reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witamy i zaraz mykamy
Anulka fotki nie dotarły:-:)-:)-(A fotelik taki sam jak nasz:-D:-DBędziecie mieli super wypady:tak::tak::tak:
U nas słońce ale witar taki,że mało łepka nie urwie.Na zakupach byliśmy a teraz otworzyłam okno i tak się witrzymy.A po połedniu na pifffko idu:sorry2:Bezalkoholowe oczywiśnie;-);-):-)Z psiapsiółką bez dorobku:-p:-pDorobek zostaje z tatem:laugh2::laugh2:
 
reklama
Bodziu fotki nie dochodzą dostaję meila z powrotem bo podobno Twoja skrzynka jest przepełniona:-(
Jeśli obie w jednym czasie będziemy na gg to najwyżej powiesz mi jak mam to zrobić Kochna
My na przyszły rok myślimy o takim
Fotelik rowerowy HAMAX BIKE RIDER LUX do 22 kg (411471184) - Aukcje internetowe Allegro
albo o takim
Fotelik na rower KETTLER od 1 zł BCM (412115949) - Aukcje internetowe Allegro
ale jak nie uda mi się tanio zlicytować to mam jeszcze całą jesien i zime na kup[no:tak::tak::tak:
Agatulka
jak brzusio?>
 
Anula fotelik bomba:tak:w sam razik na letnie przejażdżki;-) my za takim oprzyrządowaniem zaczniemy się na wiosnę rozglądać bo póki co to Szymek zywe srebro i nie wysiedzi ;-)

Agatulka biedactwo tulasy na brzucha - może miętki się napij i jakieś paskudztwo na żołądek zażyj - krople, albo ranigast:confused:

No my się odmeldowujemy do popołudnia późniejszego
36_3_16.gif

ja wykozsytałam ze mam 2 cioteczki w domu i kimłam sie godzinke jupiiii
synek teraz padł a ciotki z Zuzka poszły na obiad do teściowej na ośrodek wczasowy koło mojego domu:p
ahh fajno miec kogos by sie na chwilke kimnąc
mietkę popijam już sobie brzydko pobekuje i ulga jest wieksza
ale mam nawroty nerwo-skórczy mam takie dziwne cos od stresu mam skórcze w żebrach i kucie w kregosłupie
w końcu za kilka dni czeka mnie przeprowadzka na 2 koniec Polski nie wiem czy sie zapakuje do przyczepy jaka przyjechała :p dobytku mamy troszkę-nazbierało sie przez 6 lat bycia razem :p
no to miłego dzionka babeczki
no nic wykozystuje ze mały spi w domu nikogo nie ma i porzadki zrobie poprasuje i pranie nastawie bo przychodzimy wieczorem i w kimona od razu a rano tylko jemy snaidanie ale dzieci sie wybawia rano i tornado porobia
 
hehhe zapomiałam napsac dzieki za tulaski hehehhehehehhe skopiowałam i nie wpisałam azz dupa ze mnie
anulka jzu lepiej ciutke
ale co za cholerstwo mi zaszkodziło bo jadłam to samo co inni moje dzieci tez
 
Agatulka-A może jelitówkę masz?A miałam ci jeszcze napisać że masz takie samo nazwisko po mężu jak moja siostra.

Madźka-Torebcia sliczna.

anula-Foteliki fajowe.

Ja zmykam bo za godzinkę mam wychodne do kosmetyczki pazurki sobie zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry Kobitki :tak:

Amanda właśnie mi usnęła :tak::tak:i mam chwilę spokoju:tak:
po 11 spała mi tylko pół godzinki i teraz padła po wcześniejszym zdemolowaniu pokoju i zasikaniu parkietu ( bo puściłam jej bez pieluchy):crazy:
Pracy jeszcze nie znaleźliśmy :-:)-( a raczej jedna praca jest tyle że za mniejszą kasę:confused: (o 400zł mniej:-( )ale cóż jak nic innego nie znajdziemy to i tą weźmie:confused:
Meg jak samopoczucie?:sorry2:Brzusio rośnie?
Agatulka współczuję ekscesów zdrowotnych:-:)-:)-(
może to grypa żołądkowa Cię dopadła:dry:
Madźka ładniusia torebeczka:tak::tak::-)
Bodzia miłego spotkania z psiapsiółką:tak::-):-):-)
Anula
fajne foteliki (koszyczek):tak::tak::tak:
Jkrzymka współczuje uczulenia mam nadzieję że maści pomogą:confused::confused:
 
witam wszystkie mamy siedzące w domku ze swoimi pociechami .Jestem tu nowa mam 6 letnią córeczke i drugie w drodze również jestem z dzieckiem w domku .czesami człowiek chciał by z kimś pogadać mam nadzieje że mnie przyjmiecie do swego grona Pozdrawiam .:-)
 
Agatulko no wrcaj no szybko do zdrówka:tak::-)
fajnie że troszku odpoczełaś....

Bodzinka napij się za mnie też pliiiiissssss:-p

Anula fajny fotelik :tak:

Anetko jak pazurki , ładnie zrobione?;-)

Aluśka głowa do góry jak to się mówi po nocy wstaje nowy dzień...
trzymam kciuki by coś fajnego i za ładną kaskę się szybciutko trafiło:tak::tak::tak:....

Welonka do kontroli proszę:-D:-D:-D wysłaś namiary na Naszą klasę na wiadomość prywatną :-D:-D:-D
oczywiście nie musowo;-);-):-D:-D:-D

co do mojego chorubska widzę małą poprawę wię diałaaaa......:-):tak:

 
reklama
Do góry