reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama

Kunda jeszcze jedno a co piszesz???? swoje dane to wiem....ale od czego zaczynasz??? witam ...i co dalej??? qrcze nigdy nic nie sprzedawalam to nie wiem
 
Witam, gratuluje wygranej aukcji, pieniadze prosze wpłacic na konto..., podaje kwote, potem jak pieniadze zostana zaksiegowane to wysle przesyłke i takie tam :D
 
my po spacerku :) ladna nawet pogoda sie zrobila, czesto slonko wychodzi i nie jest juz tak zimno :) maly pospal,teraz musze ogarnac domek, maz w domu i burdel ze hej ;D cos skrzeczy o obiedzie, chyba az taki chory to on nie jest ::)
pozdrowionka

wsystkim zakatarzonym i z kaszelkiem maluszkom zdrowka zyczymy
 

Kunda a jak wyslalam tegmu gosciowi wiadomosc przez Allegro, to jak on mi odpisze to gdziew tego szukac??? jakos nie widze skrzynki privow na Allegro??
 
Shady jak ci przychodzi zawiadomienie z allegro na meila ze sprzedałas jakis przedmiot to tez ci przychodza dane kupujacego z jego meilem i ja naniego pisze albo przez Alegro ale to bardzo zadko :laugh:
 
no my juz po obiadku! zaraz swiniak bedzie to robota sie kroi!
lady ja zauwazylam ze cos wczoraj nie pisalas ale dopiero dzis bo wczoraj tez mnie nie bylo! ale sorbus tez malo pisze a to chyba wina majusi.......wiec pomyslalam ze kierownik wreszcie zaczol zadzic!!!!!! :p
 
reklama
Kunda pisze:
Shady jak ci przychodzi zawiadomienie z allegro na meila ze sprzedałas jakis przedmiot to tez ci przychodza dane kupujacego z jego meilem i ja naniego pisze albo przez Alegro ale to bardzo zadko :laugh:

a bo ja jalopa jedna zamiast korzystac ze swojego konta korzystam z mezowskiego (ma juz wyrobiona opinie wiec latwiej sprzedac niz komus nowemu) i takie kwiatrki wychodza.....okazuje sie ze powiadomienie przyszlo na meza maila ktorego nie moglam znalezc.....juz napisalam maila do tego kolesia...i czekam na odzew :)
 
Do góry