reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

pycha jestes usprawiedliwiona! qrcze nie chce mi sie wychodzic z domu do lekarza! ale mam lenia.....kto zna lekarstwo?

moj hubert wlasnie przezywa gre w ciemno! strasznie sie emocjonuje!
 
reklama
dziewczyny mam takie pytanie szczegulnie jak ktoras z was mieszka nad morzem chodzi mi o osrodki rehabilitacyjne dla dzieci z porazeniem mozgowym tak jak dla hubcia bo zamierzamy sie wybrac w tym roku w wakacje do takiego osrodka ale chcialabym wiecej wiedziec. moze wiecie cos o takich?
 
Dzień doberek
Ja za chwile jade złożyć pozew o alimenty, mam stracha jak nic
90766.jpg
 
olka21 nie znamy twojej sytuacji dobrze ale pewnie sluznie robisz! trzymam kciuki! bedzie dobrze a zlozenie pozwu chyba nie takie straszne! trzymaj sie!
 
Mordziulka moj Macio tez jest okropny, no czasami np przedwczoraj jak go pochwaliłam to obudził sie o 20 i szalał do 23, jak go kładłam to płakał, na rekach płakał a przez płacz miał wiekszy katar, myslałam ze oszaleje >:D a wczoraj tak sie krecił ze nie mogłam mu dac leków dopiero jak wrzuciłam go do łózeczka to spokojnie nalałam syropki, które zaraz wypluł, dran jeden :p

Olka współczuje ale nie martw sie bedzie dobrze :D
 
Teraz jestem
witam nowe zastępy mam domowych
Ja tez mam usprawiedliwienie na nieobecnośc,najpierw nie mogłam się na forum dostac coś z netem a wczoraj i przedwczoraj grałam w simsy głupia gra i zawsze na kilka dni mnie ogłupia ::) :p :-[
Mordziulka byłas już z Hubciem w wawie te badania zrobic ???
A jak Hubercik się czuje
 
noelia bylam dzieki Bogu to nie mukowiscydoza teraz musimy postarac sie o dobrego alergologa! ale niestety mamy tez zla wiadomosc hubert ma juz stwierdzone poraznie mozgowe 4-konczynowe! ale wygramy z tym! dzis lekarz jak zdrowy to ostro bierzemy sie do roboty! najgorsze jest to ze hubert nie reaguje na rehabilitacje znaczy sa male postepy ale to za malo stanowczo! wiec jak bedziemy u pani rehabilitantki to musimy opracowac jakas metode! ja wierze cze bedzie dobrze! inaczej byc nie moze!
 
URODZIŁA MI SIĘ DZIEWUSZKA W MOJEJ RODZINIE SIMSÓW
A NAZYWAJA SIĘ
EMILKA BIEDRONECZKA
PITER POSEJDON jej mąz ale nazwał go tak mój chop
a córcia nazywa się MAJECZKA BIEDRONECZKA

Ostatnio miałam tez faceta imieniem NONEK.................TO TERAZ WIDAC JAKI WPŁYW MA NA MNIE BABYBOOM
;D :laugh: ::) ::)
 
reklama
tO BARDZO DOBRA WIADOMOŚC ŻE TO NIE TA MUKOWISCYDOZA AŻ ODETCHNEŁAM Z ULGĄ
TO BIERZCIE SIĘ OSTRO DO ROBOTY
To dla dobra Hubcia i waszego
zyczę duzo siły i wytrwałości :)
 
Do góry