reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

terminatora mam Xvid- ja ściągam z takiej stronki gdzie trzeba miec login- od kolegi dostałam login i hasło i korzystam z jego konta:tak:Bitsoup.org The Best site for your Torrent appetite :: Login

rmvb nie jest taka sama kopia jak Dvdrip- na moim TV dużym wiiiiiiiidac róznice:tak::tak: ściągałam rózne wersje rmvb- czasem leprsze czasem gorsze ale i tak róznice widac, ale czasem te lepsze oglądalismy:tak:

ja mam konto narapidzie,tzn mialam bo nie przedluzalismy bo net sie konczy,wiec nie bylo sensu
niew iem czemu widac roznice skoro filmyrmvb i avi jezeli jakos dvdrip to to samo:eek:
 
reklama
no na receptę jest ketonal forte za 20 tabletek płacisz 2.49 a nie możesz wypisać sobie recepty w ośrodku zdrowia albo babeczkę w aptece poproś;-)

witaj joasiu:happy::happy::happy:
fajnie masz z tym abonamentem przynajmniej czasami masz wolne od gotowania:tak:
antoni powoli zasypia będe mogła pranie nastawić:rofl2:

no wlasnie poprosze w aptce to moze da.chociaz ta nasza niezbyt sklonna to dawaia lekow bez recepty.
u mnie jedno pranie sie konczy,zaraz wstawie drugie.
mje panny sie obudzily wlasnie
dzis Pauline terpeutka zabiera do siebie wiec bede miala trche spokoju.musze leciec na zakupy i do gminy,ale tylko z mala wiec juz polowa spokoju:-)
 
no fajnie bo teraz to nieraz biore gotowe a nieraz dopiero zeby zrobić w pólproduktach no i soków dużo bierzemy dla dzieci tylko tak jedno okienko czyli jeden dzień to 6.5 zł a najbardziej szokujące sa przelicznik na ceny np w sklepie za sok placisz średnio 4.5 zl a w barze 6 zł serek waniliowy Danio w sklepie 1,29 zl a tam 2.09 zl :szok::szok::szok: ale tak robimy zeby mozna bylo załatac "dziurki":-D:-D:-D;-)teraz mamy też dla dzieci na wakacje bo nie maja obiadow w szkole takze 4 miesięczne abonamenty to = 806 zł :szok::szok::szok: powiem szczerze ze wolałabym kasę To takie moje przeliczenia ;-)
 
no fajnie bo teraz to nieraz biore gotowe a nieraz dopiero zeby zrobić w pólproduktach no i soków dużo bierzemy dla dzieci tylko tak jedno okienko czyli jeden dzień to 6.5 zł a najbardziej szokujące sa przelicznik na ceny np w sklepie za sok placisz średnio 4.5 zl a w barze 6 zł serek waniliowy Danio w sklepie 1,29 zl a tam 2.09 zl :szok::szok::szok: ale tak robimy zeby mozna bylo załatac "dziurki":-D:-D:-D;-)teraz mamy też dla dzieci na wakacje bo nie maja obiadow w szkole takze 4 miesięczne abonamenty to = 806 zł :szok::szok::szok: powiem szczerze ze wolałabym kasę To takie moje przeliczenia ;-)

Asia ale Ty to za darmo dostajesz tak?
z opieki spoleczneh czy z pracy?
 
ja mam konto narapidzie,tzn mialam bo nie przedluzalismy bo net sie konczy,wiec nie bylo sensu
niew iem czemu widac roznice skoro filmyrmvb i avi jezeli jakos dvdrip to to samo:eek:
widocznie nie to samo do konca:-p:-p zawsze to kompresja, na ewno mniej stratna niz inne ale jest- w koncu film polowe mniejszy zawsze jest:-)
ale tak jak mowilam tez neraz sciagam rmvb:tak: i czasem tez ogladamy
 
reklama
widocznie nie to samo do konca:-p:-p zawsze to kompresja, na ewno mniej stratna niz inne ale jest- w koncu film polowe mniejszy zawsze jest:-)
ale tak jak mowilam tez neraz sciagam rmvb:tak: i czasem tez ogladamy

no moze i tak.jak mialam konto na rapidzie to sciagalam w avi,a teraz jak z darmowego to rmvb bo szybciej sie film sciaga,a iekszosc i tak na kompie ogladamy.


z MOPS -U zamiast kasy ,nie płaće pieniędzy tylko odcinaja kupony za taką kwote za ile bierzesz takze nieraz jest tak ze pól abonamentu odcina za jednym zamachem
Musze leciec bo mąz wrocil :baffled::-(

aha,ale dobre i to.lepszy rydz niz nic.zawsze to jakas oszczednosc:-)
 
Do góry