reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

kunda ja tez tak mam!
ale to jeszcze nic ja to do sklepu bez portfela wychodze!!!! zrobie zakupy za 50 zl i nie mam czym olacic!!!!!! ale mam tak od ciazy do lekarza tez be kasy chodzilam! a teraz jak bylam z hubertem na wizycie u profesora to zamiast zaplacic to je dziekuje do widzenia!! i w poczekalni maz mi przypomnial ze chyba nie zaplacilismy! wiec poszlam przeprosilam i zaplacilam!
maz juz wraca i ja tez bede sie zmywac na te zakupy, huberta uspilam i mam troszke czasu ale zamiast sie szykowac bo zaraz bedzie to ja jeszcze na "chwilke" sie zalogowalam!
piekne sloneczko.....
 
reklama
Ja też kiedyś wyszłam na zakupy i pieniądze zostały w domu, jakbym to jeszcze szła do nas do sklepu to nie byłby kłopotu bo kobieta mnie zna wiec zapłaciłabym pozniej ale nie ja sie wybieralam na wieksze zakupy i musiałam wracac do domu i jechac na nie drugim autobusem :p
 
teraz to juz naprawde uciekam! jak wroce i popsiatam to siade! wtedy sobie zdjecia powklejam bo juz umiem hahaha!!!!
 
Hej hej
A my z mężem własnie zjedlismy sniadanko, Majusia usnęła i mieliśmy sprzątać, ale oczywiście telefon i mąż musiał jechać pomóc bratu, bo mu samochód się popsuł i trzeba go sciągnąć, więc ja sama nie będe sprzatać, to siedzę na forum. :D

A na obiadek mamy filety z kurczaka, surówka i ziemniaczki, frytki mi się marzą, ale nie chce mi się robic.
 
Ja za pieczenie się zabrałam i pójdę najmniejszą linią oporu czyli biszkopcik z kremem galaretką i owoc jakiś, zawsze to coś do kawy będzie ;D ;D
 
mordziulka pisze:
wszystko niby dobrze ale nie moge wyslac!!!!!!!!!!
jeszcze raz! 
http://img123.imageshack.us/img123/4878/imag23926kx.jpg
bujna ma fryzurke
http://img159.imageshack.us/img159/2719/imag26232od.jpg
tu jak juz bylo po fryzjerze

Mordziulka jak chcesz zeby zdjęcia były odrazu widoczne na stronie to musisz przed tym linkiem który wklejasz wcisną jeszcze kwadracik z obrazkiem , on jest koło kwadracika z kwiatkiem  ::), mam nadzieje ze coś rozumiesz  :laugh:
wtedy wyjdzie tak
twój link i znowu

imag26232od.jpg[img]

 
moje dzieciontko własnie spiewa, a ja czekam na meża bo też powinnam odkurzyć i umyc podłogę a mi sie nie chce :p

sosik do ryżu już ugotowałam
 
reklama
A ja miałam dzisiaj przekichana noc , wszystko przez te zęby  ::)
Ja się łudzę, ze ktos zapuka do drzwi i zapyta czy moze posprzątać  ;) :laugh: Nic to jednak... tzrba dupsko ruszyć, bo dzisiaj jedziemy na urodziny  ::)

A to ja z moim bombelkiem wczoraj
 
Do góry