reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MACIUSIA I LENUSI Z OKAZJI 7 MIESIECY - OD SORBUSIA I MAJUTKA :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
reklama
gratulujemy Alankowi zabka :) :) :)

mam nadzieję, ze my tez juz wkrótce się doczekamy ::)

a my dzis pół dnia spedzilismy w parku, bo była imprezka dla dzieci, nawet kapanie było godzine później, bo się do domu wracac nie chciało, a potem cyrki przy zasypianiu
 
dziewczyny poleccie mi jakas muzyke dla maluszka 7 miesiecznego tzn chce kupic Lence jakas plyte ale z piosenkami dla dzieci typowe piosenki dla dzieci jakies rytmiczne :) nie moge sie niczego doszukac na forum :(
 
moja Lenusia w sumie lubi sluchac muzyki z radia ale chcialabym zeby cod dla dzieci sluchala i moze cos jej w glowce zostanie :)

wlasnie na allegro znalazlam plyte z roznymi fajnymi piosenkami dla dzieci wykonywane przez znane zespoly typu Roze Europy, Leszcze, Mariana Opanie... i do tego jest dolaczona plyta z karaoke :)
 
Dzień dobry mamuśki :)

Shady gratulacje dla maluszka :D :D :D

a u nas znowu beznadziejna pogoda,a muszę do lekarza iść załatwić zwolnienie. #Wiecie co ??? po tym że ciągle latam po lekarzach widzę, jak czas ucieka :(

lecę zrobić śniadanko i mężulka obudzić ::) jeszcze nie wyzdrowiał i planuje posiedzieć do środy- czy moje nerwy to zniosą ;D hhihi
 
pobudka śpiochy

Shady a propo rosyjskiego, to ja jestem po filologii rosyjskiej ;D i z chęcią bym kogoś pouczyła,ale u nas jakoś zanika w mieście...a szkoda...
 
reklama
pobudka śpiochy

Shady a propo rosyjskiego, to ja jestem po filologii rosyjskiej ;D i z chęcią bym kogoś pouczyła,ale u nas jakoś zanika w mieście...a szkoda...
 
Do góry