reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

olka to zalezy, sama musisz wyczuc kiedy co dac, bo kazde dziecko jest inne. Ja np daje ostatnie mleczko kola 12 ( to zalezy o której sie obudzi ) ok 14 -15 obiadek, poten deserek i po 18 kaszke na kolacje.
 
reklama
A i jeszcze jedno czy moge dac małemu deserek Bobo-frut z malinami i jagodami niby jest napisane ze po czwartym miesiacu
94611.jpg
 
no tak jak myslałam ..nikt niezauważył że mnie niema >:D

Niemiałam netu od wczoraj ..kaplica ...myslałam że umre .
Naszczescie mam mikrofalke w domu to sie do niej podłanczałam aby napromieniowac sie troche i przezyc ::)

Wczoraj miałam mega wielki dzień :) Wiecej na zamknietym .
Powiem wam tylko ze ..opijalismy z meżem cosik :p


aha ...a Jasio dostał ..jobla ...jakby mógł to by wlazł na lampe ::)
aha i dostał od ...dziadków ::) taka maskotke ..ta żabe z siusiakiem z tego teledysku ...niewiem jak ona sie nazywa bo niesłucham tego czegoś ...crazy frog czy jakos tak ...Rozpłakał sie na pierwszy widok < tez bym płakała jakbym takie coś zobaczyła rano po otwarciu oczek ::) > ale teraz nią wala po wszystkim ..no i ma nowego przyjaciela ::) z siusiakiem :p
 

Allegro znowu mam problem......sluchajcie....koles kupil u mnie w formie kup teraz......i co teraz mam robic?? ja mam sie z nim kontaktowac czy on ze mna??? w jakiej formie wyslac paczke?? sa to koszule do karmienia wiec w duzej kopercie by sie zmiescily, moge tak??? podpowiedzcie cosik....plizzzzz
 
reklama
olka moj je trzy razy mleczko ;D A ty karmisz piersia czy cały czas jestescie na sztucznym? Bo jesli tak to mozesz troche wczesniej podawac, ale jabym sie wstrzymała z malinami i jagodami

L4dY mnie wczoraj tez prawie nie było ;D

Shady ja zawsze pisze meila po wygranej aukcji z mioimi danymi. Mozesz wysłac w duzej kopercie :D
 
Do góry