak na szczescie z dzidzia jest wszystko ok...
duze juz bylo
zdjecie usg tez mam :-)
kontrola na 28 lipca czyli za niedlugo juz sie nie moge doczekac moze poznam plec :baffled::sorry::-D

caluskam Was mocno dziewczyny i dobranoc :tak::tak::tak:
odezwe sie jak sie ogarne :laugh2:
Witaj kochana, dobrze, że maleństwu nic nie grozi.

W ta pogode to ja bym tak do konca nie wierzyła:no::no::no:Bo co chwile i co program mowia inaczej:no:
Dokladnie, "byc moze popada", bedzie wygladac slonce" co sie okazuje, tu slonce pali a tu leje. A te ich dlugoterminowe prognozy to juz w ogole o kant d... rozbic

A my jutro z M mamy 10 rocznicę ślubu...i mąż nie da rady przyjechać:-:)-:)-(
Ogromne gratulacje, to juz cos.!!!
My tez za chwilke bedziemy miec rocznice:-)

ufff ale sie napocilam przy myciu wanny:baffled:

i tak nie do konca ja doszorowałam:baffled: pieprzona żeliwna wanna- chropowata-wszystko sie na niej osadza a zejść ni chu ja:sorry: sorry alr musiałam:-D
Medea, ile ja bym dala za zeliwna wanne!!!!!!!!!! To co teraz robia to *****! A teraz kupic zeliwna to majatek-doslownie! Ciężko je czyscic to fakt, ale jak sie polozysz kochana, to i za godzine jeszcze masz cieplo, tak to mozna sie relaksikowac. I tego Ci zycze!

A może cos ode mnie bys wzielo, w prawdzie niewiele juz zostalo, ale kilka fajnych rzeczy jeszcze jest!https://www.babyboom.pl/forum/sprze...wki-nie-zniszczone-gratisy-27399/#post3732808


mamy mam do was pytanie czy uzywa ktoras z was pieluszek z biedronki jesli tak to jakich dada czy toujour i czy sa one takie ceratowe czy zwykle (nie sliskie)
Ja używam i z reka na sercu mówię-byly pampersy, byly hagisy, byly jeszcze tam jakies, ale te sa najlepsze i szczerze polecam!!!

poszukiwana luna na gg!!!
No jak miło, a co sie stalo???

Agnes a Ty znow nie w temacie:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
wyjechala na tydzien lub dluzej do znajomej:-)
ale ucieszy sie ze ktos o niej wspomnial bo ja sie nie moge zebrac zadzwonic.teraz juz uciekam pa
Oj milo, milo, a wiesz, ze samam próbowalam dzwonic, ale tam zasieg jest kilka minut dziennie:-)

Kurcze:wściekła/y: Najpierw mama zadzwoniła że ojciec w szpitalu, potem siostra że wody jej odeszły i ma skurcze co 5 min;-)Nie wiem czy się cieszyć czy płakać.
Wreszcie koniec remontu-tylko nie wiem kiedy posprzątam wszystko bo wszędzie biało, kurzu pełno:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Prasowania multum:szok:Prania tyle samo czeka:szok:Masakra jakaś!
Współczuje i gratuluje. Tata juz lepiej całe szczęście, a dzidzia zdrowa. Kurz sie w koncu wykurzy a ty bedziesz szczesiwa:tak:

Kiedys ogladalam program, to dla bogatych ludzi, ktorzy moga sobie zamowić taka lale która bedzie wygladac idealnie jak ich dzidzia jak byla mala. Dlamnie to przesada, ale jak ktos mam kase...
No i tak, równiez dla tych biednych nieradzacych sobie kobiet ako no brzydko sie wyraze-substytut macierzynstwa.
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEJ ANKI KTÓRA MA DZISIAJ URODZINY 100 LAT
urodziny4.gif
Wszytskiego naj naj naj, no i zeby w sobote wszytsko poszlo jak nalezy i jak sobie wymarzylas.


a teraz wszytskiego najlepesszego z okazji imienien dla Anki26,07, Dowikli, Malinki, Myszuni oraz Aniki - córki Mamy Helenki
Dopisz e se do listy:-)

zaraz "Brzydula " :-):-):-):-):-):-):-):-) ale się cieszę :-D:-D:-D:-D
No ale chyba owtórki, co? Bo jak nowe t sie wkurze ze przegapilam


Malinka, wszystkiego naj dla Julki :tak:
No, zdecydowanie naj naj dla pierwszej wygadanej kraju!



malinka od 3.08 do 16.08 są super oferty dziecięce dla dzieci w biedronce.
skombinuj sobie tą książeczkę.np. pampersy dady maja być za 25,99 :tak::tak::tak:,kaszki maja byc tańsze,mleka modyfikowane nan i bebiko,soczki.


proszek lovela za 14,99,chusteczki dada-świetne uzyam za 3,39 a teraz są jakoś koło 4,50 więc ponad złotówka mniej.deserki w słoiczkach co w rosmmanie sa po 5zł to tu będą za 2,99,herbatki bobovita 2x200g- 13,69
herbatka krugera 5,99,nocnik zapachowy z kubusiem puchatkiem 9,99 i wiele wiele różnosci.opłaca się dziewczyny :-):-):-):-):-)
No jak dobrze wiedziec, szkoda, ze wlasnie koncza mi sie pampki, bo bede musiala jeszcze po starej cenie kupic, ale z promocji i skorzystam na bank!


mamita nie są śliskie :no::no::no::no:,używaliśmy ich od dłuższego czasu i sa bardzo dobre,ja jestem z nich zadowolona i do tego tanie , a co najważniejsze nie przemakały w nocy co zdażało się to huggisom :tak::tak::tak::tak: i nie odparzaja pupy.przynajmniej my nie mieliśmy z tym problemu :tak::tak::tak::tak:
Popieram

Zamówiłam wózek:-D znalazłam za 333 to 36zł taniej:-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

A teraz modły żeby było ok
Będzie git

Trochę między wierszami wczoraj pisałam;-),bo wczoraj się testowałam:tak:.I to mój najwspanialszy prezent dla małża:-p:tak::-D.Termin na święto wiosny ale po USG będę pewna.
No nie wiem czemu, ale mimo takiego szybkiego czytania wiedzialam, ze o to chodzi. Kochana gratuluje, oby zdrowo wszystko szlo!

A ja jutro w sprawie pracy na rozmowę kufalifikacyjną idę z chłopakami,bo na Niani się ogłosiłam i KTOŚ mi odpowiedział,:szok::tak::-D. Praca: Opiekunka dla chłopczyka 11 m-cy • Niania.pl
Teraz nie wiem, czy to juz po? Jak nie, to trzymam kciukasy!

Ja filmy to w formacie RMVB z Torrenty.org - Polski Katalog Torrentów Jakby która chciała to mogę podać obejście;-),bez sms-ów ale to na PW;-):tak:.
My tez z torrenty ciagniemy, ale uczciwie:-D:-D:-D

u mnie jedno pranie sie konczy,zaraz wstawie drugie.
No i wlasnie mi przypomnialas, ze moje wypralo sie z godzine temu, a kolejne czekaja:zawstydzona/y:

no fajnie bo teraz to nieraz biore gotowe a nieraz dopiero zeby zrobić w pólproduktach no i soków dużo bierzemy dla dzieci tylko tak jedno okienko czyli jeden dzień to 6.5 zł a najbardziej szokujące sa przelicznik na ceny np w sklepie za sok placisz średnio 4.5 zl a w barze 6 zł serek waniliowy Danio w sklepie 1,29 zl a tam 2.09 zl :szok::szok::szok: ale tak robimy zeby mozna bylo załatac "dziurki":-D:-D:-D;-)teraz mamy też dla dzieci na wakacje bo nie maja obiadow w szkole takze 4 miesięczne abonamenty to = 806 zł :szok::szok::szok: powiem szczerze ze wolałabym kasę To takie moje przeliczenia ;-)
Nic nie rozumiem, nie iwem o co chodzi...


Dobra ide to pranie wyjac, wstawic


Ale cos mi sie zdaje, ze nie wszytko mi pozaznaczalo
 
Hej Dziewczynki przyszłam się przywitać po prawie miesięcznej przerwie. W czasie przeprowadzki straciliśmy internet i dopiero dziś go odzyskaliśmy. Tęskniłam strasznie za Wami. Wieczorem postaram się coś więcej napisać.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
cześć, wpadłam się przywitać bo muszę trochę poudawać, że coś robię w tej pracy i że jestem tu niezbędna:-D:-D:-D:-D

zdążyłam przeczytać,że mamy kolejną mamusię przy nadziei:tak:Marta moje gratulacje:tak::tak::tak:trzymam kciuki żeby chłopcy mieli siostrzyczkę;-);-);-)

wiecie co, jak tak jeżdżę do pracy ok. 10 to nie widzę na ulicach nikogo poza mamusiami z wózkami a jak wracam to same kobiety w ciąży chodzą , ja zaczynam mieć chyba jakąś obsesję:szok::szok::szok: mój zegar biologiczny się odezwał i strasznie głośno tyka:szok::szok:

miłego dnia, może jeszcze wpadnę na chwilkę z pracy jak dam radę
kochana jak nic musisz podpisać umowę na stałe i zabierać się do roboty:tak:ja jak w ciąży byłam to wszędzie widziałam brzuchatki albo mamusie z wózkami:tak:a teraz jak mam opsesję na ten peg perego wózio to wszędzie widzę mamusie z tymi wózkami i już sobie nawet zdanie o nich wyrobiłam chcę go i basta:rofl2:
u mnie pranie rozwieszone 3 okna umyte obiadek podszykowany no wyrobiona jestem jak nic:-D
 
Hej Dziewczynki przyszłam się przywitać po prawie miesięcznej przerwie. W czasie przeprowadzki straciliśmy internet i dopiero dziś go odzyskaliśmy. Tęskniłam strasznie za Wami. Wieczorem postaram się coś więcej napisać.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
no witaj wpadnij wieczorkiem i napisz jak u ciebie dziecików maleństwa no i jak po przeprowadzce:tak:
 
reklama
Hej Dziewczynki przyszłam się przywitać po prawie miesięcznej przerwie. W czasie przeprowadzki straciliśmy internet i dopiero dziś go odzyskaliśmy. Tęskniłam strasznie za Wami. Wieczorem postaram się coś więcej napisać.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
witaj :-)
a ja już myslałąm że nas opuściłaś na dobre :tak::tak::tak::tak:
to wpadaj wieczorkiem i musowo opowiadaj co u was sie działo i jak czujecie się po przeprowadzce :tak::tak::tak::tak:
 
Do góry