reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej.
Biedronka, ja tez siedze z dzieciakami przy kominku. Pijemy zielona herbatę i zajadamy nalesniki. ;D
Duże odrabia lekcje z rosyjskiego, najmniejsze w stojaczku bawi się, średnie rysuje. Mąz plącze sie w niedzielnym leniwym nastroju po domu, słuchamy jak deszcz szumi...Lało w nocy, leje teraz. Na stole pachnie bukiet z irysów.
A ja lubie czerwcowe chlody- lepiej niż listopadowe. Zawsze to zieleń za oknem, zboże rośnie, ma juz takie mięciutkie kłoski.
Witam nowe panie, nie ogarniam wszystkiego, nawet nie próbuję was czytać do tyłu- za duzo.
U mnie dobrze, tyle wam powiem, trzydniowa gorączka za nami, zębów nie ma, wyniki badan dobre...
Pozdrowionka z deszczowej krainy. Wtulmy się w kocyki i czytajmy powieści. :laugh:
 
reklama
u mnie cieplutko w piecu sie pali, skonczyłam czytac Kod leonarda da Vynci, młody szaleje jedzac swoje raczki
 
wlasnie szame obiadek! przed kompem a co??? zaraz musze zmykac bo moj luby siada! wiec nadrabiam! hubert sie buja i podjadaz naszych talezy sosik! a 20 min temu kache manne zjadl!
 
hej babeczki :)
dzisiaj caly dzionek poza domkiem :) nocka byla koszmarna co godzine wstawalam :( ale zasnal na noc ladnie u taty, chociaz cos :)
padam znowu a tu juz koniec dnia i znowu spac i tak w kolko ::)
buziaczki dla malenstw
 
JA TYLKO BYLAM NA CHWILE NADROBILAM WCZORAJSZY DZIONEK i lece szykowac obiadki dla meza bo jutro znow slomiana wdowa

a jak sami wiecie ze ja chlop w domu to i miejsca przy kompie dla kobiety niema wiec nieklikajcie za duzo .......... i do jutro .................choc moze jeszcze dzis zajze
 
my teraz bedziemy sie delektowac serniczkiem dopiero co wyjetym z piekarnika i oczywiscie kawusia do tego ................mniam,...mniam....

milego wieczorku,pomimo tego ze pogoda jest bbbbllllleeeeeee........................... :p


pa,pa,pa,pa,pa,pa
 
reklama
j arowniez dolaczam sie do zyczen dla Lenki Macia!!Wszystkiego najlepszego z okazji siedmiomiesiecznicy!!
 
Do góry