reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Wszystkie mamusie pewnie na spacerkach, tylko ja wyrodna dziecko w domu jeszcze kiszę :laugh: Jak mi sie dzisiaj nic nie chce ::)
 
reklama
MaMalgosia nie przejmoj sie ja tez siedze w domciu! hubert chory zaraz jedziemy na zastrzyk. u nas sliczne sloneczko ale..bardzo mrozne powietrze! zreszta takie dobre dla maluszkow!!!!!
 
U nas taka sama pogoda. Mordziulka ja się zastanawiam czy wysyłąć męża z małym na spacer czy lepiej niech mały siedziw domu? Mam obawy czy go nie zaraże, a spacer moze to tylko przyspieszyć ::) Z drugiej strony to lepsze niż trzymanie małego w mieszkaniu pełnym zarazek :( ::) No i bądz tu mądry ::) ::) Ja to chyba jobca dzisiaj dostanę jak na dwór nosa nie wystawie ::)

To Hubercik musi być nieżle chory skoro zastrzyki dostaje , bidulek :(
 
MaMałgosia jak małemy nie ma temp a lekki katar czy kaszel to trzeba wychodzić na dwór bo przyspiesza to leczenie :) Ja dzis tak zmarzłam na spacerze ::)
PZDR
 
Ja z moją codziennie wychodzę chyba tylko w te największe mrozy w domku siedziałam.On w porze spaceru już marudna się robi a po spacerku nowe siły w nią wstępują we mnie zresztą też.

Ach dziś tak ładnie słoneczko świeciło :laugh:
 
Mamy spacerowe...jak cudnie wam....

twórczość rozpoczęta, jak skończę, pokaże wyniki.
Na razie o spacerach mowy nie ma,
bo my zakatarzeni...siąkający...na gripexie....
ide herbatke malinowa pić, a wy spacerujcie.
Ja sie owine szalem, skarpety wełniane już mam...
spadam do jutra. Niech sieć będzie z wami!
 
MaMalgosia hubert ma chore oskrzela a zastrzyki dostaje bo leki doustne moze zwrucic, ja wole zastrzyki bo wtedy jestem pewna ze dostal taka dawke jak musi i szybciej mu pomoze!
a co do spacerku to ja tez wychodzilam z hubciem i mysle ze mozesz meza wyslac na spacerek wogule uwazam ze nalezy     (c)hartowac? dziecko i to wlasnie w zime. hubert mi czesto nie choruje ale ja musze uwazac bo jest rehabilitowany a jak choruje to trza przerwac :(
 
a co to juz nikogo nie ma? ja wlasnie skonczylam jesc obiadek zaraz mezus uspi bobaska wiec moze obejrzymy jakis filmik! :D
 
reklama
Do góry