reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ale modela:-D:-D:-D

A ja mam chwilke dla siebi1e2,2 P2io2tr2 pojechal do matki do szpitala, bo babcia zabieg miala mic,. ale nie miala, bo sie bali, i jesc jej zawiozl. i co zapomnielismy kupic ma dokiupic, a ja zaraz wyciagam depilator i bede sie katowac. Zapowiedzial ciezki wieczor, wiec musze sie przygotowac, hihi

Dobra lece, bo nie zdążę. Mlenka, jeszcze raz gratuluje-no nie moge sie opamiętać:zawstydzona/y:
oj się będzie działo:tak::tak::tak::cool2::cool2::cool2:
ja tam na noc upojną dziś nie liczę moje kochanie idzie na pożegnanie kumpla z działu przenieśli go do poznania z dniem 1 czerwca i robi pożegnanie swojego działu w pubie ....moje kochanie mówi "malinuś nie będe za długo".....taaaaaa zaśpiewam mu koło 4 nad ranem....NLADY ŚWIT ZASTAŁ MNIE.....:-D:-D:-D:-D
 
reklama
No to jestem:tak::tak::tak:
Pojechalam jednak do szpitala zbadali mocz no i okazalo sie ze mam jednak zapalenie pecherza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: odrazu dostalam antybiotyk i juz po pierwszej tabletce jest troche lapiej:tak::tak:
Dziekuje wam dziewczyny ze zescie mnie przekonaly abym pojechala do szpitala bo tak to bym sie do wtorku meczyla a bylo by napewno jeszcze gorzej:tak::tak:




dzieki:-):-):-):-)



wlasnie szukalam takiego z baba jaga;)bo ta na mnie wolali kiedys an CB radio niektorzy:-D:-D:-D:-D
i moj P tez nieraz sobie o tym przypomina ze ja czarownica jestembo ciagle kracze:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mlenka a Twoj avatar jaki....mmmmm
Moj tata to byl kiedys stary CB Radiowiec non stop nadawal z jakimis ludzmi:tak::tak:nawet zesmy pamietam na takie zloty jezdzili z CB Radia na ogniska itd:tak::tak:

i to jak najszybciej najlepiej by było :tak::tak::tak:


Anabuba zawse prawdę ci powie :tak::tak::tak::tak::tak::-):-D:-D:-D:-D



witamy,ale i ostrzegamy musisz sie wkupić w nasze łaski,czekamy na fotki twoje i twojej rodzinki.musimy wiedziec z kim plotkujemy:-):-):-):-)



a zapomniałaś ???:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

No wczoraj zapomnialam dziecku dac jesc tzn jesc dostala ale pol godziny pozniej niz zwykle bo ona mi je o stalycch porach:tak::tak: po prostu sie wczoraj z wami zagadalam:tak::tak:

wiktoria super prezent ta martynka to ma super babcie:tak::tak:
o przypomniałaś mi że julka dostała od dziadka na chrzciny kolczyki złote gdzie one są?????????julka miała przebite wtedy już uszka a chrzczona była jak miała 5 m-cy a uszy od ponad 2 już przebite:zawstydzona/y::tak::-Dmój tatuś nazwał mnie wariatką wtedy ale wyglądała no bosko :rofl2:

Ja przebilam Emily uszy jak miala rowne 6 miesiecy i wcale nie zaluje :tak::tak:
 
oj się będzie działo:tak::tak::tak::cool2::cool2::cool2:
ja tam na noc upojną dziś nie liczę moje kochanie idzie na pożegnanie kumpla z działu przenieśli go do poznania z dniem 1 czerwca i robi pożegnanie swojego działu w pubie ....moje kochanie mówi "malinuś nie będe za długo".....taaaaaa zaśpiewam mu koło 4 nad ranem....NLADY ŚWIT ZASTAŁ MNIE.....:-D:-D:-D:-D
kądś to znam, mj tez zawze obiecywał wrócic przed np 1 w nocy to sięjakoś doczekac nie mogłam, ale po kiedys tam zrozumiel, że jak spóźni się raz jeszcze to bedie źle i wraca zawsze! 10 min przed czasem:-D




A ja tak nosze się z zamiarem przebca uszu małej i jakoś nie moge sie przemóc, teraz chyba nie, co? może do przyszlego roku poczekac na wiosnę? powiedzcie co o tym myslicie:rofl2:
 
A ja obejrzalam sobie ostatni odcinek Brzyduli:tak:Cholercia bedzie mi brakowało tego serialu:no:Ide zrobic małpiszonom jakies picie bo stale cos wolaja:wściekła/y:niech ta pogoda sie wkoncu zmieni
 
A&E
Fajnie ze zdecydowalas jechac sie do tego szpitala:tak:Juz wszystko wiesz:-)No i super ze juz Tobie lepiej:tak::tak::tak:
 
kądś to znam, mj tez zawze obiecywał wrócic przed np 1 w nocy to sięjakoś doczekac nie mogłam, ale po kiedys tam zrozumiel, że jak spóźni się raz jeszcze to bedie źle i wraca zawsze! 10 min przed czasem:-D




A ja tak nosze się z zamiarem przebca uszu małej i jakoś nie moge sie przemóc, teraz chyba nie, co? może do przyszlego roku poczekac na wiosnę? powiedzcie co o tym myslicie:rofl2:
lunka a czemu teraz nie????????
 
LUNKA
Ja na Twoim miejscu przebiłabym te uszy teraz:tak::tak::tak:Za rok to juz bedzie za bardzo kumata:-)
Ja moim przebijałam dwa tygodnie przed roczkiem i był ok:tak::tak::tak:Troszke popiszczaly przy drugim uszku ale szybko o tym zapomnialy
 
P wrocil,zjadl obiad,wzial psai Pauline i poszli do moich rodzicow po mleko a przy okazji spacerek bo Pulina caly dzien w domu.wuiec ja korzystam:-)
ja sie pewnie juz jutro tez z mala na dwor wbiore jak nie bedzie lalao.ale do babci na pewno pojdziemy:-)

No to jestem:tak::tak::tak:
Pojechalam jednak do szpitala zbadali mocz no i okazalo sie ze mam jednak zapalenie pecherza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: odrazu dostalam antybiotyk i juz po pierwszej tabletce jest troche lapiej:tak::tak:
Dziekuje wam dziewczyny ze zescie mnie przekonaly abym pojechala do szpitala bo tak to bym sie do wtorku meczyla a bylo by napewno jeszcze gorzej:tak::tak:





Moj tata to byl kiedys stary CB Radiowiec non stop nadawal z jakimis ludzmi:tak::tak:nawet zesmy pamietam na takie zloty jezdzili z CB Radia na ogniska itd:tak::tak:
Twoje szczescie kochana zes sie dala przekonac ze nie ma zartow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo bysmy w dupsko nalały:-D:-D:rofl2:
oj mogloby byc nieciekawie.a długo w szpitalu czekalas?

a co CB radio-ja tez byalm nalogowiec:-)mielsimy baze stacjonarna i tez na wielu ogniskach byalm,wielu ludzi poznalam,a ile ludzi sie u mnie w domu przewinelo(glownie chlopakow rzecz jasna):-)moja mama do tej pory wspomina.a CB zalozylismy jak mialam 15lat:-)i mielsimy jakies 4 lata niecale,akurat czas swietnosci:-D


kądś to znam, mj tez zawze obiecywał wrócic przed np 1 w nocy to sięjakoś doczekac nie mogłam, ale po kiedys tam zrozumiel, że jak spóźni się raz jeszcze to bedie źle i wraca zawsze! 10 min przed czasem:-D




A ja tak nosze się z zamiarem przebca uszu małej i jakoś nie moge sie przemóc, teraz chyba nie, co? może do przyszlego roku poczekac na wiosnę? powiedzcie co o tym myslicie:rofl2:
skad ja znam tp "zaraz bede":laugh2::laugh2::laugh2::rofl2:
a co do uszus-ja poczekam az mala bedzie wieksza a duza-oj jeszcze troche minie,bo ona boi sie igiel,bolu i krwi-musialoby ja ze 4 chlopa trzymac:-D:rofl2:
 
reklama
Witajcie, wreszcie po wizycie u fryzjera, całkiem nieźle. Trochę lepiej się czuję wreszcie.Jestem samotną mamma z trójką dzieci ale teraz przynajmniej tego po mnie nie widać:tak:AGA-dobrze ze jesteś po wizycie u lakarza:-)
 
Do góry