reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
zaraz mnie szlag trafi normalnie po tym tel co obudził Lenke ubrałam ją i poszłam z nią do sklepu wróciłysmy widze że się pokłada więc ja połozyłam w łóżeczku podusia do przytulenia mała zasypia ja się ciesze ,że w końcu coś zjem i co..??

znów telefon k.. mać!!! z labortorium gdzie zdjęcia zamówiłam normalnie nie mogę już mnie nosi oczywiście Lena juz nie śpi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
To z Martynki juz pannica :-) A my w ten weekend zamierzamy kupic nocnik i zaczac nauke korzystania z :tak:

CIEKAWA JESTEM JAK SZYBKO WASZE DZIECI PRZESTAWILY SIE Z PAMPERSA NA NOCNIK ??:eek:
Martynka mało kożystała z nocnka bardziej na muszle ją sadzaliśmy
zaraz mnie szlag trafi normalnie po tym tel co obudził Lenke ubrałam ją i poszłam z nią do sklepu wróciłysmy widze że się pokłada więc ja połozyłam w łóżeczku podusia do przytulenia mała zasypia ja się ciesze ,że w końcu coś zjem i co..??

znów telefon k.. mać!!! z labortorium gdzie zdjęcia zamówiłam normalnie nie mogę już mnie nosi oczywiście Lena juz nie śpi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No a nie dasz rade wyłączyc telefonu na czas jak Lenka spi:eek:
 
witam sie w samo południe:-D:-D:-D
ale dzis pospałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paulina mnie rano budzi patrze a to 10:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Paulina mowi ze stala 9.30 a Weronika tez jkaos przed 10 bo by mnie budzila gadanaiem.
rano lalo wiec pewnie dlatego tak dopbrze mi sie spalo.
teraz troche wyszlo sloneczko i tak na zmiane z ch,urami.ale juz nie pada poki co
ja wczoraj posprzatalam,zupke mam wiec dzis sie obijam.zaraz sobie jakis film sciagne to popatrze jak mala usnie:-)



Witam,

Zawaliłam nockę :baffled: bede miała koszmarny dzień :wściekła/y:

Nie to żeby mi coś dolegało, po prostu obudziłam sie o 3 wyspana:szok:

Nie pozaznaczałam ctatów, a miałam tyle napisac :-( chyba bede później czytać wszystko od nowa :-D

Mlena, dołączam się do zyczeń

Anka, szerokiej drogi i undanego pobtu :tak:

Patrsia, dogadzaj sobie, a co :tak::-D

-j- dzięki kciukasy :tak:

Anabuba, to -j- pisała o tym, że malinka niedawno rodziła :tak:

Agnes, fochmistrzyni, porostu pięknie :-D:-D:-D


Najadłam się, bolą mnie oczy od gapienia sie w monitor w półmroku, może uda mi się jescze zdrzemnąć :sorry:
oj bidulu!
ja sie budzilam co godzine na siku pod koniec ciazy i strasznie mnie wkurzalo:wściekła/y:

wiki jak tobie @ się spóźnia to może Ty zafasolkowałaś po ostatniej wizycie męża a jeszcze o tym nie wiesz????????? :-p:-p:-p:-p:-p:-p
no wlasnie!nie wykluczone:-)


Witam i ja :-):-) u nas pieknie sloneczko swieci od rana jest dopiero 9 a juz taki upal widze ze my mymy jakos ta pogode na zmiane jak w PL slonce to u nas pada a jak w DE sloneczko to u was pada:szok::szok:
Poczytalam was wczoraj wieczorem jak m poszedl sie kapac ale zapomnialam co chcialam odpisac:sorry::sorry:
Mlena ja rowniez dolanczam sie do zyczen:tak::tak:
bo te chmury to do nas od zachodu z reguly przychodza czyli od Ciebie:-):-):-)
musisz nas uprzedzac o deszczu.ale moze to sloncetez do nas za pare dni zawita:-)
 
No to jestem po wizycie u lekarze :tak::tak:
za bardzo zadowolona nie jestem bo ani cytologi nie zrobila ani usg :szok::szok:
tylko palce pomacala i tym metlowym czyms nawet nie wiem jak to sie nazywa:szok::szok: stwierdzila ze jest wszystko ok i nie mam sie czym martwic ze to kucie to moze byc ze po cc miesnie daja mi tak popalic :szok::szok:
Ale dla pewnosci pujde chyba w nasteepnym tagodniu do innego lekarza:tak::tak:
ale tak sie zastanawiam czy nie mam cos z pecherzem bo non stop musze siusiu a tam tylko pare kropelek a chodze co 10min ale zeby az tak to bolalo ze mam takie kucia:szok::szok: miala juz ktoras z was problermy z pecherzem????
 
mlena współczuje a nie da rady telefonu wyciszyć???? my komórki to mamy na maxa ściszone piotrek ma tylko wibracje a ja na jedynce więc cichutko...jak mieszkałam u mamy to tak mnie wkurzał jej stacjonarny jak dzwonił mama twierdziła że nie da rady go wyciszyć ale jak mi kiedyś julke obudził to znalazłam wyciszenie w mig:-p:-p:-p:-p
u nas taki wnerwiający jest domofon a najgorsze jest to że że domofon dolny jest nasz górny sąsiadów ale nie podpisany i się często mylą ludzie a już najlepsze było jak antek miał ze 3 tygodnie i sśąsiedzi robili impreze i schodzili na dół na fajeczke i co chwile się komuś zapominało i się opierał o przyciski i dzwonił no a taki dzwonek o 4 w nocy to sama radość:angry::-D:-D
 
No to jestem po wizycie u lekarze :tak::tak:
za bardzo zadowolona nie jestem bo ani cytologi nie zrobila ani usg :szok::szok:
tylko palce pomacala i tym metlowym czyms nawet nie wiem jak to sie nazywa:szok::szok: stwierdzila ze jest wszystko ok i nie mam sie czym martwic ze to kucie to moze byc ze po cc miesnie daja mi tak popalic :szok::szok:
Ale dla pewnosci pujde chyba w nasteepnym tagodniu do innego lekarza:tak::tak:
ale tak sie zastanawiam czy nie mam cos z pecherzem bo non stop musze siusiu a tam tylko pare kropelek a chodze co 10min ale zeby az tak to bolalo ze mam takie kucia:szok::szok: miala juz ktoras z was problermy z pecherzem????
Ja nie mam ale gdybyś nie była u lekarza to powiedziała bym ci ze w ciązy jesteś:-D:-D
 
reklama
zaraz mnie szlag trafi normalnie po tym tel co obudził Lenke ubrałam ją i poszłam z nią do sklepu wróciłysmy widze że się pokłada więc ja połozyłam w łóżeczku podusia do przytulenia mała zasypia ja się ciesze ,że w końcu coś zjem i co..??

znów telefon k.. mać!!! z labortorium gdzie zdjęcia zamówiłam normalnie nie mogę już mnie nosi oczywiście Lena juz nie śpi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dlatego ja zawsze wyciszam tel... albo wycisz i chodz z nim jak czekasz na tel... :tak:
 
Do góry