reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Wreszcie usnęła,ale musiałam uśpić ja na rekach tak bardzo chciała sie przytulić.Nie wiem zawsze jak jest chora albo coś jej dolega to strasznie sie klei do mnie,i ciągle chce sie tulić,strasznie w tedy bliskości mojej potrzebuje.
 
reklama
Herbaciarnia smok, my na plaży z malinką (pomyśleć ,że uważałam ,że jestem gruba) i u malinki na podwórku,ja to ta blondynka ,a malinka ognista brunetka...jakby ktoś nie czaił:-d
 
madziulanatasza dawaj te fotki tylko proszę uwzględnij to że mam na nich wyglądać pięknie szczupło zchwycająco:tak::-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:
joanna mój adam o 18.30 musi być w domu bo kolacja mycie o 20 są w łóżkach i nie ma przebacz:tak::tak::tak:ale dzisiaj mój syn doprowadził mnie do szewskiej pasji siedziałam z nim w sobote ćwiczyłm dzieleni pytałam co zadane no pokazał zrobiłam z nim sprawdziłam no ok a dzisiaj na 3 stronach wyrywkowo brak zadania domowego:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:no myślałam że mnie trafi pytam czego tego nie zrobi,łeś zapomniałeś a on beszczelnie-nie nie chciało mi się:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i tym sposobem od jutra siedzi nad książkami:tak::tak::tak::tak:
julci urodzinki udanee torcik lodowy szwarwaldzki pycha polecam wszystkim lodo-torto żercom:tak::tak::tak::tak::tak:
dzisiaj za długo nie posiedze bo mój dyżur wstawania nocką do antośka:confused2:
Mąz mój do mnie dzwonil tez dziś Wojtek nie umial zrobic dzielenia a moze raczej nie chciało mu sie myślec śmiać mi sie chcialo jak mój mąz powiedział że myślal ze go szlak trafi bo Wojtek go dziś nie słuchal jak mu tłumaczył :-D:-D:-D:-D i mówi do mnie ze teraz wie dlaczego mu kiedys podarlam ksiazkę:-pa ja sobie w duchu pomyslalam a zobacz zbzacz bo jak mówię to nie weirzysz to sie przekonal :-D:-D:-D wiecie co jednak mam dobry humor :tak:;-)spadam spac jakiegos kataru dostałam herbatke malinowa pije i czytam co napisałyscie ale mnie meczy położe sie ma mnadzije ze jutro tez mi humor dopisze i uda mi sie olac pewne sprawy jak dzis malymi kroczkami zmierzam do optymizmu ;-):-D:-D:-D DOBRANOC
 
dotarłam w koncu

ania p 11 lat to prawie tyle co mój adam on ma 10 lat cięęęęęężki wiek:tak::tak::tak:
a dziewczynka to ci pokaże co to strojenie:-D:-D:-D:-D:-D
anabuba ja natchnienia szukałam od maja:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
no znalazłam kawłek natchnienia i je wzięłam...jutro zobacze ile go było i jak duzo łat zrobiłam...:eek:

Ja złapałam jakies natchnienie i rzuciłam się z depilatorem na nogi :rofl2: Auć...

Ale to chyba nie było twoje natchnienie :-D:rofl2:;-)
nie nie moje:-)


Witam nową mamę :-):-):-)
teraz taqka piękna pogoda ,że nie mam prawie czasu na siedzenie w internecie spacerujemy sobie ile się da :tak::tak::tak:
jestem do tyłu z przygotowaniami świątecznymi a to już w ten weekend:szok:
a w domu co dziennie jakby tajfun przeszedł nikt po sobie nie sprząta:no:
miałam super plany na weekend a wszystko poszło nie tak i ogólnie jestem w dołku
Wy zawsze działacie jak balsam na dusze więc oczywiście "przybiegłam" do Was :-)
Musze uśpic Lenuskę bo już, płacze nie spała dzisiaj w ciągu dnia w ogóle, i oczywiście sprzatanie,. jak ja tego nie lubie :eek:
ale będę tu zaglądać co chwile :tak::tak:
oj balsam na utrapione dusze:-):rofl2:
Ja się dzis witam w znacznie lepszym nastroju :-D wczoraj niespodziwanie odwiedziła mnie przyjaciólka a wieczorem była poważna rozmowa z mężem i to mi bardzo poprawiło humor ;-) a dziś wyprawa na miasto bo Zuzia wyrosła z trepkow szkolnych i poszlam zakupić Wszystko sie na niej pali :szok: dzis przyszla w dziurawych rajtuzach :szok: chcialaby sie wystroic ale do zabawy na plac to raczej powinna sie inaczej ubrać :baffled: Kupiłam jej takie getry z koronką i zaraz na ławce w parku ubierałaa:-D:-D:-D:-D i ja sobie zfundowalam bluzkę bawełnianą Kupiłam Zuzi jeszcze białe rajtuzki ,trpki do szkoły no i getry i sobie bluzkę i rano z mężem juz zrobilam troche zakupów na święta bo nie lubię w ostatniej chwili :no: mąż jakis wyjazd do swoich rodzicow planuje w poniedziałek wielkanocny ale ja nie wiem co z tego wyjdzie :eek::baffled: także może pomalu jakos bedzie no i oczywiscie wasze wsparcie tez mi pomoglo a Wojtkiem staram sie nie przejmowac Jka wychodzila mdo miasta z dziewczynkami to mąż obiecal że przypilnuje zeby odrobił lekci a ja nawet nie pytam zobaczymy jak bedzie ale jakos tak czuje sie lepiej :tak:
ciesze ze jest juz lepiej.nie ugnij sie przed mezem,niech i on zobaczy jak to jest miło:rofl2:

Cześć Laski :tak::tak:

Ja to ostatnio tak zalatana jestem że nie mam czasu wpaść tutaj na chwilę :-(
Z małym lepiej, kaszel przeszedł ale katar coś mu się trzyma. Wychodzę z nim na dwór dość często teraz to powinien mu przejść. U mnie w mieście jakaś ospa panuje, co słyszę to dziecko chore. Ale to zapewne przez przedszkola i żłobki.

Przygotowania do ślubu pomału idą. Teściowa z mamą namawiają nas na sale. Z jednej strony bym się skusiła. Ale po co mi sala dla 30 osób!!! Tylko wydatek dodatkowy.

Zameldowałam się że jeszcze żyję i ok :-D:-D teraz trzeba coś przekąsić póki Kubek śpi ;-);-)

Miłego wieczorka :-):-) buziaki dla waszych pociech ;-);-);-)
dobrze zze jeszcze o nas pamietasz:-)

Mama Helenki postaram sie tylko o to żeby były dobre wiesci:tak:;-) dziś zaplanowalam sobie wieczorek w wannie bo mąz na nocy dzieciaki juz szykuja sie do swoich łożek Wojtek sie strasznie wykłoca ze mna ze moze tylko biegac po dworze do 19 bo uważam ze po 19 to dzici powinnybyc w domu Jakie jest wasze zdanie ?
Malinka do której pozwalasz biegać po podwórku Adasiowi?
Ja wyciągnęłam taki lekki wózek( na zdjęciu) ale coś czuje ze długo nie pojezdzimy nim bo Gabi ciasno :baffled:
własnie przeżyłam szok :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: zadzwonił domofon i jakas pani porosiła mnie zebym wyszla po paczkę bo z kościoła dostalismy :szok: karteczka była z Imieniem Zuzi i naszym nazwiskiem :szok: spora ta paczka zajrzałam to jest mąka cukier słodycze konserwy :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: chyba zaczne wierzyc w cuda Fakt moje dzieci chodza do kosciola na rozaniec udzielaja sie nie wie mco o tym myslec :szok::eek:
Paulina ma 9 lat i tez na pdowrku do 19,czasami w piatek czy sobote do 20,albo jak my tez jestesmy na dworzu i cos robimy

joanna nawet nie wiesz jak się cieszę z poprawy twojego humoru:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:super:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
a paczka też kiedyś taką kościelną na święta dostaliśmy a właściwie adaś bo to z jego imieniem i nazwiskiem było i powiem ci bardzo mnie ucieszyła:tak::tak:teraz jak bym taką dostała też bym się nie pogniewała:tak::tak::tak::tak:
ja tez bym nie pogardzila taka pomoca.biore co daja:-)
no i w koncu dostałam kase z opieki na Pauline-za te moje wyadtki szkolne:-D:-D

Wreszcie usnęła,ale musiałam uśpić ja na rekach tak bardzo chciała sie przytulić.Nie wiem zawsze jak jest chora albo coś jej dolega to strasznie sie klei do mnie,i ciągle chce sie tulić,strasznie w tedy bliskości mojej potrzebuje.
dobrze ze sie tuli.moze to jednak trzydniowka

Mąz mój do mnie dzwonil tez dziś Wojtek nie umial zrobic dzielenia a moze raczej nie chciało mu sie myślec śmiać mi sie chcialo jak mój mąz powiedział że myślal ze go szlak trafi bo Wojtek go dziś nie słuchal jak mu tłumaczył :-D:-D:-D:-D i mówi do mnie ze teraz wie dlaczego mu kiedys podarlam ksiazkę:-pa ja sobie w duchu pomyslalam a zobacz zbzacz bo jak mówię to nie weirzysz to sie przekonal :-D:-D:-D wiecie co jednak mam dobry humor :tak:;-)spadam spac jakiegos kataru dostałam herbatke malinowa pije i czytam co napisałyscie ale mnie meczy położe sie ma mnadzije ze jutro tez mi humor dopisze i uda mi sie olac pewne sprawy jak dzis malymi kroczkami zmierzam do optymizmu ;-):-D:-D:-D DOBRANOC
aby tak dalej
 
ooooooooooooo
czyzby zadnej nie było?????????????:szok::szok::szok::szok::szok:

w takim razie moja relacja
byłam u dentysty-bez znieczulenia i nie boalało.włozyla zatrucie.za 2 tyg powtorka:baffled:
potem pojechałam do kolezanki,nie było mnie w domu 2,5godz a w domu sajgon-dzieci zostałay z mężem:eek::crazy:
ale przed wyjazdem jeszcze zdazyl mnie wkurzyc,bo juz sobie cos znalazl jakies "niby zajecie" i chciał mi mała sprzedac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no ale mówiłam mu ze jade sama:crazy::crazy: i w ogole jakies dziwne teksty sypał i ogolnie w tym momencie mam wszytsko gdzies...i jakiegos doła przez niego załapałm.....
dobrzez ze do kolezanki 5km w jedna strone to chociaz rowerem przyjemnie było jechac,ale mi chyba łozyska w przednim kole cos sie psujabo chwilami niezle cos stukało.w pewnuym momencie myslałam ze mi koło odpadnie taki był zgrzyt:crazy:
ale hrabia moze jutro do niego dopiero zajrzy...ale ma urodziny wiec nie wiem czy bedzie mu sie chciało.mi jak sie zachce to mu złoże zyczenia.w końcu jestem niedobra zona to taka zostane...:eek:

ufarbowałam sie,ale ciekawe jak to wyszło.rano na suchych włosach bede lizyc plamy:baffled:
no i cos mi Opera siadła i musze korzystac z IE co mnie bardzo wkurza.wszytsko jakies nie takie:crazy:

jedynadobra wiadomosc to taka ze znowu ciut schudłam:-):-):-) wazee juz 60,5kg:-):-) wazyłam sie na wadze learskiej jak byłam u dentysty:-D
ale wczoraj jak włozyałm jedne spodnie totakie miałam wrazenie ze jakos mniejsza ta oponka:-):-)
 
oj cos dzis jestescie niemile albo was mezowie porwali bo nawet wiekszosc sie nie pozegnala.głupio tak samej ze soba pisac.dopije herbatke i ja bede szla spac.
ciekawe gdzie sie joealex podziewa:eek:
 
a ja siedze i nadrabiam znów.. :-) co napisałyscie
obejrzałam przed chwila kod da Vinci film sam w sobie mi się podobał ale faktycznie dość kontrowersyjny
Anabuba spóźniłam się trochę :-(
 
reklama
Do góry