reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam was Mamusie
widzę że weekend był udany i wielkie pustki tutaj nastały;-).
Madźka27 no widzisz takie te komputery są złosliwe... dobrze, że zrobiłaś "bekapa". A ten drugi problem to też mam taki niestety... dobrze, ze nie pali w domciu. ale i tak nie lubię jak pali w pracy i tłumaczy się że to stres:baffled::angry:
agatulka25 fajnie, że masz gości, ja też bardzo lubię i spodziewam się odwiedzin gdzieś za dwa tygodnie, też w dzieciakami. Fajnie jak coś się dzieje nawet jak jest trochę zamieszania;-) Rowerek też super pomysł, przydałoby mi się zadbać o kondycje po porodzie:sorry2: a tu nic się nie chce, wieczorem zamiast brzuszków to seanse z panem Dr Housem;-). może połączę te dwie rzeczy i będę oglądać robiąc brzuszki:-D. Ale w sumie to i tak mam duzo ruchu przy dwójce dzieciaczków.
aneta456 udanych zakupów, pochwal się co udało ci się zdobyć.:tak:
inna_22 też słyszałam o tym wypadku, niestety to częste pstatnio: skutery i motory. Moje maleństwo aż się wzdryga jak usłyszy hałas z ulicy przejeżdżającego "dawcy nerek".
A co do oliwki to czytam od czasu do czasu wątek o buncie dwulatków... trochę jestem przerażona bo to chyba dopiero przede mną, choć ostatnio jak Kubuś nie chciał wracać z podwórka to rzucił się na trawę i krzyczał. Zignorowaliśmy go i grzecznie poszedł do domu po paru minutach. Czytałam że niektóre mamy też to stosują.
Dziewczyny jeśli macie czas poczytajcie sobie ostatnich 5-6 stron Kwietniówek 2008. Niestety podobny ale o wiele gorszy przypadek jak z cisowianką, która pamiętam, że tu przebywała... :szok: Generalnie to jest mi bardzo żal takich osób, że nie potrafią się naprawdę otworzyć ale kłamstwami, bajkami próbują się zbliżyć do innych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Madziu biedactwo Ty moje nie wyrzuciłam...Ja taka małpa jezdem,że swoich prac sie nie pozbywam:-p:-p:-pWprawdzie nie publikuje ale swoje oko ciesze;-)
i całe szczęście Bodzia, że chomikujesz:tak::tak::tak:bo mnie się strasznie przykro zrobiło jak mój świętej pamięci komputer mi napisał, ze uszkodzone obrazki:no::no: a dzięki Twojej zaradności życiowej i ja b edę mogła oko pocieszyc prezentem od e-psiapsiółki:tak::-):-)

Madźka27 no widzisz takie te komputery są złosliwe... dobrze, że zrobiłaś "bekapa". A ten drugi problem to też mam taki niestety... dobrze, ze nie pali w domciu. ale i tak nie lubię jak pali w pracy i tłumaczy się że to stres:baffled::angry:
no mój też się strasami tłumaczy:dry::dry: ale to nie o palenie tak naprawdę chodzi tylko najbardziej o to , ze mnie oszukał:-:)-(

wrócilismy z burza na plecach - ledwie przekroczyliśmy próg klatki schodowej a tu jak nie lunie i pierdziachnie grzmotem:szok::szok: 5 minut i po burzy:baffled:duchota dalej:baffled:
Szymek spi grzecznie a ja muszę sprzątać niestety bo teściów mam wieczorem:dry:
 
weszłam na kwietniówki:eek::eek::eek: boshe niektórzy ludzie sa naprawdę samotni i mają nadmiar czasu, z którym nie wiedza co począć:no:. ale najgorsze jest to ,że nowe osoby włączajace się do forum są skazane na podejrzliwości i nieufność przez tkie własnie kfiatki:no::no:
 
Poczytałam sobie kwietnióweczki i jestem w szoku:szok::szok::szok::szok: diabli wiedzą ile cisowianka mogła namącić gdyby nie to,że przypomniało jej się o reszcie dzieci.Może pisała by z nami do dzisiaj:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Madźka współczuję straty twardziela:tak::tak:całe szczęście ,że część odzyskałaś:tak::tak: to,że m. Cię okłamał to świństwo ale może nie chciał Cię denerwować;-) albo się bał że go skrzyczysz;-);-)
U nas pogoda paskudna i aż mnie trzęsie bo nie lubię takiej.Mieliśmy z m. i z Małym iść do tescu zobaczyć czy może będzie fotelik rowerowy i za przykładem takiej jednej naszej Koffanej Bodzi byśmy se podróżowali.Rowery już sprowadziliśmy tylko fotelik został:tak::tak::tak:ale diabli wiedzą czy damy radę wyjść.
W chałupce posp5rzątałm i czekam z obiadkiem na m. który ostatnio strasznie się zmienił (żeby nie zapeszyć odpukałam;-):-D:-D:-D) ale jest tak jak pięć lat temu:-):-):-):-)
 
Madzia doszły fotki:confused::confused::confused::confused:
Anulka bużka:-D:-D:-D
Kochane Wy moje u nas za oknem wiatr aż szok:szok::szok:Coś mi się zdaje,że cos przyniesie a wieczorkiem plnowaliśmy na rower...Hmmm ...no zobaczymy:-D:-DPrzed kwilką wróciiśmy i dopiero teraz spojrzałam na kalendarz a on mi mówi,ze 4 sierpnie więc Lolo kończy 21 miesięcy...Za szybko, za szybko...:blink::blink:
 
Anula fajnie, ze Wam się ułożyło:tak::tak::tak: a mój może i się bał ale i tak mu tego nie podaruję:no::no:

Bodziu scrapy są na skrzynce, zaraz nagram na płytkę co by znowu w pole niepowrotności mi nie umknęły:sorry2:;-)

Dla Lolinka 21 miesięcznego buziaków moc i ściskaczków drugie tyle od ciotki i Szyma
hustawka.gif
 
Teście nie przychodzą:cool2: to i lepiej bo ja dziś wyjątkowego natchnienia do sprzątania po wszystkich kątach nie mam:no::no:a poza tym muszę się nacieszyć moim czerwoniutkim dywanikiem czystym, z którego mozolnie wszystkie plamska usunęłam. bo teściowa to nie uznaje zdejmowania butów u nas w domu:no::angry::angry: nawet jak mówię, ze Szymek po podłodze zasuwa:wściekła/y::wściekła/y:szkoda gadać:dry::dry:

męż wraca do dom na 18 to może na spacerek jeszcze młodego zabierzemy bo on dzisiaj przez tę pogodę jakiś pobudliwy nadzwyczaj:dry::tak:
 
Hallo Kobitki :-)
zaliczyłam dziś dermatologa i jestem teraz wymaściona:baffled::szok:

o i aferka nowa była ale ona długo już zarejestrowana była:szok: aż strach jak ludziska mają klepki poprzestawiane :shocked2::dry:

Madźka dobrze że odzyskałaś troche ze starego dysku:tak: jednej znajomej też ostatnio padł komp ... ktoś tu wirusami strzela?:szok::cool2:

LOLO buziaki 21miesiączniaki :tak::-):tak::-):tak::-)

dzięki za podpiski na NK :tak:
 
reklama
Dziewczyny u nas na sierpniowkach tez jedna dziewczyna stracila wszystko ktos sie jej wlamal do kompa.

Na kwietniowkach jeszcze nie bylam ale nie omieszkam zajrzec.

kerry
.Kupilam sobie tylko cyckonosz i Aluni dwie pizamki z dlugim rekawem na zime,bo my przede wszystkim na spozywce bylismy.

Madzka masz racje ja tez bym nie podarowala klamstwa.

Anula
Powodzenia

JKRZYMKA A wiesz przynajmniej co to za paskudztwo?

Sorki za brak polskich liter ale cos mi sie porobilo i nie chca sie pisac.Juz kiedys tak mialam, po ponownym odpaleniu kompa powinno minac

LOLUSIOWI SLODZIAKOWI WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI 21MIESIECY
 
Do góry