reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

juz po wycieczce- braciszek byl zachwycony- byli na "Epoce lodowcowej 2" i razem odwiedzilismy mc donalda :)

Moniko przykro ze masz problemy........wszystko bedzie dobrze glowka do gory :)
 
reklama
ja własnie zrobiłam sobie przerwe w sprzatanku na herbatke, mezczyzni spia a ja siadłam i patrze co słychac
 
SPAĆ MI SIĘ CHCE 8) Pogoda do luftu.raz słońce raz deszcz.........i jeszcze głowa mnie nie boli? hmmm dziwne :)
 
hejka wszystkim :)

Shady ciesze sie ze sie odezwalas
z postu widze ze humorek lepszy :) ciesze sie
nie wiem czy napisalam tak ze cie jeszcze dobiłam ale nie mialam fajnego dziecinstwa przez moja znerwicowana mame i twoj post poprostu mnie ruszył......i przyznam bardzo

jednak nie mialam zamiaru cie urazic,bardziej ostrzec w jakis sposob
pozdrawiam cie serdecznie

 
pisalyscie ze raptem tyyyle mam sie wypowiedzialo nie znajac danej osoby....
jesli post jest bardzo kontrowersyjny i uderzający to chyba nie ma sie co dziwic?

a jakby co to jestem mamą siedzącą w domu wiec sie kwalfikuje :p :laugh:
niestety mimo pobytu w domu nie mam az tyle czasu by na wszystkich watkach sie wypowiadac :)
ale bede czesciej zagladac ;)

buziaki
 
ranyyyyyyyyyyy ale u mnie sprzaatania ::) tez tak macie ??? mimo ze jest codzinnie ogarniane.......nie chce mi się :p

zaraz kąpiemy Oskara teraz fika golym tylkiem ;D uwielbia to hihi
a ja mam chwilkę a tu ciiiiiszaaaaaaaaaa szkoda że nie mam u siebie kompa tylko u małego, bo wieczorkiem się spotykacie ;)
ale to się zmieni jak się przeprowadzimy, nie mogę się doczekać :) :) :)
 
reklama
Macio juz wykapany i po kaszcze teraz jeszcze bryka a mnie za moment mezus wyzuci od kompa i co ja beda wieczor robic, telewizji nie mam bo mezus cos na dachu robił i antena jest zdjeta :(
 
Do góry