reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ale ja mam lenia:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
jaa teeeeeeeez
A m mężus skończył dzis prędzej, o 4 h. No i jak później wypłata ma byc przyzwoita. No ale co zrobic roboty nie ma,, a maja płacone za godzine.kaszana.
Zrobil szybkie zakupy, czekaja jeszcze te wieksze i wizyta w kablówce.
Zjedliśmy połowe oiadu, bo akurat oboje bylismy głodni. No pychota.
Aga, trzymam kciuki, daj znac co i jak

Uroki, a bedzie jeszcze weselej:-). POczekaj jak zacznie kopać po nereczkach, albo żeberkach. Pamietam jak PIotr wracał z popołudniówki, jaj juz praie śpie, a ten przytula się do bzucsia, opowiada małej co dzis robił, a ta od razu fikołki. Tatus padnięty poszedł spać, a ja musiałam poczekac az tej wyrośnietej fasolce się zapomni, że tatusia słyszała.
hehehe dobre z fasolka moj tak nie robil na poczatku to bal sie dotknac brzucha ajak sie ruszal to odskakiwal potem dopiero wprawy nabral :-D:-D:-D
 
reklama
ja uwielbiam robic sernik na mleku mniam pychotka .... :-D:-D:-D:-D

Podaj przepis skoro taki pyszny jest :tak:

Ja kupiłam taka herbatke bardzo sie opłaca bo 200g kosztuje 11zł z groszami a 400g 14zł z groszami i bardzo dobra jest ziecią smakuje

Owocowa? Na pewno dobra :tak:We Francji niestety nie produkuja owocowych herbatek dla dzieci, kaszek tez zreszta nie :baffled: jak pojade do Polski to wyprobuje :-D
 
Wiecie co dziewczyny tak mi piszecie ze zafasolkowałam i teraz ciągle myśle mam nadzieje ze nie ale ostatnio strasznie w szybkim tempie schudłam a przy Martynce też tak miałam że pierwsze strasznie schudłam a później okazało sie ze w ciąży jestem no to wkoncu by pasowało do lekarza isć
 
reklama
Do góry