reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
moja julka jest niemożliwa siedzi w łazience i po raz 10 dziś robi sobie makijaż no błyszczyk na usta krem nawet rzęsy ....mówie jej w końcu julka co ty się tak pacykujesz a ona no muszę ja wcale nie ty jesteś śliczna i bez makijażu na co moja kochana córka ale bez makijażu to ja taka naga jestem:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-Da gdzie to usłyszała to pojęcia nie mam bo ja nigdy tak nie mówie:no::-D:-D:-D
no i chwale się uwaga.......ANTOŚ SAMI PIJE PICIU Z BUTELKI SAM JĄ SOBIE TRZYMA I DOZUJE:tak::tak::tak:No to teraz czas na naukę picia z niekapka kupiłam mu taki aventa z białym ustnikiem miękim może da rade,,,,,,........od kiedy wasze dzieciaczki piły z niekapka????
 
moja julka jest niemożliwa siedzi w łazience i po raz 10 dziś robi sobie makijaż no błyszczyk na usta krem nawet rzęsy ....mówie jej w końcu julka co ty się tak pacykujesz a ona no muszę ja wcale nie ty jesteś śliczna i bez makijażu na co moja kochana córka ale bez makijażu to ja taka naga jestem:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-Da gdzie to usłyszała to pojęcia nie mam bo ja nigdy tak nie mówie:no::-D:-D:-D
no i chwale się uwaga.......ANTOŚ SAMI PIJE PICIU Z BUTELKI SAM JĄ SOBIE TRZYMA I DOZUJE:tak::tak::tak:No to teraz czas na naukę picia z niekapka kupiłam mu taki aventa z białym ustnikiem miękim może da rade,,,,,,........od kiedy wasze dzieciaczki piły z niekapka????
genialna :-D:-D:-D:-D
Sewek pil z niekapka odkad sam sobie trzymal butelke czyli ok 8-9 miesiaca :tak:
 
to przyuczam gangrenę będzie z kubkiem na spacerku jak facet wyglądał a nie jak dzidziuś:tak::tak::tak::tak:za to moja julka kocha butelki antka jak tylko mu wymieniam na nową to starą ona rekwiruje niby dla lalek ale potem widze jak picie dla siebie do niej wlewa:tak::sorry:no nic nie zabraniam jej bo ona szybko z butli przestała pić bo jak miała 15 m-cy to wszystk łyżką jadła ni i kubeczek do picia:tak::tak:a teraz to może zazdrość o antochę wychodzi z niej:sorry::sorry::sorry:
a i powiem wam że ze wszystkich butelek które miałam najlepsze tzn najtwarlsze i najwygodniejsze są butelki bebe confort są rewelka a do tego śliczne:tak:
 
musze konczyc ankiete, a kurde ***** wielkie bo trzeba czekac az sieilmik z reklama odtworzy i doiero potem mozna odpowiedziec:baffled: ale jak jiz tyle przeszłąm to poczekam:baffled::baffled::baffled::baffled:
Paticzeka żeby zagrac:-D:-D:-D
 
to przyuczam gangrenę będzie z kubkiem na spacerku jak facet wyglądał a nie jak dzidziuś:tak::tak::tak::tak:za to moja julka kocha butelki antka jak tylko mu wymieniam na nową to starą ona rekwiruje niby dla lalek ale potem widze jak picie dla siebie do niej wlewa:tak::sorry:no nic nie zabraniam jej bo ona szybko z butli przestała pić bo jak miała 15 m-cy to wszystk łyżką jadła ni i kubeczek do picia:tak::tak:a teraz to może zazdrość o antochę wychodzi z niej:sorry::sorry::sorry:
a i powiem wam że ze wszystkich butelek które miałam najlepsze tzn najtwarlsze i najwygodniejsze są butelki bebe confort są rewelka a do tego śliczne:tak:
ja mam z aventa wszystkie i niekapka tez :tak:
 
moja julka jest niemożliwa siedzi w łazience i po raz 10 dziś robi sobie makijaż no błyszczyk na usta krem nawet rzęsy ....mówie jej w końcu julka co ty się tak pacykujesz a ona no muszę ja wcale nie ty jesteś śliczna i bez makijażu na co moja kochana córka ale bez makijażu to ja taka naga jestem:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-Da gdzie to usłyszała to pojęcia nie mam bo ja nigdy tak nie mówie:no::-D:-D:-D
no i chwale się uwaga.......ANTOŚ SAMI PIJE PICIU Z BUTELKI SAM JĄ SOBIE TRZYMA I DOZUJE:tak::tak::tak:No to teraz czas na naukę picia z niekapka kupiłam mu taki aventa z białym ustnikiem miękim może da rade,,,,,,........od kiedy wasze dzieciaczki piły z niekapka????
:-D:-D:-D
Gratulacje dla Antka:tak::tak::tak:Mozesz byc dumna mamuska:-);-)
 
a ja nie mam co robic
sloneczko sie pokazuje wiec chyba wyjde z nim na dwor :happy:
takie nudy ze nawet w pasjansa gralam... :-D
 
reklama
moja julka jest niemożliwa siedzi w łazience i po raz 10 dziś robi sobie makijaż no błyszczyk na usta krem nawet rzęsy ....mówie jej w końcu julka co ty się tak pacykujesz a ona no muszę ja wcale nie ty jesteś śliczna i bez makijażu na co moja kochana córka ale bez makijażu to ja taka naga jestem:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-Da gdzie to usłyszała to pojęcia nie mam bo ja nigdy tak nie mówie:no::-D:-D:-D
no i chwale się uwaga.......ANTOŚ SAMI PIJE PICIU Z BUTELKI SAM JĄ SOBIE TRZYMA I DOZUJE:tak::tak::tak:No to teraz czas na naukę picia z niekapka kupiłam mu taki aventa z białym ustnikiem miękim może da rade,,,,,,........od kiedy wasze dzieciaczki piły z niekapka????
Paulina z butelki przeszla na szklanke ale na pewno pozno,ale opna to ona:rofl2:
a Weronika od kilku miesiecy pije z kubka z dziobkiem ale ytez picie jeszcze butelki.pjak powiem "do gory" to prechyla jak pijak flaszke:-):-):-):-):-):-)
 
Do góry