reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no i mamy ząbki- wyczułam jak smarowałam i idę popukać łżeczką, bo jest zwyczaj,ze kto 1 zastuka i usłyszy że są, temu się coś należy ładnego- a widziałam komplet w sam raz dla mnie ;) ;D
 
reklama
witam popoludniem u mnie dzis smetny dzien jestem jeszcze slaba teraz moja druga polowke cos lapie a wogule dziewczyny to moja toska jest cos ostatnio buuuuu niemozliwa od 4 nocy jest placz przez sen od 0.00no tak troche po i taka ariiiiiiiiiia do 3-4 a potem jak reka odja i spi mala wariateczka i co wy na to mi poradzicie?????????
MONIKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO Z OKAZJ URODZINEK I WCALE NIE JESTES TAKA STARA NO JA NIE MOWIE O MNIE
iIZABELKA GRATULACJE Z OKAZI PIERWSZEGO ZUBA NO TO TERAZ MOZE GRYSC

wlasnie przyszla do mnie moja siostrzenica i chszestna mojej toski -maturzystka ucoiekam bo musi mi zdac relacje z przebiegu anglika
pa narazka moze wpadne wieczorkiem
 
Mój Macius dzisiaj jest strasznie marudny, sam nie wie co chce :(

A ja padam z nóg, marze tylko o tym aby w koncu pasc do łózeczka i spac, spac....
 
Dziękujemy ślicznie :) ja też padam normalnie ... opaliłam się troszkę :) mały już marudny; kąpiel o 19 i niech już śpi wreszcie ;D a potem siebie wypiorę hihi i do łóżka spać :D
zmykam do jutra :)
 
Moniko wszystkiego najlepszego!!!
Izabelko gratulujemy ząbka!!!

A my dzisiaj po wizycie u neurologa, który stwierdził ( a właściwie stwierdziła ;)) że Adaś ma umiejętnosci 7-8 miesięcznego dziecka, no to pękamy z dumy! ;)
Kupiłam krem do opalania dla dzieci Dax z filtrem 60 bo mały ma coraz bardziej rumianą buzię, żel na dziąsełka (ależ mu smakował myślałam, że mi palec odgryzie- jakby miał czym :laugh:) no i szczepionke 5 w 1, bo we wtorek czeka nas szczepienie. Chciałam się jeszcze dostać z małym do okulisty ale niestety były tłumy. Na razie zostaje nam więc przemywanie zaropiałego oczka rumiankiem i solą fizjologiczną. Zobaczymy co powie pediatra we wtorek.
No i po tym upadku z łóżka Adaś ma okazałego siniaka na kosci policzkowej, wygląda jak po bójce. Za chwilę sąsiedzi orzekną że biję dziecko :laugh: Ale nie boli go, daje się tam normalnie dotknąć.
 
Cześć kobitki ....wieczorową porą..ja całymi dniami na dworzu siedze i odcięta jestem teraz od internetu ....
Kurcze ale naklikałyście ::) jak zwykle zostawić was na chwilke :p

Monika-wszystkiego naj,naj urodzinowego ;D no i wczoraj chyba imieninowego ??? :)

Shady ale sobie wypoczniesz kobito ;D wypoczywaj ,wypoczywaj niedługo zabieram Cię na spacer :laugh: ;)

Kunda ja bym wybrała ten drugi z tych dwoch linków
 
reklama
WITAM z wieczorka ale mi dzis mały dał popalic :(,juz dawno tak nie płakał nic poprostu nie pomagało,chyba taki dziwny dzien miał a najgorsze ze bylismy w gosciach ;Di dal ciotce tez popalic bo co go wzieła to jeszcze gorzej płakał,wiec raczki mam do ziemi ;)ale juz jest po kapieli i po butli wiec zaraz pojdzie lulkac :laugh:


MONIKAwszystkiego najjjjjlepszego.....
i az taka stara to nie jestes :laugh:
kurcze ja teraz bede miała 28 i czuje sie młodo hihi
 
Do góry