reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


aaaa to skad mi sie wziely te 4 miesiace??? jakas slepa jestem czy co?? aaa to zmienia postac rzeczy....ale i tak jak na dzieciaczka urodzonego z tak mala waga to super nadrobil :)) a przy okazji?? czy Macio jest wczesniakiem??? bo ja urodzilam sie z waga 2250 i to w terminie i nikt mi wierzyc nie chcial  ;D ;D ;D

ucaluj Macia ode mnie , zdrowka i wszystkiego dobrego
Kunda pisze:
Shady w ciagu 6 miesiacy ;D bo dzisiaj własnie mija pół roku odkad jest na swiecie ;D
 
reklama
Jest wczesniakiem, bo miał sie urodzic w połowie grudnia ale Maciowi sie spieszyło poznac nasz swiat i nawet nie potrzekał az kase beda dawac :D
 

noooo to tym bardziej pogratulowac, i mowia ze wczensiaki wolniej sie rozwijaja, a ja i tak wiem ze to bdura :)

ja wlasnie ucze sie jezyka HTML bo musze pare rzeczy wystawic na Allegro, myslalam ze to trudne a to banalnie latwe, hihihi....jeszcze musze duzo dopracowac, doszlam narazie do tego jak zrobic zeby tekst byl, pogrubiony, pochylony, kolor taki jaki chce, rozmiar czcionki...ja na 20 minut to calkiem niezly wynik :) jednak dobrze mi mowia zegby informatykiem zostac....
 
A mnie jakieś pół godziny temu Adaś zleciał z łóżka na ziemię. Całe szczęście nic się mu nie stało, mam dość gruby dywan w sypialni ale płaczu było oj było. A zostawiłam go z mężem, razem się bawili i w końcu męża zmógł sen. Mały ze środka łóżka, przegramolił się przez dwie kołdry no i zleciał. Teraz już biedactwo zasnęło, zmożone tym płaczem. Nie ma nawet guza ale co się strachu najadłam...
 
uff mały zdrowy :) ale ma stulejkę :( i zbadamy mocz bo coś tam widział...waży już prawie 5900 :D no i to co poopowiadałam o wyciu wq wannie i w wózku to okazały się jesgo fanaberie ;) i to że puszcza cyca w trakie jedzenia a jak drugiego mu dam to je!
no i jestem happy:)
buziaczki
 

Eg16 ja juz tez to przerabialam, myslalam ze zawalu dostane w ten nawet nie zakwilil, tylko zaczal sie smiac, jakby bylo cos smiesznego w spadaniu z lozka ;D ;D ;D ale za to jak mu niechcay przycielam palec zapieciem pasow od lezaczka to myslalam ze zaryczy sie na smierc....ehhhh
eg16 pisze:
A mnie jakieś pół godziny temu Adaś zleciał z łóżka na ziemię. Całe szczęście nic się mu nie stało, mam dość gruby dywan w sypialni ale płaczu było oj było. A zostawiłam go z mężem, razem się bawili i w końcu męża zmógł sen. Mały ze środka łóżka, przegramolił się przez dwie kołdry no i zleciał. Teraz już biedactwo zasnęło, zmożone tym płaczem. Nie ma nawet guza ale co się strachu najadłam...
 
co polecacie na dziąsełka ? idą nam podobno 2 na górze i 2 na dole ;D ja tam nic nie wiedzę, ale to tłumaczy ślinienie i paluchy w buzi :)
 

Izabelka na dziaselka jest fajny Calgel :)

Kunda ja bym wybrala ten drugi Bebe car,chocby ze wzgeldu na duze kola, ten pierwszy ma malenkie koleczka a wiem ze takowe sa potwornie niewygodne
 
reklama
dziekuje :) walcze znowu z malym zeby spal;lacznie przespal 40 min; szok ::) padam juz
milego wieczorku
 
Do góry