reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej IZABELKA no u mnie tez słonko juz daje ,ale ja na spacerek musze zaczekac bo mały jeszcze spi ;Dzanim sie dobudzi zje 2 sniadanko to troszke jeszce minie
 
reklama
Ja już dzisiaj od 5:30 na nogach- mały robi sobie pobudki coraz wcześniej, zdaje się że będę musiała kupić żaluzje do sypialni, będzie myślał że jeszcze jest noc. :laugh:
Ale i tak na 7 musiałam biegać do Urzędu Pracy, a na 10 jedziemy z Adasiem do neurologa na wizytę kontrolną. Tyle że właśnie usłyszałam, że służba zdrowia planuje dzisiaj 2-godzinny strajk. Mam nadzieję, że zdążymy się wcześniej załapać na panią doktor. :)
A słonko pięknie dziś świeci znowu cały dzionek spędzimy w ogrodzie. :laugh:
 
Te pustki to chiba prze4z ta piekna pogode!!
Ja jak wyjde kolo 11 to wracam na kapanie do domu- oczywiscie musze gdzies malego nakarmic, wiec wchodze do rodzicow (oni blizej centrum mieszkaja).

Wczoraj jak wyszlam o 11.30 w domciu bylam o 20.20- niezle co??

kupilam jaskowi suuuper spiworek do spania w "ciuchach" za kosmicze duuuuze pieniadze- 3 zl

Jak upiore to wam pokarze!!



hophop jest kto jeszcze???
 
hej hej!
moj maz właczył rano skanowanie i przez ponad godzine nie miałam dostepu, dlaczego sobie nie właczy wieczorem :p

U nas tez ładna pogoda, mały własnie pojechał z babcia na spacerek
 
Ja tez bym chetnie "spedala " Jasia na spacer - ale nie mam komu- tata na dzilce, mama zalatwia wazne sprawy min dentysta, druga mama i tata w pracy

wiec sama musze sie ruszyc- moze na dzileczke do taty zawitam i zobacze jak tam robota mu sie posowa???
 
KUNDA a jekie masz wymagania co do " mowego pojazdu" , to moze ci cos doradze. JA w czasie ciazy spedzilam duuuuzo casu na allegro w wozkach oczywiscie

wiec co musi miec ten mercedes dla Macia?
 
Znalazłam dwa na allegro juz nawet pisałam do nich linki ale nie moge sie zdecydowac który wole.
 
reklama
Do góry