reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

tu jednooka mamuśka
dziś juz lepiej i nie boli ,nawet samochodem dziś jechałam :laugh:
Shady gratuluję sprzedanej rzeczy na Allegro :laugh:
 
reklama

dzieki Noelia......dwie nastepne tez wlasciwie sprzedane tylko kwestia jaka cene osiagna :) chyba zaczynam sie wdrazac...a serio to faktycznie wystarczy pare zdjec fajnych wkleic i juz jest zainteresowanie.....no i oczywiscie wsadzic w odpowiednia kategorie
 
witam wieczorkiem :)
wpadłam na chwilkę zobaczyć co u Was :)
Shady my czasami też prubowaliśmy coś sprzedać, ale nie zawsze wychodziło, gratulacje :)

jestem zmęczona tym dniem, chyba wolę jak mąż w pracy, albo po prostu zdrowy...
teraz kąpiemy małego i lulanie; pewnie znowu długo nam zejdzie, ostatnio jak zje to nie chce isć spać i trzeba się z nim bawić, ray, dzisiaj nie wiem jak dam radę; posłabym za niego spać ;D

milego wieczorku życzymy :)
 
A tak w ogóle to czesc

I chciałam napisac że ostatnio czasu nie mam bo po lekarzach latamy bo jak nie kontrola Mai to zas ja bo na L4 byłam i już kończe L4 i na urlop ide ( 30 dni mam)

 
DObry Bobry!!!
nieststy ja juz musialm wstac :mad: :mad: :mad: :mad:

Ale jestem nie wyspana!!!!!!- postanowione klade sie razem z jasiem na drzemke!!

A wy jeszcze spicie??- fajnie wam!~!!
 
dzień dobry!!!!!!!!!

jejku wyspałam się :D :D :D :D moje cyce ucierpiały na tym ale mały raz się obudził :) wieczorem daliśmy mu cycy, potem po 2 godzinach jak nie mógł zasnąć butlę i raz się obudził ;) dawno tyle nie spalam!

dzisiaj w planach gril na obiad z okazji imienin babci a pogoda ładna więc szykuje się mily dzionek :)
 
reklama
Izabelka to gdzie ty mieszkasz ;D ??? ??? ??? ze u ciebie ciagle ładnie a u mnie pochmurnie i deszczowo. Nie chcesz sie zamienic :D
Macio obudził sie dopiero o 5.30 i na antybiotyk z którego połowe wypluł :p
 
Do góry