reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
kochana ja to mam non stop tvn turbo i juz mnie cholera bierze czasem :-D
a co jest ciekawego?
u mnie to samo:-)
upsssssssssssss ale wpadka:-):-):-):-):-)

mi Aleksia wyslala waidomosc z nuemrem gg jakis czas temu jej numer 8451208 "Dziekuje Wam Kochane za wsparcie,za to ze jestescie.Kocham WAs;)"
no ja tez widzialam ten opis
No Beata tez coś wsiąknęła i się nie pojawia.ale ona ma chyba niedługo slub to ma dużo spraw do załatwienia.
pewnie masz racje przed slubem trzeba troche sie nalatac:tak:
zawsze taki powolny????????????????????????????????????????
to czemu szczypiorki takie szybkie???????????????????????????????????????:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
:-D:-D
Witam,

Zawaliłam nockę :baffled: bede miała koszmarny dzień :wściekła/y:

Nie to żeby mi coś dolegało, po prostu obudziłam sie o 3 wyspana:szok:

Nie pozaznaczałam ctatów, a miałam tyle napisac :-( chyba bede później czytać wszystko od nowa :-D

Mlena, dołączam się do zyczeń

Anka, szerokiej drogi i undanego pobtu :tak:

Patrsia, dogadzaj sobie, a co :tak::-D

-j- dzięki kciukasy :tak:

Anabuba, to -j- pisała o tym, że malinka niedawno rodziła :tak:

Agnes, fochmistrzyni, porostu pięknie :-D:-D:-D


Najadłam się, bolą mnie oczy od gapienia sie w monitor w półmroku, może uda mi się jescze zdrzemnąć :sorry:
dziekuje, a Ty wypoczywaj ja przed poorodem mialam tak ciezko
Witam się podczas deszczowego ranka :-):-):-):-)
tak jak zapowiadali leje i leje.
My prawdopodobnie ze znajomą pojedziemy z dzieciakami dzis popołudniu do placu zabaw dla dzieci i na kulki bo co robić z dzieciaki jak ciągle pada.przynajmniej dziewczyny będą mieć rozrywkę bo Oliwka to mi fiksuje w domu,tak się przyzwyczaiła że domaga się codziennego wyjścia na dwór a tu dupa taka pogoda ze psa zkulawą nogą nie wyrzucisz.
jakoś musimy to przetrwać.

A tak poza tym wyspałam się,Oliwka też slicznie spała.:tak::tak::tak::tak:


Mamo Helenki ja pod koniec ciąży też cierpiałam na bezsenność,pół nocy nie spałam aż wychodziłam z siebie z tej bezczynności.
musisz się jeszcze troszkę pomeczyć kochana.:-):-):-):-):-)


A ja oglądam "Brzydulę" :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


Spiochy wstawać ,koniec spania :-D:-D:-D:-D:-D

Ania miłego pobytu w Polsce,spokojnej podróży i wracaj do nas szybko :-):-):-)
dziekuje :) wracam za tydzien w niedziele
Jak tylko będziesz miała czas i ochotę to zapraszam do Łodzi! :tak::tak::tak:

Kapnął się z tymi pulpetami, bo zobaczył w koszu pudełko po nich :baffled: Stwierdził, że nie są złe, ale ja robię lepsze :sorry:

My się chyba nie miałyśmy okazji poznać! Witaj! :-)

To ty to powiedziałaś :-D:-D:-D:-D:-D

Współczuję ci nocki, ja też czasem tak mam! :zawstydzona/y:


Mlena, Madziulanatasza - zdrówka, szczęścia, słoneczka, radości i pociechy z waszych pociech małych i dużych!
:tak::tak::tak::tak::tak:
do lodzi mam jakies 80km :)
A tak w ogóle to dzień dobry! :-)
Oglądam "Brzydulę" i spadam. Muszę testy na jutro posprawdzać. W ten weekend mam ostatni zjazd, więc będzie roboty a roboty... :eek::eek::eek::eek:
Już nie mogę doczekać się niedzieli. Jak chwycę Piotrusia, to chyba z tydzień go z ramion nie wypuszczę. :-D:-D:-D:-D
tylko nie udus!!
A no i kurcze o mały włos bym zapomniała


Mlena, Madziula samych szczęśliwości i radości, dużo słodkości i miłości
Ja rowniez sie dolaczam do zyczonek
WITAM i ja nocka dzisiaj bardzo dobra:tak::tak::tak:a pogoda brzydka zimno i leje:wściekła/y::wściekła/y:a ja do dentysty ide mysle ze juz ostatni raz a później do sklepu i znowu 100 na same zakupy pójdzie:crazy:no ale co poradze wszystko potrzebne.A co tam u was słychać wczoraj mnie nie było i pewnie dużo do nadrabiania ale może później bo teraz nie bardzo moge zaraz Kamilka uspic głowe umyc no i @ dalej nie ma.A M plener zaplanował:happy::happy::happy:

zafasolkowana??






Witam
wpadlam tylko napiosac ze bede tesknila :)
 
No i zaczeło padac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Co ja mam robic stale w domu:baffled:Ile mozna sprzatac i wymyslac coraz to nowe wygłupy i zabawy???:szok::szok::szok::crazy:
hehe ja mam to samo tez nie wiem co dzis bede robic :eek::eek::eek:
kurcze ja musze wyjść po chleb ziemniaki cebule do wątróbki a tu piździ i padać zaczeło oszaleje z nimi w chałpie:eek::eek::eek::eek::eek:
ja juz wszystko na obiadek mam
robie dzisiaj ziemniaczki z cebulka do tego mizeria i kefir :-D:-D:-D
chetnie sie z wami podziele:tak::tak: bo jak juz teraz tu tak cieplo to nie chce wiedziec jak bedzie w poludnie:szok::szok::szok: ewentualnie jeszcze mozecie wpasc do mnie i korzystac ze sloneczka:tak::tak:
to ja wpadam do Ciebie na kawe to sie poopalamy :-p:-p:-p:-p
 
hehe ja mam to samo tez nie wiem co dzis bede robic :eek::eek::eek:

ja juz wszystko na obiadek mam
robie dzisiaj ziemniaczki z cebulka do tego mizeria i kefir :-D:-D:-D

to ja wpadam do Ciebie na kawe to sie poopalamy :-p:-p:-p:-p

Jasne wpadaj miejsca do spania mam dosc :tak::tak::tak: rozlozymy dupki na tarasie i bedziemy sie opalac;-);-):tak:



ANIA my rowniez bedziemy tesknic ja to juz tesknie a jeszcze nie wyjechalas:tak:;-);-)
 
reklama
Do góry