reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
pomysłowość moich dzieci mnie powala....wysłałam adama do warzywniczka po chleb mleko cebule ziemniaki i truskawki no kupił wszystko ładnie tylko truskawki położył na dno torby i powalił na to reszte zakupów....wyciągam to i mówie adam cholercia jak ty to pakowałeś przecież to jakaś mamałyga:angry:a mój synuś spokojnie odparł mamuśka to teraz szybko na durszlaczek przepukamy wodą do miseczek cukier śmietanka i pycha mus gotowy no nawet gnieść nie trzeba ja to jestem pomysłowy co????no łapy mi opadły głupawy dostałam a oni płukają je teraz w kuchni i szypułkują aż boje się tam wchodzić:eek::-D:-D
 
Wlasnie dzwoniłam do gina i moja cytologia jest ok:tak::tak::tak::tak::tak:
o to fajnie
Ja miałam taką sąsiadkę, która w kuchni miała brudne garnki z całego tygodnia, delikatnie w pleśni:no::no::no:, a na blacie nigdy nie byłlo miejsca,żeby choćby szklankę herbaty postawić:szok::szok::szok::szok:
o fuj co za oblech :sorry::sorry::sorry:

ja chce zadzwonic do lekazra na wczesniejsza wiyzte ciekawed czy dam rade...
musze cos wymyslec ... bo do tego 15 to ja z ciekawosci nie wytrzymam a moj od 8 ma wolne wiec na tego by,m sobie wizyte zalatwila :-)
zaraz zadzwonie :tak:
 
pomysłowość moich dzieci mnie powala....wysłałam adama do warzywniczka po chleb mleko cebule ziemniaki i truskawki no kupił wszystko ładnie tylko truskawki położył na dno torby i powalił na to reszte zakupów....wyciągam to i mówie adam cholercia jak ty to pakowałeś przecież to jakaś mamałyga:angry:a mój synuś spokojnie odparł mamuśka to teraz szybko na durszlaczek przepukamy wodą do miseczek cukier śmietanka i pycha mus gotowy no nawet gnieść nie trzeba ja to jestem pomysłowy co????no łapy mi opadły głupawy dostałam a oni płukają je teraz w kuchni i szypułkują aż boje się tam wchodzić:eek::-D:-D
:-D:-D:-DDZIECIAKI SĄ NAJLEPSZE, PRZEBIJAJĄ WSZYSTKO:tak::tak:CIESZ SIĘ MAMA, ŻE MASZ TAK INTELIGENTNE DZIECKO:tak:
 
pomysłowość moich dzieci mnie powala....wysłałam adama do warzywniczka po chleb mleko cebule ziemniaki i truskawki no kupił wszystko ładnie tylko truskawki położył na dno torby i powalił na to reszte zakupów....wyciągam to i mówie adam cholercia jak ty to pakowałeś przecież to jakaś mamałyga:angry:a mój synuś spokojnie odparł mamuśka to teraz szybko na durszlaczek przepukamy wodą do miseczek cukier śmietanka i pycha mus gotowy no nawet gnieść nie trzeba ja to jestem pomysłowy co????no łapy mi opadły głupawy dostałam a oni płukają je teraz w kuchni i szypułkują aż boje się tam wchodzić:eek::-D:-D
hahaha genialny jest :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry