reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
To się GReti ciesz ,ja mam w domu dwójke dużych ,rozgadanych dzieciaków i uszy puchną ,a moi rodzice jak ich oddaja z dyżuru jakiegoś (tzn z nocki czy kilkugodzinnego ich tam przebywanai) to mama wygląda jak z krzyża zdjęta:-D a tata stęka ,ze go wszystko boli (od gry w piłkę):-Dale takie uroki macierzyństwa:-D:-D(i babcierzyństwa)muszę Klaudii pozadawać trochę zadań z treścią ,no drże przed tym testem w czwartek:szok:
 
jesteeeem!!!!!:-D

w trakcie wyczytywania waszych postów zjadłam pól kilo truskawek:szok::szok::szok:


teraz biore paluszki, picie puscza muzyczke i siadam do krzyżowek:-D
 
Ostatnia edycja:
Część z was ma takie śliczne bebe boomowe suwaczki,o la la :tak:Nic się nie przejmuj Anabuba chyba każda z nas robi literówki ,a ja jeszcze do tegoczęsto pisze na caps locku,i z reguły już mi sie nie chce tego przepisywać i często zostaje troche tak :tak:a trochę tAK:-D
ale z literowkami i tym co z nich wychodzi to chyba jestem najlepsza:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:
w koncu nelze czruje:-):-):-):-)


jesteeeem!!!!!:-D

w trakcie wyczytywania waszych postów zjadłam pól kilo truskawek:szok::szok::szok:


teraz biore paluszki, picie puscza muzyczke i siadam do krzyżowek:-D

to ladnie,masz apetyt:-)

dobra ja zmykam,wstawila zmeimniaczki moj zaraz wroci.a Paulina chce pograc
z racji ze dzis piatek to pewnie moj bedzie kompa okupowal to ja bede dopeiro jutro:-D
miłego wieczorku i upojnych nocek;)
do jutra
 
MEDEUSKA
Ale mi narobiłas apetytu:tak::tak::tak:Jak sie czujesz Kochana???Mam nadzieje ze sie za duzo nie przemeczasz;-)

ANABUBKA
To fakt.Ty jestes nie do pobicia:-);-):-D:-D:-D
 
Ja też dziś kupiłam truskawki ,ale takie jakieś rozlazłe są:shocked2:poszukałam jej zadań z treścią,już zaczyna swoje histerie,tego nie było ,tamtego nie będzie ,gra mi na nerwach....wczoraj była wywiadówka,a że tapetowaliśmy to nie była m,spotkałam sie z wychowawczynią dzisiaj i ona mówi ,ze zadania z treścią to pięta achillesowa Klaudii,a oprócz tego pisać zaczęła jak kura pazurem ,no bazgroli okrutnie,ja tak sie boję tej 4 klasy,ale z drugiej strony jak dostanie tam po tyłku to zajarzy ,ze juz się nikt z nią cackał nie będzie,w końcu ja zyła wiecznie nie będę:-D
 
jesteeeem!!!!!:-D

w trakcie wyczytywania waszych postów zjadłam pól kilo truskawek:szok::szok::szok:


teraz biore paluszki, picie puscza muzyczke i siadam do krzyżowek:-D
Ale modela:-D:-D:-D

A ja mam chwilke dla siebi1e2,2 P2io2tr2 pojechal do matki do szpitala, bo babcia zabieg miala mic,. ale nie miala, bo sie bali, i jesc jej zawiozl. i co zapomnielismy kupic ma dokiupic, a ja zaraz wyciagam depilator i bede sie katowac. Zapowiedzial ciezki wieczor, wiec musze sie przygotowac, hihi

Dobra lece, bo nie zdążę. Mlenka, jeszcze raz gratuluje-no nie moge sie opamiętać:zawstydzona/y:
 
reklama
a niekapek widzialam na jakiesj stronie w necie to 25zł plus przesylka za 200ml, na alegro taki sam to 23-25zł plus przesuylka..

niestety za drogo.moja mała jak jej przytrzymamam i dobrze dozuje to sie ze szklanki zwyklej tez napije.
a ostatnio anuczyła sie siorbac:-)
jak jej daje zupe czy cos to tylko siorbie:-):-):-)
ha ha a ja niekapek aventa kupiłam za 14.99 na promocji jak antek miał chyba 3 tygodnie i nawet zapomniałam że go posiadam i planowałam jego zakup aż przy ostatnich porządkach szafkowych go cudownie odkryłam:cool2:
Hurrrra! Skończyłam sprawdzać :-)
Jutro znów będę sprawdzać :-(
Idę na jakieś zakupy i może zdążę jakiś obiad zrobić. :-p
W weekend pewnie czasu nie będzie, żeby tu zajrzeć, więc życzę wszystkim udanego weekendu! :tak:
kochAna wzajemnie nie męcz studentów i poproś ich o to samo:rofl2:
Myszunia ,ale ty zalatana jesteś kobitka:tak::tak:
Klaudia ma w czwartek test 3-cioklasisty ,pękam, z ostatniego testu na 40 punktów dostała tylko 24 ,no masakra jakaś:szok:
mój Adam owiedział by nie tylko ale aż 24:-D
Muszunia powinnaś w suwaczku napisać : DO SPOTKANIA Z MADZIULĄNATASZĄ:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:o skromności ty moja kochana:-D:-D
ludzie jakie literowki robie:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
wsytsko przez to ze szybko pisze i litery mi sie mienia:-)
miało byc ze w piecu napaliłam:-)
ha ha ja jak czasami przeczytam swoje posty to wyje z literówek a z ortografi to:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::cool2::cool2::cool2:
Ja też dziś kupiłam truskawki ,ale takie jakieś rozlazłe są:shocked2:poszukałam jej zadań z treścią,już zaczyna swoje histerie,tego nie było ,tamtego nie będzie ,gra mi na nerwach....wczoraj była wywiadówka,a że tapetowaliśmy to nie była m,spotkałam sie z wychowawczynią dzisiaj i ona mówi ,ze zadania z treścią to pięta achillesowa Klaudii,a oprócz tego pisać zaczęła jak kura pazurem ,no bazgroli okrutnie,ja tak sie boję tej 4 klasy,ale z drugiej strony jak dostanie tam po tyłku to zajarzy ,ze juz się nikt z nią cackał nie będzie,w końcu ja zyła wiecznie nie będę:-D
co do truskawek to wyślij po nie adama położy na dno torby przywali mlekiem 2 kilosami ziemniaków pomidorkiem i kilogramem cebulki:rofl2:są potem cudownie zamienione w mus i blenderka nie trzeba już używać:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Do góry