reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzi~ęki wiki za znaczenie imion,cz~ę~ść tego co tam pisze si~ę zgadza :-D:-D:-D:-D:-D:-D
No a powiedzcie mi tak jak ja bym chciała brac tabletki a tak jak M przyjeżdza co jakiś czas to musiałam bym je brac codziennie czy tylko jak M by był no wiadomo dlaczego:-D


wiki jak bierzesz tabletki to nie możesz ich przerywać a potem znowu brać.jak bierzesz tabletki to dopiero tak na pewno zaczynają działąć po miesiącu brania,przez pierwszy miesiąc powinno sie wspomagać jeszcze inna metoda antykomcepcji/
 
reklama
coś mi sie z kompem dzieje, nie wiem cyz nie mam jakiegos wirusa, od wczoraj nie mam dzwieku na stronach internetowych-normalnie jest- a do tego dzisaj nie moge wejsc w narzedzia bo pisze ze mam ograniczenia na kompie i mam sie skontaktowac z administratorem:confused: jak mój profil jest administratorem na kompie:confused: bede musiala wszysrko powylaczac i sie pobawic w "naprawianie systemu":dry::dry:





ciekawe jak tam z Patrysią...
 
buuu nie lubią mnie
lubią lubią, ja też tak mam, że jak ja jsetem to dziewczyn brak:-D:-D:-D
chyba zostalam sama
znalazlam ladne buciki na slub co myslicie o nich
super, bardzo mi się podobaja:tak::tak:
Złapał murzyn złotą rybkę i ma życzenie:
- Chcę być kwiatkiem,
- A rybka na to: nie ma czarnych kwiatków,
- Murzyn: spełniaj życzenie bo cię usmażę.
Zaszumiało, zagrzmiało, murzyn został bez fiutka.
- Coś ty zrobiła!
- Czarny bez.


:-D:-D:-D
dobre:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
JAKO ,ŻE NOSZĘ 44 w połowie sklepów w których dziś byłam maksymalnie mają rozmiar 42:szok::szok::szok::szok::szok::szok:czułam sie chwilami okropnie,ale muszę powiedzieć ,ze ekspedientki są milsze i przyjemniejsze ,choć zdarzyła sie jedna szczawiara co powiedziała mi gdy ją zapytałam czy maja dzinsy,...a ona ,ze w moim rozmiarze nic nie ma:szok::szok::szok::szok:,ale mam 2 nowe pary spodni i tunikę nową ,przyszły moje buciki z allegro ,czekam na 2 spódnicki ,,,normalnie u mnie w szafie też wiosna
mnie też wkurza jak rozmiary się kończą tuż przed moim, i te chude ekspedientki co patrza na człowieka jak na kosmitę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dlatego ostatnio nie lubię zakupów:no::no::no:

Anabuba dużo zdrówka dlaWeronisi:tak::tak::tak:
Agnes sprawdź jeszcze w innych żłobkach, czasem lepiej wozić dziecko nieco dalej, ważne żeby było zadowolone, poszukaj czegoś dalej od siebie a może pogadaj z kimś kto ma dzieci w podobnym wieku albo chodziły do jakiegoś żłobka, zawsze to lepiej w takim poleconym żłobku bo wiesz czego się spodziewać:tak::tak::tak:
 
Ale podobno z tabletek można zgrubnać
ja brałam Diane- po ktorych niby sie tyje, a nie przytyłam- tylko jeszcze schudłam- a zawsze miałam skłonnosc do tycia, ama nie wiem od czego to zalezy..

pewnie d tego jak kto reaguje na hormony, ale wtedy i plastry i tabletki i wszystkie hormonalne rzeczy odpadają.... sprobuj, jak bedziesz tyc to odstawisz i sprobujesz czego innego, a nie myslalas o wjkladce domacicznej?? takiej na stałe?? albo to co Ci mówiłam- taki pierścien..??
 
ja brałam Diane- po ktorych niby sie tyje, a nie przytyłam- tylko jeszcze schudłam- a zawsze miałam skłonnosc do tycia, ama nie wiem od czego to zalezy..

pewnie d tego jak kto reaguje na hormony, ale wtedy i plastry i tabletki i wszystkie hormonalne rzeczy odpadają.... sprobuj, jak bedziesz tyc to odstawisz i sprobujesz czego innego, a nie myslalas o wjkladce domacicznej?? takiej na stałe?? albo to co Ci mówiłam- taki pierścien..??
Wiesz tych żeczy wolała bym uniknąć:tak:niewiem nie miałam nigdy ale jakos mnie nie przekonuja i myśle że M tez by nie chciał
 
No nie wiem musze iść do gina i sie dopytać go o tabletki ale to dopiero jak M przyjedzie i pojedziemy do Nowego Targu bo u nas jest tylko w ośrodku a do tej francy już nigdy nie pójde
lekarze w małych ośrodkach są podobno niedouczeni:tak:
masz rację, jedź do porządnego gina :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry