reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Nie jest to tragicznie, ale rewelki też nie ma :zawstydzona/y: Czytałam ostatnio o teście szóstoklasistów, podobno średnia krajowa była 22 pkt na 40 - to nie jest zbyt dobry wynik. :no:
Tyle ,że ostatnio szło jej super ,bo z ostatnich testów dostawała po 32 i 34 punkty ,a tu taka obsuwa i lękam się o ten ,bo znając roztrzepanie i przejęcie sie klaudii tematem to pogrom jakis będzie:szok:
 
reklama
Teraz to już naprawdę spadam! :tak:
Do poniedziałku kobitki! :-)
Odpocznijcie sobie w weekend (za mnie też - bo nie dam rady! :zawstydzona/y:).
Papatki! :cool::cool::cool:
miłego:-)
halo????jest tu ktoś????:eek:

no ja jetsem ale strony mi sie nie odsweirzyly i musialam w opiecu napalic zeby wode nagrzac

a Weronika dzis spac nie bedzie:no::no::no::no:
kokosiła sie w łózeczku chyab z godzien ,ale nie usanłea wiec pojdzie spac pewnie po dobranocce.musi jakos te 3 godziny wytrzymac:-)
wszytsko przez to ze od poniedzialku nie była na dowrzu
 
Mi nawet jest zimno jak mam okno otwarte:no:Ale musze miec bo juz jestem do tego przyzwyczajona:-)
Dzieciaki juz dostaja z głowa przez ta pogode:wściekła/y:Umowilam sie z siora ale chyba nic z tego nie bedzie bo az strach wyjsc z domu tak sie ciemno teraz zrobilo:no::no::no:Moze do wieczora sie rozpogodzi
 
Część z was ma takie śliczne bebe boomowe suwaczki,o la la :tak:Nic się nie przejmuj Anabuba chyba każda z nas robi literówki ,a ja jeszcze do tegoczęsto pisze na caps locku,i z reguły już mi sie nie chce tego przepisywać i często zostaje troche tak :tak:a trochę tAK:-D
 
reklama
Jestem sama tylko z Nadusią w domu. Mąż wziął Borysa i Benjamina do firmy, bo musiała jeszcze cos załatwić.
Boże, jaka błoga cisza :-D
Idę się z małą pobawić.
 
Do góry