reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam mamuski:)
czy moge do was dołączyc??
ja takze z tych siedzących w domku..hihi,do pracy planuje isc jak młoda bedzie mogła isc do przedszkola,czyli za jakies około 2 latka:)))
Witam nową mamusie:tak:
Malinka przez ciebie ekran oplułam:zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D:-D:-D
Agnes Martynka sikała na muszle tylko że ja jż sadzałam a teraz sobie sama siada i sika
 
reklama
patrysia lekarz chciał mi przypisac normalny antybiotyk,ale ,że karmie jagusie cycem jeszcze wiec bioparox przypisał,niby do mleka nieprzechodzi
 
madziulanatasza mam 25 lat,dwojke łobuzów jak juz pisałam ,szczerze to chciałabym sie jakos spełniac zawodowo,ale malutką jakoś byłoby mi smutno zostawiac w żłobku,dlategoż w domku pui co siedze,byc moze od nowego roku na studia wrócę.
Acha noi z bydgoszczy jestem:))))
 
madziulanatasza mam 25 lat,dwojke łobuzów jak juz pisałam ,szczerze to chciałabym sie jakos spełniac zawodowo,ale malutką jakoś byłoby mi smutno zostawiac w żłobku,dlategoż w domku pui co siedze,byc moze od nowego roku na studia wrócę.
Acha noi z bydgoszczy jestem:))))
a jakie studia?????????
a maz gdzie?w pracy?:-)

A Martynka dostała dzisiaj od Babci na dzień dziecka złote kolczyki

fajny prezent,a ma przekute uszy?
 
tak bioparoxem dłużej sie leczy,przechodzi mi ten cholerny ból migdałów,ale jescze niestety go czuć,napewo po zwykłym antybiotyku byłoby szybciej ;/
 
reklama
Do góry