reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
ja jak obejrze perfekcyjną paną domu to doceniam to że lubie sprzątać :tak::tak: mówie przed chwilą do mojego adama żeby sprzątnoł u siebie w pokoju bo mają burdello a na 13.30 do szkoły i nie zdąży a mój syn patrzy raz na mnie raz na pokój i mówi ale co ja mam tu sprzątać ...ja no ten bajzel.....a adam mama to jest nieład artystyczny:szok:
 
MEDEUSKA
Specjalnie dla Ciebie:tak::tak::tak:Kupilam je w malym osiedlowym sklepiku
 

Załączniki

  • SDC10771.jpg
    SDC10771.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 22
Mlena sto lat sto lat!!!!!!!!!!!!:rofl::tak:
Witam wszystkie panie. Wreszcie chwila, młody w przedszkolu, maluchy spokojne. Idę dziś do fryzjera, mam nadzieję,że nie popsuję sobie humoru:no::no:
 
anka heh to wpadnij do mnie na kawke jak znajdziesz troche czasu :)

nie ma szans bo w Zorach bede tylko 1 dzien a musimy zaltwic USC, obraczki i spotknie z kamerzysta:-(

Agnieszka daj znac na handy co i jak z tym lekarzem

Dowikla do Ciebie moze wpadne ale wczesniej jak co drynne:-D

Medeuska dbaj o brzusio:tak: i wkljaj te foty bo ja juz steskniona
 
reklama
Do góry