reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
brawo dla małego smakosza :tak::tak:
Buciki bardzo ładne a moje dzieci - bliźniaki to Karolek i Michałek a ja jeszcze mam Kacperka ;-)
 
chyba zostalam sama
znalazlam ladne buciki na slub co myslicie o nich
~śliczne te buty :tak::tak::tak::tak::tak: ile cm obcas?bo widze że chyba spory :-)


My dziś mieliśmy pobudkę o 6.00,nie wyspałam się.
ZA to pogoda ma być ~świetna ,zapowiadali 25C :happy2: zobaczymy bo słońce prazy od samego rana więc powinno być ciepło.
 
Witam sie i ja my nocka super wkońcu sie wyspałam zaraz po M jak miłość zasnełam ide sobie kawke zrobić i pasuje sie ubrac bo o 10:00 na jarmak czekam tylko na siostro mojego M bo razem idziemy:-)no i zaraz poczytam co tam naskrobałyście przez wieczór
 
Hej dziewczyny, żyje, jeszcze żyję. Kurcze.
A! w końcu będę mogła jechać bez lateksu. Nareszcie, jak ja go nie cierpiałam... W końcu mam tabletki, zaraz pójdę o nich p[oczytać...

Anabuba, dużo zdrowia dla Weronisi
Anka, buty jak dla mnie rewelacja, naprawdę mnie się podobają
 
Witam
Wkoncu dotarłam z dzieciakami do domu i jestem mega padnieta:no:Najpierw byłam z mlodymi na bilansie,pozniej u mnie w domku z siora na kawce i jechalysmy do ikea.Stamtad pieszo szlysmy do Malty i malta na srodke-masakra nogi to mi w dupe wchodza
Dziewczynki sa zbilansowane i zaszczepione:tak:Były bardzo dzielne:tak::tak::tak:
Wiktoria ma 74 cm i wazy 7230
Klaudia ma 71 cm i wazy 7250
Obydwie sa oczywiscie duuuzo ponizej trzeciego centyla,ale lekarka powiedziala ze najwazniejsze ze bardzo dobrze sie rozwijaja:tak::tak::tak::-):-):-)
To super dzielne dziewczynki a co do wagi to jeszcze bedzie większa moja Martynka tez słabo na wadze przybierała a jaka baba teraz z niej a dotego twoje są wczesniakami a moja o czasie
wiki ja prosze o znaczenie imienia Oliwia I Agnieszka :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
Zaraz ci napisze
A ja Ania,Dominik,Wiktoria i Klaudia:-);-)
Klaudia i Anna juz były poszukam ci Dominika i Wiktori
witam sie i ja.
wczoraj nie zdazylam napisac ze przyszla burza,sasiedz wylaczyli neta a ja z obawy przed brakiem pradu poszlam sie myc i spac.
dzis od rana zalatana-mala mi wstala juz po 7 ,po 10 jechalysmy do wawy-u alergologa sie troche zeszlo,nadal dieta ale poza tym wsio ok.
potem razem z siostra bylysmy u Mamy Helenki.dziewczyny sie ladnie bawily i potem z malyymi przesiadkami wrocilysmy do domu na 20(bo pociag mi uciekl).
tylko Weronice cos zaczelo ropiec prawe oczko-podejrzewam ze jakis katar sie szykuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a u Mamy Helenki miala 37,6:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nadala cieplawa.
a ja w sobote mamwesele....ehhhhh
dzien udany mimo ze meczacy.Paulinie tez sie wycieczka udala.
ide nadrabiac ,mam nadzieje ze nie jest za duzo!
To fajnie że wycieczka sie udała no i duzo zdrówka dla Weroniki
spokojnej nocy:-)



Zapomnialam sie pochwalic a raczej popdzielic szokiem jaki przezylam:szok:Laura zjadla dzis 5 garsci platkow na mleku- jadla sama.Jak ja jej dawalam zjadala co najwyzej 3:szok:
Moja czasem tez sobie nasypie płatków do miseczki i je suche:tak:
chyba zostalam sama
znalazlam ladne buciki na slub co myslicie o nich
śliczne butki
 
reklama
Hej dziewczyny, żyje, jeszcze żyję. Kurcze.
A! w końcu będę mogła jechać bez lateksu. Nareszcie, jak ja go nie cierpiałam... W końcu mam tabletki, zaraz pójdę o nich p[oczytać...

Anabuba, dużo zdrowia dla Weronisi
Anka, buty jak dla mnie rewelacja, naprawdę mnie się podobają
A jakie te tabletki będziesz brać
 
Do góry