reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ale mialam paskudny dziec dzisiaj:
klotnia z tatka mojej niuni i to tak paskudna zesmy sie zaczeli sadami straszyc i wogole mnostwo slow nieprzyjemnych zostalo wypowiedzianych,
caly dzien sie uczylam a wydaje mi sie przez to wszystko nic nie umie,a na jutro musze umiec,
z mama tez awantura(chyba odreagowalam na niej),trzeba zaraz przeprosic i juz.
na szczescie moj maly skarbek caly dzien sie chichocze z wszystiego i ufajdala dzis z 5 razy ubranka jak nie dolem to gora,jeszcze pranie dzis musze wstawic.
mam nadzieje ze sie przynajmniej w nocy wyspie!!
 
reklama
Lenusia bardzo dziekuje za życzenia

Lenusia dzis tak balowala ze od 18 juz spi :) mąz nastawil baniak i winko juz sie robi ;D a ja zwezilam sobie spodnice i czekam na cieplejsze dni zeby zadac w niej szyku :)

Moj mezus swiedzil ze jestem jakims nalogiem bo ogladam TV i klepie na kompie ale on nie lepszy tez klepie na swoim :) jeszcze Lenusi trza laptopa sprawic ale juz mamy upatrzony na allegro ;D

wlasnie ogladalismy program na discovery o bogatych ludziach (miliarderach) i moj maz nie moze sie nadziwic bo odpowiedzialm mu ze nie chcialabym byc bogata :D no tak zeby kasy starczalo na wszystko ale nie bogata ;D no cóz.....
 
Ja tez bym nie chciała byc bogada, bo jak sie ma wszystko to nie ma o czym marzyc i do czegos dazyc, kasy powinno sie miec tyle aby starczało na wszystkie potrzeby :D
 
Kunda ja robie tak: normalnie piszesz tekst potem zaznaczasz go i przyciskasz ikonke rozmiaru czcionki (kolo zmiany kolory taka A ze strzalkami) potem w tekscie pojawi sie w kwadratowym nawiasie napis [size= 10pt] wtedy sama recznie zmieniam numer czcionki na taki jaki chce przed chwila dalam 14 :)
 
reklama
dzieki bardzo......a zapraszam do galeryjki....wkleilam zdjecie Alana, gdzie japa sama mu sie smieje..... ;D ;D
 
Do góry