reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
No ja dzisiaj czasu troszke nie miałam jutro soe poprawie . Moja dzidzia juz spi mąż też a ja piwko wypiłam i spać mi sie nie chce ;)
Na spacerku nie była może jutro sie wybiorę
MaMalgosia może klub nieumiejacych nic załozymy ???
nie umieć nic to też sztuka nie hehehe ;D ;D ;D ;D
 
dzien dobry dzien dobry!!!!!
jsorbek my tez wczoraj na piwku bylismy i tak sie wq....m ze usnoac nie moglam! wyobrazcie sobie ze mamy tu taka bande z jednego osiedla co terroryzuje wszystkich!!!! weszli wczoraj do baru i odrazu kazdy zaczol sie ogladacna okolo dupy! ich chodzi ze 20 jak nie wiecej poruszaja sie tylko w grupie bo pojedynczo to cienkie bolki, i zawsze jakas rozrube zrobia zawsze ktos dostanie. na szczescie byl kumpel samochodem i nas do domciu odwiozl bo ja sie strasznie balam! idioci z nich i juz! i to gowniarze jeszcze co niekturzy nieletni!!!!!!!
macie moze jakis pomysl na obiadek? bo mi sie juz wyczerpaly a nie wiem co tu na jutro kupic?
 
Witam!
z wczorajszego spacerku nic nie wyszło bo choc było słoneczko to mocno wiało :mad:
Ja już mam pomysł na obiadek robię ryż z sosem chinskiem. A ponadto zrobię sobie może jeszcze faworki na deser, w koncu dziś ostatki, karnawał sie konczy wiec to ostatni moment na faworki. Wiecie to zastanawiające ze są ciasta które się robi tylko w okreslonym czasie a przeciez są pyszne ???
 
no nareszcie ktos jest!!!!!!
ja jak zrobie chinszczyzne to sama bede jadla bo mezulek nie najje sie ryzem!!!!!! no chyba ze mu ziemniaczki dogotuje!
 
wiecie co juz sie nauczylam jak wklejac zdjecia ale teraz nie moge wyslac tej wiadomosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
no nareszcie sie udalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tu znowu nikogo nie ma!
ja tez juz uciekam bo mi wszystko w sklepie wykupia!!!!!!!!!!
 
reklama
Mordziulka super zdjęcia :D
Ja juz byłam w sklepiku i mam nadzieję ze nic nie zapomniałam kupić. Czasami jest tak ze ide cos kupic i zazwyczaj wracam bez tej rzeczy bo po prostu zapomniałam.
Ostatnio jak jechałam do hipermarketu to zrobiłam listę zakupów i gdzieś ją zapodziałam :p ale pamiętałam wiec wszystko kupiłam, ale tej listy jeszcze nie znalazłam . Ciekawe gdzie ją wsadziłam?
 
Do góry