reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Też mi sie ten drugi podoba zwłaszcza ze mało wazy ;D

Macio własnie wsunał po raz pierwszy kaszke z bananami ;D Dotej pory jeszcze nie jadał kaszek
 
reklama

ooooo no prosze....i smakowala mu? extra.... Alan z kolei jada bananowa, jablkowa (po nich od razu jest mega kupa), malinowa i brzoskwioniowa.....nawet nie zauwaza roznicy w smakach... ;D ;D ;D
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MACIUSIA NASZEGO JUZ Pół ROCZKU MA SUPERRRRRRRR :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

cALGEL TEZ TYERAZ KUPIłAM :D :D :D
 

mam najnowsze wiadomosci z dzialki...synus happy, caly dzien na dworku, byl nad rzeczka, chlapal woda, apetyt mu dopisuje i spi jak suslozaur ;) qrcze a juz myslalam ze bedzie zz mna tesknil a tu lipa ;)
 
Witam :) synek dał pospać do 6.30 :) my już po śniadanku, mężulek wyprawiony do pracy :0
Teraz kawusia :) polecę później po świerze warzywa na rynek, na spacerek i pochwalić się synkiem u niego w pracy ;)
miłego dzionka
 
witam ale tu cichooo,dziewczyny spicie czy juz spacerujecie :p,ja sobie wstałam i pije kawusie....a wczoraj cały dzionek na dworzu ale jak wracałam ze starowki wieczorem o 20 to juz syrenka sie właczyła u małego na jedzonko :)a co do spacerowki KUNDA JA BYM BRAŁA TEN 2 BABY CAR,
[shadow=red,left]
WSZYSTKIEGO NAJJJJJJ DLA MACIUSIA [/shadow


czekam i za pare dni moj juz bedzie miał6 miecha ;D
 
:)
pustki i pustki ostatnio, bo ja mam czas popisać hehe
u nas śliczne słoneczko i pewnie na dworze wszystkie
 
reklama
ja jeszcze kaszek nie dawałam ;)ale za to kupiłam obiadek MISIOWY OGRODEK groszek z marchewka  :)i ojeju pierwszy raz widziałam jak małemu cos nie smakuje za nic nie chciała jesc nawet buzi nie otwierała jak zawsze,ale jak dałam zupki dynia z ziemniaczkami to wsunał odrazu ;D
 
Do góry