reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Obiad sie gotuje, ciasto w piecu. Mloda mi pomagala = kuchnie posprzatam pozniej :-p Teraz chwila przerwy. Ale naskrobalyscie literek, kiedy ja je posladam :szok::-D
 
zaryzykowałam bo bez kawy to mi głowa już opada oczywiście zaczęła popłakiwać ale dostała smoka i ściszyłam piosenki widzę ,że jest już jak śnięta ryba i mam nadzieję ,że zaśnie chociaż na godzinkę to skocze do sklepiku i się wykąpię chociaż moje włosy to wyglądają Malina tak jak kiedyś pisałas o swoich i tez udaję ,że błyszczą bo takie zdrowe :-D:-D:-D

kur.. i oczywiście mała zasypia i tel zadzwonił zaraz mnie szlag trafi ciągle mówię że ona zasypia koło południa i żeby nikt nie dzwonił a ludzie jak takie tuki nie rozumieją ;/

Z telefonami zawsze tak jest, dzwonia kiedy maja byc cicho :baffled:

pomysłowość moich dzieci mnie powala....wysłałam adama do warzywniczka po chleb mleko cebule ziemniaki i truskawki no kupił wszystko ładnie tylko truskawki położył na dno torby i powalił na to reszte zakupów....wyciągam to i mówie adam cholercia jak ty to pakowałeś przecież to jakaś mamałyga:angry:a mój synuś spokojnie odparł mamuśka to teraz szybko na durszlaczek przepukamy wodą do miseczek cukier śmietanka i pycha mus gotowy no nawet gnieść nie trzeba ja to jestem pomysłowy co????no łapy mi opadły głupawy dostałam a oni płukają je teraz w kuchni i szypułkują aż boje się tam wchodzić:eek::-D:-D

Oj pomyslowy :-D:-D:-D

Witam ponownie :-)

Pospałam jeszcze godzinke :tak: ale i tak jestem wypluta :baffled: A musze dzisaj zakupy zrobić :baffled::no: ale mi sie chce...
Dobrze, że mam komu mała zostwić bo ona nienawidzi deszczu...

Moja Helena od rana gotuje juz zjadłam chyba z 10 plastikowych tostów z dzemem na niby :-D teraz leci Myszka miki to ma 5 min spokoju :-p

Uwazaj zebys nie dostala "niby nadwagi". Trudno sie jej pozbyc. Ja juz mam, bo Noemi tez stale gotuje :laugh2:

Sprawdziłam jedną grupę :-):-):-)
I nie mogłam się powstrzymać, żeby do was nie zajrzeć! :-D Przyciągacie jak magnes! :-D
Aniu, jak będziesz tak blisko Łodzi to wpadnij do mnie! :tak::tak::tak:
A&E trzymam kciuki, żeby było ok! :tak:

Perfekcyjną panią domu też lubię oglądać. Wtedy się pocieszam, że u mnie może nie zawsze idealnie czysto jest no ale takiego syfu to nawet wyobrazić sobie nie potrafię :-D:-D:-D:-D

Idę sprawdzać dalej! :eek:

Brawo Myszuniu, widze ze dobrze ci idzie. Tak trzymaj

Ja miałam taką sąsiadkę, która w kuchni miała brudne garnki z całego tygodnia, delikatnie w pleśni:no::no::no:, a na blacie nigdy nie byłlo miejsca,żeby choćby szklankę herbaty postawić:szok::szok::szok::szok:

Plesn w kuchni, heeeeeeelp :szok::szok::szok: To ja juz lepiej pojde sprzatac :-p:-D
 
A m mężus skończył dzis prędzej, o 4 h. No i jak później wypłata ma byc przyzwoita. No ale co zrobic roboty nie ma,, a maja płacone za godzine.kaszana.
Zrobil szybkie zakupy, czekaja jeszcze te wieksze i wizyta w kablówce.
Zjedliśmy połowe oiadu, bo akurat oboje bylismy głodni. No pychota.
Aga, trzymam kciuki, daj znac co i jak


pomysłowość moich dzieci mnie powala....wysłałam adama do warzywniczka po chleb mleko cebule ziemniaki i truskawki no kupił wszystko ładnie tylko truskawki położył na dno torby i powalił na to reszte zakupów....wyciągam to i mówie adam cholercia jak ty to pakowałeś przecież to jakaś mamałyga:angry:a mój synuś spokojnie odparł mamuśka to teraz szybko na durszlaczek przepukamy wodą do miseczek cukier śmietanka i pycha mus gotowy no nawet gnieść nie trzeba ja to jestem pomysłowy co????no łapy mi opadły głupawy dostałam a oni płukają je teraz w kuchni i szypułkują aż boje się tam wchodzić:eek::-D:-D
Malinka, no zaradny chłopak, na nich to nawet sie gniewac nie ma jak:-D


a ja co chwile siusiu chodze :sorry:
zaczyna sie :confused2:
Uroki, a bedzie jeszcze weselej:-). POczekaj jak zacznie kopać po nereczkach, albo żeberkach. Pamietam jak PIotr wracał z popołudniówki, jaj juz praie śpie, a ten przytula się do bzucsia, opowiada małej co dzis robił, a ta od razu fikołki. Tatus padnięty poszedł spać, a ja musiałam poczekac az tej wyrośnietej fasolce się zapomni, że tatusia słyszała.
 
reklama
wiki jak tobie @ się spóźnia to może Ty zafasolkowałaś po ostatniej wizycie męża a jeszcze o tym nie wiesz????????? :-p:-p:-p:-p:-p:-p
NAWET MI NIE MÓW w tamtym miesiącu miałam pierwszy raz @od porodu wiedz może to jedno razowe było nie wiem.M mi sie pyta tak a to znaczy zebedzie później.Bo mu mówiłam że już powinnam miec a po tamtym @ NIE SEKSOWALISMY SIE:-D:-D:-D
Własnie trzymalam Klaudie na rekach bo sie troszke powygłupialysmy:tak:A Wiktoria pokazuje na okno i mowi "mama Klaudia wyrzuc":szok::szok::szok::szok:Skad Ona taki tekst wzieła:baffled::szok::szok::szok:
Dzieci są mądre
Nie Aniu:no::no:
o 11 perfekcyjna pani domu:tak::tak::tak:
Ja nie zdązyłam ale zawsze jak to oglądłam to miałam chec na sprzątanie:tak:
Wlasnie dzwoniłam do gina i moja cytologia jest ok:tak::tak::tak::tak::tak:
To super ze jest dobrze
Ja miałam taką sąsiadkę, która w kuchni miała brudne garnki z całego tygodnia, delikatnie w pleśni:no::no::no:, a na blacie nigdy nie byłlo miejsca,żeby choćby szklankę herbaty postawić:szok::szok::szok::szok:
Moja bratówka też taka tylko że brat przyjdzie po cięzkiej pracy i sprząta ja bym jej ku****wa posprzątała pinda jedna:-D:-D
pomysłowość moich dzieci mnie powala....wysłałam adama do warzywniczka po chleb mleko cebule ziemniaki i truskawki no kupił wszystko ładnie tylko truskawki położył na dno torby i powalił na to reszte zakupów....wyciągam to i mówie adam cholercia jak ty to pakowałeś przecież to jakaś mamałyga:angry:a mój synuś spokojnie odparł mamuśka to teraz szybko na durszlaczek przepukamy wodą do miseczek cukier śmietanka i pycha mus gotowy no nawet gnieść nie trzeba ja to jestem pomysłowy co????no łapy mi opadły głupawy dostałam a oni płukają je teraz w kuchni i szypułkują aż boje się tam wchodzić:eek::-D:-D
Pomysłowego masz synka:tak:
CZEŚĆ
ale jestem niewyspana Lena obudziła się wczoraj ok 24 i do 3 w nocy dawała czadu a o 7 juz pobudka wczoraj w ciągu dnia nic nie spała ja nie wiem czy to normalne ,że ona tak mało sypia ale wydaje mi się ,że nie a ja to normalnie chodze już jak zombi :no:
Ja tak wczorajszą noc miałam
wepakowałam ja do kojca i ma bajki z piosenkami właczone ona jak słyszy piosenki dla dzieci to radocha jak niewiem :happy: ale boję się tam teraz przejśc bo jak mnie luknie to będzie zaraz się darła żebym ją wziąła na ręce a mi się chce kaawyyyy :laugh2:
ale ze mnie wyrodna matka chowam się już przed własnym dzieckiem :-D:-D
Też tak czasem robie
mlody juz spi
a mnie sie wlaczaja od niego zabawki same...
co chwile zolw gra... :sorry:
starszy mnie czy co :eek:
wow duchy:eek:
Obiad sie gotuje, ciasto w piecu. Mloda mi pomagala = kuchnie posprzatam pozniej :-p Teraz chwila przerwy. Ale naskrobalyscie literek, kiedy ja je posladam :szok::-D
A jakie ciastko robisz
 
Do góry