reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a Żulawy Wiślane :) ale podobno ma padać poźniej słyszałam właśnie w radio ???
oskar też często ulewał albo wypluwał antybiotyk, a masz strzykawkę do tego?
 
reklama
mam, ale ze strzykawki jak mu podaje to tez potrafi kichnac, prychnac i zawsze troche jest na zewnatrz Macka a nie we wnatrz ;D
 
dzien dobry!!!!!!!!!!
u nas narazie niezaladnie ale sie moze cos poprawi!
przez ta swinie wczoraj poszlam z hubciem na zastrzyk przed 21 i wiecie coo??? weszlam a tam ludzie czekaja na zastrzyk ponoc baaaaaardzo dlugo! a co gorsza dwoje dzieciaczkow jedno nawet mlodsze od hubcia! wiec ja stwierdzilam ze czekac nie bede bo to pora spania hubcia, poszlam i pukam na pogotowie a tam pani dyspozytorka sama i mowi ze trzeba czekac bo ona nie moze wyjsc a pani pielegniarka ma gips!!!! ja pytam ile mam czekac a ona ze nie wie i trzeba czekac na to ja ze do usranej smierci nie bede i wyszlam (mam nadzieje ze tego ostatniego zdania nie slyszla!) bo w koncu czasem tam chodze! i poszlam na izbe przyjec i tam pytam czy pani mi zastrzyk zrobi??? a ona ze jest od tego pogotowie a ja ze nie bede tam czekac bo czekam i czekam i ile mozna a dziecko musze spac polozyc! (nie musisla wiedziec ze dopiero przyszlam) ona ze dlaczego tak puzno??? wiec ja ze w wawie z dzieckiem od rana u lekarza bylam i dopiero wrucilam a tam nikt mi zastrzyku nie zrobi zreszta maja dyzur wiec moge przyjsc o ktorej chce! ( co mialam powiedziec ze swinie rozbieralam?) no i ona tak niebardzo ale zrobila. jak wychodzilam to te panie z dziecmi siedzialy pod izba przyjec i jedna wchodzila i tylko uslyszalam: "nie ma mowy co wy sobie z izby przyjec pogotowie robicie?????????" wiec mi sie udalo ciekawe ile te kobitki czekaly! ale z drugiej strony jakies mimozy bo ja bym nie pozwolila tyle czekac! mogly sie odezwac!
 
Mordziulka bardzo dobrze zrobiłas. Ja sie nastrajam psychicznie zeby sie wykłucac z neurologiem w nastepnym tyg. Ja jednego nie rozumiem przeciez wiadomo ze dziecko moze zachorowac i dlaczego jak chce przesunac termin to musze czekac dwa miesiace bo ten cholerny sezon urolopowy...
 
Witam u nas w Bydzi jak narazie ładnie ja dopiero wstałam 15 po 9 mały usnął o 21.30 przebudził sie na chwile tak koło 3 nad ranem dałam mu herbatki i dalej poszedł spać także nocka przespana
94609.jpg
 
ja wstalam dzis o 6 rano,mala znowu zaczela sie budzic wnocy by sobie podjesc,chyba zaczne ja dokarmiac powoli
 
ślicznie sie uśmiecha twój niuniuś olka21
cześć tak w ogóle
ja dziś kiepską nockę miałam bo Emi jak o 22 się obudziła do do 2 nie mogła zasnąć :mad:
 
my juz po krociutkiej drzemce, ja w tym czasie zdazyłam posprzatac no prawie bo jeszcze podłogi trzeba umyc :laugh:
 
reklama
Dzień doberek

Maja znowu śpi do 8 od 20-21 bez budzenia hura hura - a dzis jeszcze usnęła ok 9 i o o 10,45 sie obudziła pospałysmy jak trza ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Kunda
ja dodawałam antybiotyk do mleczka bo o ile Maja wszystko je slicznie łyżeczką antybiotyk jakby ja gryzł chociaż smak miał dobry. Ale musisz przeczytac czy wolno mieszać nasz wolno było i wtedy wiedziałam że zjadła wszystko
 
Do góry