reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Wlasnie dzwoniłam do gina i moja cytologia jest ok:tak::tak::tak::tak::tak:
no to super wiadomość :tak::tak::tak:


ale te kobiety mają syf,ja nie wiem jak one mogą żyć w takim brudzie,że one nie wstydzą się tego pokazać całego światu tylko smieją się jeszcze z tego.masakra.ja nie pozwoliłabym aby u mnie tak było.
 
reklama
CZEŚĆ
ale jestem niewyspana Lena obudziła się wczoraj ok 24 i do 3 w nocy dawała czadu a o 7 juz pobudka wczoraj w ciągu dnia nic nie spała ja nie wiem czy to normalne ,że ona tak mało sypia ale wydaje mi się ,że nie a ja to normalnie chodze już jak zombi :no:
 
pomysłowość moich dzieci mnie powala....wysłałam adama do warzywniczka po chleb mleko cebule ziemniaki i truskawki no kupił wszystko ładnie tylko truskawki położył na dno torby i powalił na to reszte zakupów....wyciągam to i mówie adam cholercia jak ty to pakowałeś przecież to jakaś mamałyga:angry:a mój synuś spokojnie odparł mamuśka to teraz szybko na durszlaczek przepukamy wodą do miseczek cukier śmietanka i pycha mus gotowy no nawet gnieść nie trzeba ja to jestem pomysłowy co????no łapy mi opadły głupawy dostałam a oni płukają je teraz w kuchni i szypułkują aż boje się tam wchodzić:eek::-D:-D
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: genialny
 
CZEŚĆ
ale jestem niewyspana Lena obudziła się wczoraj ok 24 i do 3 w nocy dawała czadu a o 7 juz pobudka wczoraj w ciągu dnia nic nie spała ja nie wiem czy to normalne ,że ona tak mało sypia ale wydaje mi się ,że nie a ja to normalnie chodze już jak zombi :no:
wspolczuje :sorry:
 
wepakowałam ja do kojca i ma bajki z piosenkami właczone ona jak słyszy piosenki dla dzieci to radocha jak niewiem :happy: ale boję się tam teraz przejśc bo jak mnie luknie to będzie zaraz się darła żebym ją wziąła na ręce a mi się chce kaawyyyy :laugh2:
ale ze mnie wyrodna matka chowam się już przed własnym dzieckiem :-D:-D
 
mlenka to ja też ta wyrodna bo jak antek bawi się na macie to ja się tak poruszam po mieszkaniu co by mnie przypadkiem nie wylukał bo wtedy chce na łapki:-D:-D
 
zaryzykowałam bo bez kawy to mi głowa już opada oczywiście zaczęła popłakiwać ale dostała smoka i ściszyłam piosenki widzę ,że jest już jak śnięta ryba i mam nadzieję ,że zaśnie chociaż na godzinkę to skocze do sklepiku i się wykąpię chociaż moje włosy to wyglądają Malina tak jak kiedyś pisałas o swoich i tez udaję ,że błyszczą bo takie zdrowe :-D:-D:-D

kur.. i oczywiście mała zasypia i tel zadzwonił zaraz mnie szlag trafi ciągle mówię że ona zasypia koło południa i żeby nikt nie dzwonił a ludzie jak takie tuki nie rozumieją ;/
 
wepakowałam ja do kojca i ma bajki z piosenkami właczone ona jak słyszy piosenki dla dzieci to radocha jak niewiem :happy: ale boję się tam teraz przejśc bo jak mnie luknie to będzie zaraz się darła żebym ją wziąła na ręce a mi się chce kaawyyyy :laugh2:
ale ze mnie wyrodna matka chowam się już przed własnym dzieckiem :-D:-D
ja tez tak robie jak Sewek sie bawi to ja mu nie przeszkadzam nie wchodze do pokoju dopiero jak slysze ze marudzi... ale zerkam ukradkiem tak zeby czegos nie nabroil....
ide po lody bo mam smaka... :-D
 
reklama
Do góry