reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A&E a więc te paskudne kłucia, to zapalenie pęcherza?
Kurcze nie wpadłabym na to, wiem co mi jest:laugh2:
 
o anabubka nie oddałaś kompa P:sorry::sorry::sorry:
no z pewnooscia przejmie jak wrocui ze spaceru
bo on chetnej na sapecr bierzez psa niz dzieci.....no comment:eek::sorry:


Faktycznie, czasami pojawia się i znika:-:)-:)-(

no pytałam powaznie bo ja jetsem mezatka,moj pracuje no i jest niby codziennie w domu ale wszedzie praktycznie chodze z dziecmi albo sama a z nim.....5 razy do roku:-):-):-):-)
 
A ja obejrzalam sobie ostatni odcinek Brzyduli:tak:Cholercia bedzie mi brakowało tego serialu:no:Ide zrobic małpiszonom jakies picie bo stale cos wolaja:wściekła/y:niech ta pogoda sie wkoncu zmieni
Na wspólnej też się skończyło i majewski i 39 i pól i wojewódzki,no bieda z nędza:cool:
Aga 1480-ja mało kumata jestem to się zapytam wprost , czy ty nowa tutaj jesteś czy po prostu z zalatania cię nie czaję?:eek:
A&E widzisz jak dobrze ,ze się posłuchałaś dobrej rady,do wtorku zapomnisz jak bolało:-D
 
wiecie co,Weronika ma katar juz 1,5tyg.
nadal taki w miare gesty ale sam tez wyplywa,....
po antybiotyku przeszla jej chrypa i juz prawie nie kaszle.
ale-tak sobie mysle czy u niej to nie bylo zapalenie krtani????????????
bo ta chrypa
Paulina tez nigdy nie maila takei zapalenia krtani zeby w nocy dusznosci atakowaly,tylko zwsze wlasni bakteryjne co sie wolniej rozwijalo:eek:

a skojarzylam z ja w sobote dalam malej serek homognizowany troche,zeby ja obsypalo na wizyte u alergologa we wtorek.no i dostala malej wysypki a w srode katar i w sobote hrypa.i tak mysle czy to nei przez to....
bo osatnio miala chrype miesiac wczesniej jakos jak jej przez przypade dala zupy ze smietana:sorry:
bo jak jest wirusowe zapalenei kratno to z dusznoscaimi itd nie?
 
reklama
Do góry