reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama

czesc dziewczyny...ledwo dycham, qrcze ale upal a to dopiero poczatek wiosny....hihih ale co tam wole sie spocic niz zmarznac....

Monika wszystkiego najjjjjjlepszego

Mija hihi oki wypoczywam, bo jak mnie znowu przegonisz to padne trupem ;) zartuje....oczywiscie czekam na propozycje spacerku
 
no ja tez lubie maratonki z małym robic nieraz jak wyjde rano to wracam przed kompaniem hihihi :)a mezulek wtedy steskniony w domku czeka (i dobrze mu niech se czeka)
 
dobra dziweczyny ja spadam spac bo ledwo zyje,mam nadzieje ze jutro moje malenstwo bedzie miało lepszy dzionek jak dzis ;D
DOBREJ NOCKI ZYCZE
 
ćwir ćwir ćwir o tak u mnie za oknem ćwierkaja ptaszki och jak przyjemnie
ooooo a co to ja dziś pierwsza DZIEN DOBEREK a tak po spacerkach to wykonczone i spia no i racja
JA TEZ DZIS SPALAM CALA NOCKE CHUUUUURA- moja toska od 4 nocy przespala wkoncu noc a nawet niezgadniecie co jej bylo!!!!!!! w sumie to moze mnie wysmiejecie no ale coz ja w to wierze - poprostu byla zauroczona -odczynilam urok no tak sie nazywa smiejcie sie smiejcie ale ona poprostu od razu zaczela inaczej sie zachowywac przez sen oki to tyle

Kunda ja chyba tez wolalabym no podoba mi sie bardziej ten na 2 linku ale wybur nalezy do ciebie :p ::)
 
witam mamusie :) ja też wyspana, a nawet przespana ;) lecę wyprasować koszulę mężulkowi bo ma dzisiaj egz i robić śniadanko :)
 
witam witam! ale dawno tu nie bylam a tu oczywiscie naklikane ze hej!!!!!!!! teraz juz chyba bede miala troche wiecej czasu bo juz dzis konczymy pozadki po wymianie okien no i maz moze wreszcie odzyska nasze zdjecia! zaraz na rehabilitacje lece wiec teraz nie posiedze ale do zobaczyska potem!!!!!!!!!
 
reklama
dzień dobry :)
nasz tymi już spi :) ostatnio ma gest ;) i sam zasypia czasami kładę go do kojca jak jest juzzmęczony i puszczam teletubisie :) no i chłopak odlatuje po kilku minutach, oczywięcie nie zawsze czasami muszę wkroczyć z cycuniem ;P

miłej soboty życze :)
 
Do góry