reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

co tu u nas tak pusto święta jakieś za pasem??????????:baffled::-D:-D:-D
adam obcięty ma irokeza małego ale on jest przystojniak no co pochwalę się ładniusiego mam synka:tak::tak::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
teraz jakiś obiadek by trzeba stworzyć........hmmmmmmm........nie chce mi się......................................
 
reklama
Elemiah123740036429_gros.gif

Dla wszystkich domowych mamusiek wszystkiego dobrego na Wielkanoc. Aby te Święta były pełne wiary, nadziei i miłości.
I mokrego dyngusa oczywiście, jak tradycja to tradycja:-D:-D:-D
 
My juz po spacerku i po drobnych zakupkach:tak::tak::tak:Kupilam mojemu chrzesniakowi prezent na Zajaczka i mojemu drugiemu siostrzencowi na urodziny (bo dzisiaj ma)i na Zajaczka
Jak mlode usna to pojde kupic jakies jedzonko i moze na solke skocze:-);-)
 
posprzatałam łazienke i umyłam 2 sufity w łazience właśnie i na korytarzyku,tak,tak czasami miło jest mieć małe mieszkanie:laugh2::laugh2::laugh2:szkoda,że nas tak mało dzisiaj na bb.Kupiłam kaczke i wątróbkę drobiową i mielone i będę piekła taką faszerowaną kaczuszką na święta ,trzymajcie kciuki ,bo to pierwszy raz w zyciu:szok:mam nadzieję ,ze nie skrewię może któras zna jakis pyszny przepisik na kaczuszkę :happy:Malinka Adam zawsze był przystojniacha:cool::yes:
 
dziewczyny jakie kolejki weszłam po drodze do mięsnego chciałam dzieciom na kolacje paróweczki kupić ale jak zobaczyłam tą big big big kolejkę to zrezygnowałam:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
dowikla chwal się co kupiłaś:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
dziewczyny jakie kolejki weszłam po drodze do mięsnego chciałam dzieciom na kolacje paróweczki kupić ale jak zobaczyłam tą big big big kolejkę to zrezygnowałam:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
dowikla chwal się co kupiłaś:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
JA też jak weszłam w kamieniu do masarni to zaraz wyszłam kolejka ,aż się zakręcała:-):-):-)moje dzieci dostały od babci zjączka ,klaudia tunike a ksawek 2 bluzy moro o ,a ja solniczke i pieprzniczke w kształcie kaczuszek:-D
 
Witam drogie mamusie.
Nie nadrabiał bo zadużo tego jest.Ja sobie kawke wypiłam i ide Kamilka uśpić Martynka spi bo sie przeziębiła a mamy małego pieska obiecuje że po swiętach wkleje wszystkie zdjęcia jakie miałam wklejić może będe miała wiecej czasu bo ciągle go brak.Ale jak bym już nie była przed świętami na BB to życze wesołych świąt
 
dziewczyny pościcie dzisiaj????????????????????????
bo mi pani na placu zabaw zwróciła uwagę że jula wcina kiełbasę.............
pomijam fakt że to indywidualna sprawa każdego po pierwsze a po drugie julka ma 5 lat.......................................
no ale szłam i się zastanawiałam bo na obiad robię gulasz no a poszcze w piątek...........
 
reklama
Do góry