reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Stary wózek ma tylko jedna wade jest ciezki :( ale zostawiam go jeszcze bo w zimie na tych wszystkich wertepach spisał mi sie rewelacyjnie. A teraz chce kupic spacerówke lekka i z rozkładanym oparciem bo macio jeszcze mały, reszta nie ma takiego duzego znaczenia
 
reklama

hej dziewczyny......wlasnie zameldowal mi sie maz - telefonicznie oczywiscie, dobrze sie bawia, znowu ida nad rzeczke, Alanek usiluje zjesc szyszunie a i igielki z sosenek tez go bardzo podniecaja (mezus na kupe roboty zeby nie pozwolic zjesc tych igielek), w niedziele wracaja i chyba ja po nich pojade :)
 

niooo meskie wypady sa fajne...i z glosu mojego meza wnioskuje ze jest bardzo szczesliwy ze wreszcie moze sam na sam z synkiem poisedziec :)
 
Taki dzień dziś.... hmmmm... na zastanowienie się nad sobą... hmmmmm.
kurcze stara jestem dziś kończę 27!!!!!!!!!! nie wiem cieszyć się ??? ;)
 
rany ale super 4 godzinki na dworze :) ze 4 razy plakał, ale byliśmy : na rynku; u taty w pracy się pokazać  ;) u mojej mamy; w mięsnym, nad Nogatem, u teściowej i szwagirki na manhatanie; w aptece; ogólnie padam  ;) zaraz szybki obiadek, niech tylko mężulek wróci hehe
kupiłam żel na ząbki i balsam z filtrem; oj sporo kaski dzisiaj poszło acha no i butlę do mleczka  :laugh:
udanego popołudnia :)
lecę bo mały sdzaleje i zaraz urwie pozytywkę znad łóżeczka  ;D
 
reklama
Do góry