reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam sie dopiero teraz
Jestem mega padnieta teraz siedze i popijam piwko z sokiem malinowym:-)
Wczesniej nie mialam kiedy zagladnac bo caly dzien bylam poza domem.Spedzilsymy go z Laura na zakupkach w Monchengladbach.Myslalam ze bedzie masakra z siusianiem Laury ale dalysmy rade Szybkie kierowanie sie do WC mam juz opanowane:-D:-D:-DTym bardziej ze trzeba go bylo szukac:-D
Kupilam Laurze majteczki, spodnie dresowe, bluzeczke a sobie jak zwykle nic ale sporo sie namierzylam
Stwiedzam ze mi najbardziej pasuja proste, skromnie uszyte ciuchy

poczytam co sie tu dzialo u Was za dnia;-)
 
Ja sie wyprysznicowałam i posprzatalam kuchnie a teraz ogladam krminalne zagadki miami:tak::tak::tak:
U nas dzis wielka feta bo Lech wygrał puchar Polski,wiec mam troszke głosno za oknami
 
Witam :tak:

Ja dzisaj miałam paskudną noc, mała dostała mega kataru i wymiotowała w nocy :no:

Do tego przespałam dawkę leków w nocy i obudziłam się z brzuchem twardym jak kamień, całe szczęście szybko przeszło :zawstydzona/y:

U mnie dzisiaj pogoda dziwaczna, niby ciepło, ale chłodny wiatr i chmurzyska, na razie nie pada, ale wygląda jakby miało zaraz zaczać więc chyba ze spaceru nici :baffled:




Gratulacje :tak::tak::tak:
Mam nadzieje ze juz lepiej i wymioty sie skonczyly:baffled:
Ja mam podobne lozeczko dla Laury z ta szuflada powiem ze od prawie 2 lat ja uzywam bo trzymam tam pieluchy tetrowe, skarpetki, rajstopki i majteczki dla Laury.Jeszcze nie mialam problemu z szuflada:no:Jestem mega zadowolona bo ma regulacje i wyjmowane sczebelki
A ja już jestem u dentysty było spoko zrobiła mi 2 zęby i 160 zł poszło w las ale ładnie mi to zrobila podoba mi sie
wazne ze zadowolona jestes a koszta zawsze jakies sa:sorry2:
Byłam w tym żłobku.
Budynek odnowiony,w środku generalny remont,ślicznie pomalowany,kolorowy ,bardzo przytulnie zrobiony.
Pierwsze wrażenie było dobre jak tam weszłam,było słychać jak te starsze dzieci uczyły się piosenek,było wesoło.
Pomyślałam fajnie.
Potem poszłam do dyrektorki,trochę sobie nią porozmawiałam,miła babka.

Spisałam sobie rozpiskę całego dnia co dzieci robią w żłobku,spodobało mi sie to że bardzo często wysadzaja dzieci na nocniki,praktycznie co godzinę,jak dziecko zawoła to oczywiście idzie z nim Pani do ubikacji.


Ale jak wychodziłam to już przestało mi sie podobać.okna były uchylone więc praktycznie wszystko słychac co się dzieje w salach.I tak strasznie małe dzieciaki płakały,te maluszki ze az mnie ciarki przeszły.Tak stałam chwile i za bardzo nikt ich nie uspokajał,az się sama popłakałam.tak sobie pomyslaąłm że jak Oliwka będzie płakac to też nikt ją nie pocieszy?:baffled:
przykre to było bo strasznie te maluszki płakały,i miałam takie odczucie że to taka przechowalnia dzieci.
Mam srasznie mieszane uczucia.
Agnes bo to juz tak jest dwie babki na 15 dzieciaczko to zdecydowanie za malo:baffled:
Szczerze mowiac ja bym swojej malej nie oddala do zlobka:no::no::no:

ale wiadomo jak sytuacja finansowa do tego zmusza i nie ma sie innego wyjscia to trzeba jakos to przebolec:baffled::baffled: ale ja bym najpierw porozmawiala z rodzicami albo z kims bliskim z rodziny bo te baby w tych zlobkach to nie interesuje jak dziecko zacznie plakac itd bo jak maja przypuscmy 15 dzieciaczkow i paru z nich zacznie plakac a ich jest tylko 2 to co wszystkich na raz nie uspokoja :wściekła/y::wściekła/y:

pracowalam przed ciaza w przedszkolu tutaj w Niemczech jako pomoc oczywiscie sa to starsze dzieci niz w zlobku pierwszy dzien bylo wszystko ladnie pieknie kolorowo ale po paru dniach jak zobaczylam jak one te dzieci traktuja to mi sie odechcialo tzn jak dziecko sie uderzy czy pobije z kolega /kolezanka i takie sytuacje sie zdarzaja to nikt ich tam w placzu nie pocieszal nie przytulal nawet nie rozmawial itd siedzialy same w kacie placzac i jeszcze za ten placz opiepsz dostawaly normalnie serce sie krajalo ja niestety jako pomoc nie mialam za duzo do gatki ale w wolnej chwili placzacym dzieckiem zawsze sie zajelam ale i w tedy mi sie dostalo:wściekła/y::wściekła/y:Po tym doswiadczeniu wiem ze moje dziecko nie pojdzie do tego przedszkola gdzie ja pracowalam chociaz mam tylko 3 min drogi wole je zapisac do innego przedszkola:tak::tak: chociaz w innym przedszkolu tez nigdy nie wiadomo jak beda sie opiekowac dzieckiem:no::no::no:


Ja dzis mialam znajoma na kawce posiedziala do 16 potem ubralam Emily i poszlismy na spacerek slonko pieknie swiecilo i bylo cieplo a tu nagle po 20min spacerku nie wiadomo skad zaczelo lac i to jeszcze jak:-:)-( na szczescie mialam folie na wozek wiec Emily nie zmokla ale ja bylam za to mokra jak bym dopiero co z pod prysznica wyszla normalnie ze mnie kapalo:wściekła/y::wściekła/y: no ale coz najwazniejsze ze dziecko bylo suche ale w tym pospiechu i ucieczka przed deszcze gdzies zesmy smoczka zgubily:angry::angry: tyle dobrze ze mamy jeszcze 2 zapasowe w domu:tak::tak:
Naogldalas sie to teraz swoja trzymaj w domku bo wiesz czymn to grozi:-pSpacerek widze udany:-Djuz nie musisz sie prysznicowac:-D
Benjamin dostał dzisiaj ospę wietrzną :-(
Ciekawe kiedy bliźniaki dostaną :baffled:
:-( wspolczuje teraz 2tyg z glowy
Witam
Wkoncu dotarłam z dzieciakami do domu i jestem mega padnieta:no:Najpierw byłam z mlodymi na bilansie,pozniej u mnie w domku z siora na kawce i jechalysmy do ikea.Stamtad pieszo szlysmy do Malty i malta na srodke-masakra nogi to mi w dupe wchodza
Dziewczynki sa zbilansowane i zaszczepione:tak:Były bardzo dzielne:tak::tak::tak:
Wiktoria ma 74 cm i wazy 7230
Klaudia ma 71 cm i wazy 7250
Obydwie sa oczywiscie duuuzo ponizej trzeciego centyla,ale lekarka powiedziala ze najwazniejsze ze bardzo dobrze sie rozwijaja:tak::tak::tak::-):-):-)
gratulacje dla dziewczynek.Zdolne panienki wiec i lekarka zadowolona
Ja po dzisiejszym spacerze w deszczu jestem jakas do niczego nic mi sie nie chce glowa mnie cos boli i zimno mi jest:baffled::baffled: mam nadzieje ze nie bede chora:no::no: Emily juz spi a ja czekam na m az wroci z pracy potem ide odrazu pod ciepla pierzynke spac:tak::tak: no chyba ze jakos mi sie polepszy jak m wroci:-):-):-) zobaczymy
napewno sie polepszy, niech dwvid Cie ogrzeje bo pewnie Cie przewialo:-D
Witajcie kochane :-)
witamy na forum
ja kochana tylko wieczorem :-( bliźniaczki już wtedy śpią a ja mam czas dla siebie :-( a was wtedy nie ma :-(
czasami sie siedzi do pozna:sorry2:
witam sie i ja.
wczoraj nie zdazylam napisac ze przyszla burza,sasiedz wylaczyli neta a ja z obawy przed brakiem pradu poszlam sie myc i spac.
dzis od rana zalatana-mala mi wstala juz po 7 ,po 10 jechalysmy do wawy-u alergologa sie troche zeszlo,nadal dieta ale poza tym wsio ok.
potem razem z siostra bylysmy u Mamy Helenki.dziewczyny sie ladnie bawily i potem z malyymi przesiadkami wrocilysmy do domu na 20(bo pociag mi uciekl).
tylko Weronice cos zaczelo ropiec prawe oczko-podejrzewam ze jakis katar sie szykuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a u Mamy Helenki miala 37,6:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nadala cieplawa.
a ja w sobote mamwesele....ehhhhh
dzien udany mimo ze meczacy.Paulinie tez sie wycieczka udala.
ide nadrabiac ,mam nadzieje ze nie jest za duzo!

fajnie ze wszystko ok a powrot z przygodami:sorry2:A moze Werci cos wpadlo do oczka i sie wbilo:confused:
 
Ja sie wyprysznicowałam i posprzatalam kuchnie a teraz ogladam krminalne zagadki miami:tak::tak::tak:
U nas dzis wielka feta bo Lech wygrał puchar Polski,wiec mam troszke głosno za oknami

spokojnej nocy:-)



Zapomnialam sie pochwalic a raczej popdzielic szokiem jaki przezylam:szok:Laura zjadla dzis 5 garsci platkow na mleku- jadla sama.Jak ja jej dawalam zjadala co najwyzej 3:szok:
 
reklama
Do góry